Відгуки

  1. Anastasiia ★☆☆☆☆

    Записалась на масаж спини, на сайті було вказано «Масаж спини 1 година 1200 гривень». Отже, прийшла, по-перше, зустріли мене «російською», я нічого немаю проти, кому як зручно, але ж я звертаюсь українською, тому вивчіть, будь ласка, 3 українських слова, щоб вітати своїх гостей) По-друге, масажист мене запитала чи масаж в мене на 1 годину, підтвердила (бо на сайті ж вказано 1 година, не півтори, ні дві), зробили масаж, збираюсь оплатити, кажуть: «з вас 2000», перепитала, покликали спеціаліста, каже, що ви підтвердили що масаж ми робимо одну годину, окей, оплачую, думаю що можливо я щось на сайті не додивилась. Виходжу з салону, заходжу на сайт, дивлюсь ціни і ні, все правильно, на сайті вказано «масаж спини 1 година 1200», пишу в інстаграмі, пояснюю що так і так, на сайті вказано, що одна година масажу вартує 1200 гривень, на що мені відповідає менеджер «1 година це тривалість процедури від моменту роздягнутись, зробити масаж, переодягнусь та відвідати душ за потреби», ви колись таке бачили?))) я відвідую студії масажу постійно (до вас вирішила завітати, бо поруч живу, думала якщо сподобається буду ходити поруч з домом), вперше я таке бачу і чую! Звідки я повинна була дізнатись про те, що масаж займає півгодини? Звідки я мала дізнатись що час вказаний за годину включає в себе переодягання і душ? До речі, душ мені не запропонували, я б і сама без пропозицій би туди пішла, але мені не лишили чистого рушника, а лазити по шкафчикам мені не хотілось. По-третє, якщо півгодини масажу коштує 1200, то виходить що одна година має коштувати 2400, чи як? І звідки взялись ці ціноутворення на рівному місці? І ще що мене добило)) Я описала ситуацію в діректі і менеджер мені пише: як ви бачите вирішення ситуації? Тобто, я до вас прийшла вперше (в гарних студіях, клієнту при першому відвідуванні дають знижку, щоб клієнту було приємно і він хотів би повернутись, але це необов’язково звісно), мене обманули (вибачте, по іншому сказати не можу), на мене ще й перекладають відповідальність щоб я сама вам сказала що вам робити, вибачте, але комунікація така собі). Зрештою, через довгі переписки мені все таки запропонували повернути різницю (в якийсь момент я вже задовбалась щось доказувати менеджеру і написала, що мені нічого не треба, а вже потім мені запропонували повернути різницю, але я її вирішила не забирати, мені настільки було неприємно вести з вами комунікацію і також не хотіла щоб через помилки на сайті масажисту не додали зарплати) і написали, що змінили описання на сайті, але в переписці прослідковується натяк на те що це я якась не така і щось неправильно зрозуміла, бо не забули написати «в нас така ситуація вперше», гіршого враження від відвідування салону в мене ще не було.

  2. Juliet Bakhmut ★★★★★

    Обожнюю усі салони Leo. Завжди неймовірна краса і високоякісний сервіс! Часто знижки на курс процедур. У цьому салоні я була у майстра Олени на процедурах dermadrop і апаратному масажі icoone - задоволена на 100%! Майстер уважна, турботлива, пояснює усі свої дії. Рекомендую!

  3. Вероника Мартынчук ★★★★★

    Найкращий салон міста Києва! Я клієнт салону вже три роки і кращого сервісу, якості і ставлення до гостя - поки що не зустрічала! Окреме дякую Олені Сухенко❤️, якщо хочете ідеальне доглянуте тіло - це її профіль. Майстер-стиліст Вікторія - також щиро рекомендую!

  1. Фатима А ★★★★★

    Паралельні послуги - - one love (манікюр , педікюр і ламінування брів)! 2 години і все готово! Записалась в салон на одне , а виявилось, що можна ще й одночасно зробити інші послуги. Майстри дуже дбайливі та приємні ❤️ Пригостили чайочком, вкрили плєдіком. Дуже рекомендую !

  2. Алена К ★☆☆☆☆

    Відвідувала цей салон 2 роки поспіль, на цьому вистачить. Була записана на макіяж і зачіску за месяц❗️ до певних стилістам, по запису мені підтвердив адміністратор, що я записана саме до тих, до кого попросила. У день запису приходжу і дізнаюся, що у мене скоєно інші майстри. Майстер з макіяжу запізнилася на 40 хвилин, а на збори у мене був тільки 1 годину. Тому довелося робити легкий денний мейк, на вечірній часу не вистачило. І звичайно ж, я навіть не почула, щоб вона вибачилася за запізнення. У підсумку: просто миття, сушка волосся + денний мейк = 1800 грн. Ну не комільфо ... дуже прикро, що так вийшло. Я хотіла потрапити до певних майстрам, знала б що так вийде, то сходила б у другий салон. На жаль, я більше не є клієнтом «Лео». P.S. Адмін ніяк не відреагувала на мої запитання.

  3. Oleksandr Vasylenko ★★★★★

    шикарний салон

  1. Andriy Karavan ★★★★★

    Чудовий заклад. Сподобалось те, що випріорітеті персоналу стоїть зробити добре клієнту а не затягнути побільше грошей. Я дуже хотів перефарбуватися і підстригтися коротко, і мене переконали цього не робити, бо на тих фото які я показував як екземпляр, моделі мали іншу структуру волосся тому я дякую перукареві який зупинив мене і я пішов з перукарні не підстрижених але щасливим!

  2. Тома Клименко ★★★★★

    Супер

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Leo Beauty Club?

Leo Beauty Club знаходиться за адресою ЖК Квартет, 02000, вулиця Василя Липківського, 16Б, Київ, Україна, 03035

Який номер телефону Leo Beauty Club?

Зв'язатися з Leo Beauty Club можна за номером телефону +38 (099) 444-38-45

Як можна дістатися до Leo Beauty Club?

Дістатися до Leo Beauty Club можна за посиланням

Advertisements