Непогане місце. Чемні дбайливі офіціанти, чекати не дуже довго. Борщ з м'ясом то не борщ, скорше юшка, але цілком їстівне.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Юнге ★★★★☆
-
Ileia Nomi ★★★☆☆
Були з подругою та дитиною кілька днів тому. Брали з меню сніданків - сподобалось. Замовила штрудель з персиком з надрукованого меню, яке стоїть на столі. На ньому вказано вартість штруделя 47 грн. При оплаті в чек включили 89 грн за шматок, майже 200 гр. На моє запитання офіціантці як так вийшло, відповідь була, що це "опечатка, я ж з'їла і маю оплатити". Не сплатила: 1. Штрудель не сподобався, великі волокна персика, який порізано крупно, важко ковтати;2- персик в паніровці, яка при приготуванні стала вологим шматком тіста; 3- тісто штруделя має бути хрустке , було вологе дуже. Зробили перерахунок. Попереджайте відвідувачів про "опечатки". Всім нам не сподобалось обслуговування офіціантів - жодної посмішки, відчуття бажаного гостя не було. На прохання допомогти дитині й показати як вмикається світло - помітне роздратування, підкат очей. Чек з перерахунком шбурнули на стіл ( не поклали). Дитина обирала з меню, потрібно було з нею офіціантці поспілкуватись, попросили, офіціантка дивилась на мене й намагалась говорити зі мною, відповідаючі на запитання дитини. Спілкуйтесь з дітьми, вони не кусаються. На моє прохання почекати, доки дитина вирішить чи забирати весь посуд в неї, чи залишити щось (коли офіціантка забирала посуд), офіціантка пішла. Коли повернулась, на моє запитання , чому вона пішла, відповідь була "я на работе, у меня там столики. ". Спілкуйтесь з відвідувачами до того, як приймете рішення залишити відвідувача із проханням й мовчки показати вашу спину і незадоволення. Відвідувати заклад і рекомендувати його іншим не будемо. Для нас важлива атмосфера. Залишати свої гроші за таку поведінку офіціантів бажання відсутнє.
-
Olga ★★★★★
Цікаво повернутись через вісім років та побачити у меню улюблені страви та смачну каву.
-
RockBandurist ★★★★★
Чудовий заклад! Дуже смачно! Обслуговуючий персонал у вигляді офіціанта Олени приємно вразив!
-
Sergio Andruh ★★★★☆
Приємний заклад
-
Anastasiia Danylenko ★★★★★
Приємне та швидке обслуговування. Смачна кухня. Єдине, що замало місця.
-
Pasha Bondarenko ★★★★★
Затишний ресторанчик зі смачною кухнею. Із недоліків - великою компанією тут не посидиш (столики розраховані на 3-4 чоловік і можливості зсунути їх немає).
-
Maryna Yehorova ★★★★★
Чудова кафешка! Останнім часом ніяк туди не виберуся. Прям сумую по офіціантам. Вони там працюють вже не перший рік. Завжди привятні і ввічливі. Були ситуації, коли навіть у сан.день робили каву з собою 'як давній знайомій' Завжди чистень і затишно. Також мої сини там шукали прихисту після школи, коли я сильно запізнювалася. До них дружньо ставилися і допомагали зробити розумний вибір в меню, а не суцільні тістечка... Так. Там смачно, але саме люди роблять те місце особливим.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Giusti?
Giusti знаходиться за адресою проспект Соборний 232, Дніпровський район, 69000 Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Який номер телефону Giusti?
Зв'язатися з Giusti можна за номером телефону +38 (068) 651-91-81
Як можна дістатися до Giusti?
Дістатися до Giusti можна за посиланням