Про нас

Mia — салон краси з індивідуальним підходом. Тут надають манікюр, перукарські послуги та стрижки та оформлення брів. У закладі панує затишна атмосфера, персонал привітний та уважний. Також відвідувачі відзначають ціни залишаються помірними.

Advertisements

Відгуки

  1. Анна Клокун ★★★★★

    Чудовий, затишний салон краси, професійні та привітні майстри, рекомендую. Кілька років підряд робила зачіску у майстра Валерії, але вона звільнилася і мій світ " пошатнувся")) Нажаль її нового місця роботи не знаю, може хтось володіє інформацією, поділіться!!!

  2. Iryna Kobzarenko ★☆☆☆☆

    Майстрів по оформленню і покраски брів не має, роблять дівчата які вважають що вміють красити, краще не ходити на цю послугу в цій салон. Вийшла з салону не дочекавшись кінцевого результату. Комунікація з клієнтом ніяка.

  3. Kateryna Oslopova ★★★★☆

    Затишний і стильний салон. Була на масажі - мені дуже сподобалось! Масажист справжній профі! Неодноразово купляла сертифікати для близьких. Єдиний мінус - комунікація з клієнтами. Я так розумію, жінки, які стоять за рецепцією, відповідають і в Інстаграм, і на телефонні дзвінки. Таке враження, наче мені роблять послугу, а я несу у ваш салон гроші. То можна ж зробити привітну рецепцію? Або ж ще одна ситуація: хотіла сьогодні забрати сертифікат, але не встигла. Пишу в Інстаграм, прошу вибачення і питаю чи можу завтра (у неділю) забрати. Отримую відповідь, що можу забрати у понеділок (з13.00 до 15.00) або в середу (з 12.00 до 20.00). У мене питання: а в інші дні сертифікати кудись тікають?)) І схожих моментів було багато. Друзі, яким я дарувала сертифікати, теж звертали увагу на спілкування «с одолжением». Виправте це і вашому салону ціни не буде!!!

  1. Larysa Ogorodnik ★★★★★

    Я помітила цей салон недалеко від місця де я живу. Вирішила спробувати зробити манікюр. Записалась на суботу і потрапила до майстрині манікюру Тетяни. Мені робили педікюр і манікюр. Я отримала неймовірне задоволення від процесу і від результату. Тетяна не балакуча, спокійна, уважна. Тепер ходжу кожні три тижні до Тетяни на манікюр. :)

  2. Sergey Gelya ★★★★★

    Затишний інтер'єр,ввічливий персонал, дуже задоволений якісно наданою послугою( стрижка). Пригощають смачною кавою,ціни доступні, рекомендую

  3. Anna Zorenko ★★★★★

    В салоні працює чудовий майстер бровіст Наталія! Дуже професійна і приємна!! Це задоволення бачити результат після її роботи! Дякую!

  1. Александр Б ★★★★★

    Салон краси на першому поверсі житлового будинку.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mia?

Mia знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 42/13, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Mia?

Зв'язатися з Mia можна за номером телефону +38 (095) 648-95-95

Як можна дістатися до Mia?

Дістатися до Mia можна за посиланням

Advertisements