Дуже вдячний барберу Ксенії за неперевершену роботу кожний раз протягом декількох років.
Фотогалерея
Про нас
Оперативно приймають, привітний персонал; гарні стрижки та майстер манікюру, що працює з акрилом.
Відгуки
-
Mustafa Al-Abed ★★★★★
-
Ксюша Губаренко ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування, непрофесійний майстер! Прийшли із дитиною на прокол вушок, коли почався сам процес у майстра вилетіла застібка від сережки, дитина розплакалась, процедуру не закінчили. Майстер навіть не вибачилась за дану ситуацію, тільки сказала «піти погуляти пів години». Прийшовши на другий раз, то майстриня буквально підняла сережку з підлоги, сказавши, що вона обробила її. Не рекомендую!!!!
-
Анна Якубович ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування ! Завжди обслуговувалась - бо були віконця . В останній раз зробила педикюр покриття червоний лак і попросила зробити мені укріплення великих нігтів . Вже ввечері , минуло близько 3 -4 годин покриття надлущилось , на половину . Ніготь мій на місці . Написала на наступний день адміністратору , але вже в той день і на той час була в Києві, з проханням повернути мені кошти , бо прийти переробити не можу (живу в Києві) . Адміністратор просто неадекватна жіночка , почала говорити що у неї працюють біженці , і повертати вона нічого не буде, і в Ї розумінні це норм практика якщо трохи надлущився ніготь , що місяць можна проходити, а там і переробити !! ЖАХ , неповага постійних клієнтів , та відверто бидло відношення до клієнтів ! Не рекомендую!
-
Еліна Череватенко ★☆☆☆☆
Вітаю. Цікава схема підстриження кінчиків... Записалася до майстра-перукаря, щоб оновити кінчики (приблизно 1,5 см), мені оголосили ціну за послугу - 250 грн. Ок . Коли я прийшла на час, який було призначено, то мене зустріла адміністратор, яка почала пояснювати, що (у мене довге волосся, а зачіска має вигляд каскаду) кінчики підстригаються під машинку або ножицями рівно, не дотримуючись вже існуючої форми зачіски - каскаду. Чесно, я розгубилася та не дуже розумію таку схему, вперше чую. Обов'язковою умовою є миття голови та укладка, які мені були не потрібні: волосся зазделегідь вимила, а укладка під головним убором - не актуально, але це все умова стрижки, яка не стрижка, а підстригли мені кінчики. Залишився осад, бо таке враження, що мене обдурили, не приємно. Щоб по формі зачіски підстригти 1,5 см необхідно заплатити по другій довжині - 620 грн. На жаль, різниці між такою "стрижкою" за 620 грн. та оновленням кінчиків за 200 - не побачила
-
Aditya Minal ★★★★★
Майстри гарні у своїй роботі
-
Юлия Готвянская ★☆☆☆☆
Це жахливо. Записалася на зняття гель-лаку і манікюр. Прийшло повідомлення, що мого майстра звуть Даша. У підсумку - все зняття було повністю фрезою, лак пішов разом з моїми нігтями. Тиждень не могла нічого робити, так боліли нігті. Більш того, виявилося, що майстри звуть взагалі не Даша. Нікому не рекомендую.
-
Світлана Анатоліївна Гридіна ★★★★★
Велике спасибі! Екстрено прийняли, приємні співробітники. Дуже сподобалася стрижка! Уважна, акуратна перукар! Хороших Вам клієнтів!
-
Liliya ★★★★★
Відмінний салон. Персонал привітний. Зробила спільну процедуру, мені все сподобалося!
-
Оксана Стешенко ★★★★★
Люблю майстра Дашу, дуже крутий манікюр робить! Єдиний салон, де працюють з акрилом!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Зебра?
Зебра знаходиться за адресою ТЦ Новий Центр, 1 поверх,́, вул.Королеви Єлизавети ІІ, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Зебра?
Зв'язатися з Зебра можна за номером телефону +38 (095) 794-77-39
Як можна дістатися до Зебра?
Дістатися до Зебра можна за посиланням