Гарно підстригли, все сподобалося, приємне обслуговування
Фотогалерея
Про нас
Зимова вишня — салон краси, де поєднують професійність і простоту. Послуги включають манікюр, жіночі та чоловічі стрижки, фарбування та догляд за волоссям. Під час процедур працюють акуратно та уважно.
Відгуки
-
Vitaliya Sobko ★★★★★
-
Виктор Руцкий ★★★★★
Велетенська дяка салонові "Зимня Вишня"! Багато років перукарі не могли впоратись із моїм волоссям. Втрачали віру, ламали ножиці, плакали і звільнялись (це не жарт, одна моя знайома перукарка розповіла мені, що пішла з роботи через моє волосся). А в "Зимній Вишні" знайшли підхід. Не питайте мене, як - я сам не знаю. Але через якихось сорок хвилин я вже був з новою зачіскою. А ще мені їх помили! Безкоштовно, що характерно. За аромат шампуню і дбайливі руки парикмахерки - окремий multumesc. Ще хотілось би відмітити, що персонал в салоні "Зимня Вишня" дуже уважний і говорить українською - це рідкість для зросійщеного Києва. Спасибі, "Зимня Вишня"!
-
Анна Лисенко ★★★★★
Дуже вдячна всім працівникам цього салону за привітність!!! Зокрема, хочу виділити Наталію Івнівну - косметолога. Професіонал вищої категорії і дуже хороша людина! А також майстра по манікюру Натану - молодець! Старанний майстер своєї справи!
-
Tetyana Ni ★★★★★
Кілька років відвідую салон. Мені подобається привітність та чемність його працівників. У це місце приємно приходити. Користуюсь послугами перукаря (фарбування та стрижка), останнім часом — Фатіми. Майстер працює старанно і ретельно. В останній раз відвідувала салон 20.09.2020. Задоволена результатом.
-
Іра Мельник ★☆☆☆☆
Записалась в салон на нарощування вій. Чесно кажучи такого жаху мені ще ніхто не робив. Був великий дискомфорт, пекли очі і сльози просто лились рікою,А "майстер" сказала що так спочатку має бути. Вже на наступний день я шукала майстра щоб це зняти. І за цю "красу" з мене взяли 775грн хоча на сайті ціни зовсім інші, пізніше різницю повернули.
-
А ★★☆☆☆
Була в салоні Зимова Вишня на Гмирі. Манікюр не сподобався, стрази на наступний день вже відвалилися, заплатила не мало не багато 320 грн. Ну то таке. Манікюр робила Наталія майже 4 години, але старалася, враховуючи, що вона тільки почала працювати, то їй дві зірочки, але не салону. Найбільше здивувало, що мені запропонували чай або каву, я відмовилася і попросила звичайної води. Чекала десь півгодини, принесли в чашці воду з крана, воду з крана… нема слів просто. Запитую, що за вода, відповідає адміністратор, що в бювет бігали по воду, дивно, але вода з бювета смерділа хлоркою. Воду я пити не стала та пояснила, що вода пахне хлоркою. Адміністратор без пояснень і вибачень забрала. Надіюсь мій коментар вплине на роботу даного салону, але більше я туди точно не піду.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Зимова вишня?
Зимова вишня знаходиться за адресою Мишуги, 1/4 Вход со стороны, вулиця Олександра Мишуги, Kyiv, Україна, 02140
Який номер телефону Зимова вишня?
Зв'язатися з Зимова вишня можна за номером телефону +38 (095) 924-86-53
Як можна дістатися до Зимова вишня?
Дістатися до Зимова вишня можна за посиланням