Відгуки

  1. Ксенія ★★★★☆

    Видно, що працюють дуже молоді працівники: замовлення приймають не з першого разу, а навіть при бронюванні столика заздалегідь нас посадили зовсім не там, де ми просили — хотіли місце біля вікна. Заклад загалом непоганий, але варто попрацювати над рівнем спілкування адміністратора та офіціантів. Меню вони не знають: ми запитали лише про доступні напої — це ж базова інформація, навіть не склад страви.

  2. Svet Mar ★★★★★

    Я тут вже далеко не вперше, але кілька років тут не була - ось останнього разу прийшли сюди з подругами. Усе було ДУЖЕ смачно! Я брала локшину Покким удон чікен, дуже сподобалась. Коктейлі смачні, десерт з арахісом Чапсальтток також дуже і дуже :) Хочу щееее (на фото замовлення подруги - Сею рамьон)

  3. Oleksandr Sukhodolskyi ★★★★★

    Традиційна корейська кухня високої якості, місцями з цікавими варіаціями.

  1. Iryna Bakhcheva ★★★★★

    Парові булочки дуже сподобались, як і авторська варіація бургера на паровій булочці. Суп із кімчі чудовий (проте гострий), лапша на 4/5 (трошки переварена, як на мене). Гарне обслуговування, затишна посадка у традиційному стилі біля вікна.

  2. Alexey Garmash ★★★★★

    Класна автентична кухня. Не все зрозуміле, як на наш смак, але є пара бомбезних варіантів.

  3. Valentyn ★★★★★

    Дуже приємне місце. Був здивований віднайти у Дніпрі заклад корейської кухні. Скуштував дивовижно смачнющий "чапсальток" (досі не зрозумів що це таке), з доволі цікавим на смак імбирним чаєм. Всім раджу. Повернусь.

  1. Sоphia Vorovskaya ★★★★★

    Часто відвідуємо ресторан і все подобається. Багато смачної їжі. Ще підкупає, що рис і закуски з деякими стравами подаються безкоштовно, як в Ю.Кореї. Персонал ввічливий, але одна жівчина (світловолоса) була дуже нав'яздивою і декілька разів пропорувала замовити крильця. На що я запитала чи гострі воги, офіціант сказала "трішкі", але виявилися дуже гострими для мене на даний період. Ще, один офіціант взяв заказ і продовжили думати що замовити ще (бо в меню не має фото, тому дивилис їхнії інстаграм, після однієї офіціантки підбігла інша і знов питала про замовлення. Це дратує, коли декілька офіціантів підходять і питають. Розібралися би хто які столи обслуговує і все.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Hansik?

Hansik знаходиться за адресою вулиця Гоголя, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Hansik?

Зв'язатися з Hansik можна за номером телефону +38 (066) 145-80-25

Як можна дістатися до Hansik?

Дістатися до Hansik можна за посиланням

Advertisements