Видно, що працюють дуже молоді працівники: замовлення приймають не з першого разу, а навіть при бронюванні столика заздалегідь нас посадили зовсім не там, де ми просили — хотіли місце біля вікна. Заклад загалом непоганий, але варто попрацювати над рівнем спілкування адміністратора та офіціантів. Меню вони не знають: ми запитали лише про доступні напої — це ж базова інформація, навіть не склад страви.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ксенія ★★★★☆
-
Svet Mar ★★★★★
Я тут вже далеко не вперше, але кілька років тут не була - ось останнього разу прийшли сюди з подругами. Усе було ДУЖЕ смачно! Я брала локшину Покким удон чікен, дуже сподобалась. Коктейлі смачні, десерт з арахісом Чапсальтток також дуже і дуже :) Хочу щееее (на фото замовлення подруги - Сею рамьон)
-
Oleksandr Sukhodolskyi ★★★★★
Традиційна корейська кухня високої якості, місцями з цікавими варіаціями.
-
Iryna Bakhcheva ★★★★★
Парові булочки дуже сподобались, як і авторська варіація бургера на паровій булочці. Суп із кімчі чудовий (проте гострий), лапша на 4/5 (трошки переварена, як на мене). Гарне обслуговування, затишна посадка у традиційному стилі біля вікна.
-
Alexey Garmash ★★★★★
Класна автентична кухня. Не все зрозуміле, як на наш смак, але є пара бомбезних варіантів.
-
Valentyn ★★★★★
Дуже приємне місце. Був здивований віднайти у Дніпрі заклад корейської кухні. Скуштував дивовижно смачнющий "чапсальток" (досі не зрозумів що це таке), з доволі цікавим на смак імбирним чаєм. Всім раджу. Повернусь.
-
Sоphia Vorovskaya ★★★★★
Часто відвідуємо ресторан і все подобається. Багато смачної їжі. Ще підкупає, що рис і закуски з деякими стравами подаються безкоштовно, як в Ю.Кореї. Персонал ввічливий, але одна жівчина (світловолоса) була дуже нав'яздивою і декілька разів пропорувала замовити крильця. На що я запитала чи гострі воги, офіціант сказала "трішкі", але виявилися дуже гострими для мене на даний період. Ще, один офіціант взяв заказ і продовжили думати що замовити ще (бо в меню не має фото, тому дивилис їхнії інстаграм, після однієї офіціантки підбігла інша і знов питала про замовлення. Це дратує, коли декілька офіціантів підходять і питають. Розібралися би хто які столи обслуговує і все.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Hansik?
Hansik знаходиться за адресою вулиця Гоголя, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Hansik?
Зв'язатися з Hansik можна за номером телефону +38 (066) 145-80-25
Як можна дістатися до Hansik?
Дістатися до Hansik можна за посиланням