Про нас

«Алегро» — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Заклад пропонує манікюр.

Advertisements

Відгуки

  1. Алина Балицкая ★☆☆☆☆

    Інна жахливий ,некомпетентний мастер та ще й хамка. НЕ рекомендую.

  2. Juliette Bou ★★☆☆☆

    Робила манікюр, попередила майстриню Данину про особливості шкіри та те, що працюю руками. Манікюр зроблено чудово, на наступний день все так само акуратно і не перетворилося на лахміття, як буває дуже часто. Але щодо форми нігтів один великий знак питання: зрізано весь вільний край до м'яса з ігноруванням хоч якоїсь форми чи хочаб симетрії. Через кілька годин нігті почали страшенно пекти і з'явилося почервоніння по краю зріза. Робити щось пальцями стало досить важко. Не знаю, яку оцінку ставити фінально: 5+ за манікюр і 1 за форму та функціональність

  3. Kateryna Arsentieva ★☆☆☆☆

    Зробила манікюр в цьому салоні, який коштував 420 грн, зіпсований настрій і витрачений даремно час. Майстер чудова і душевна людина, проте моєму манікюру це ніяк не допомогло. Майстер до кінця не бачила, де нігтьова пластина крива… Здається, що вона ніколи не працювала з гелем. На всі мої вказівки вона відреагувала, проте це нічим не допомогло.

  1. Наталья Годз ★★★★★

    Наші шановні клієнти, ми раді що ви у нас є !!! Ми завжди намагаємося вам догодити. Коли ви щасливі і задоволені, повірте ми теж, що змогли підкреслити вашу красу! Спасибі дівчаткам, які залишили відгук про мене. Дуже приємно! Заради вас ми намагаємося підняти свій професіоналізм. Що стосується негативних відгуків, це теж досвід! Хоч і не дуже приємний (як для вас, так і для нас), але означає нашій чудовій команді ще є куди рости і прагне! Завжди вас чекаємо і радіємо новим зустрічам!

  2. Ольга Лимонова ★★★★★

    Салон справляє дуже приємне враження. Привітний персонал. Ціни цілком адекватні. Дуже вдячна майстрині манікюру Наталі Годз: поставилася, як кажуть, "з душею". Рекомендую!

  3. Ольга Лімонова ★★★★★

    Салон справляє дуже приємне враження. Привітний персонал. Ціни цілком адекватні. Дуже вдячна майстрині манікюру Наталі Годз: поставилася, як кажуть, "з душею". Рекомендую!

  1. Валентина Анатоліївна ★☆☆☆☆

    Цей заклад гірше базару. Адміністратор це хамовитими баба, а ось перукар це взагалі треш. Прийшла, показала стрижку, говорить добре зробимо. Ну стрижка подовжене каре, простіше вже нікуди. Недомастер стригла майже на сухе волосся так ще і не тільки драбинкою, а взагалі по сторонах у особи різниця сантиметрів в 3. На моє обурення мене звинуватили в тому, що взагалі якого біса я прийшла до них і все таке інше. Не раджу йти туди і спотворювати себе.

  2. люда горяева ★★★★☆

    Майстер Наталія, виконала свою роботу добре.Прийду ще.4 тому що не сподобалось коли зайшов адміністратор в кабінет і сказала "о корекція вже прийшла ".Я не корекція ,а ваш відвідувач.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса «Алегро»?

«Алегро» знаходиться за адресою вулиця Сергія Берегового, 22/6, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону «Алегро»?

Зв'язатися з «Алегро» можна за номером телефону +38 (050) 648-71-14

Як можна дістатися до «Алегро»?

Дістатися до «Алегро» можна за посиланням

Advertisements