Відгуки

  1. Богдан Карпенко ★★☆☆☆

    Замовлення чекав більше 10 хвилин при полупустому залі. При видачі замовлення картопля фрі впала на підлогу. У заміні відмовили.

  2. Марина Шматько ★★★★★

    Дуже гарне місце. Обслуговування прикрасне. Обслуговував Шматько Максим привітливий,добрий хлопчина. Найвищого рівня тобі

  3. Вова Губаренко ★★★★★

    Дякую Геннадію за гарний сервіс . Прийшли сімʼєю до закладу . Чекали замовлення , підійшов молодий чоловік запропонував присісти , і одразу попередив що замовлення буде готуватися трошки довше . Коли приніс замовлення щиро посміхнувся . Залишилися у захваті .

  1. Ольга Кениг ★★☆☆☆

    1. Замовили дабл роял чізбургер, в якому одне кружальце огірочка 2. Чек не дали, гірчичний соус не поклали, хоча замовляли. 3. Цукор недодали. Взагалі то смачно, але не приємно

  2. Iryna Iryna ★★★☆☆

    Нарізка фрі стала такою тонкою, що аж просвічує, картопля остигає дуже швидко і після цього її їсти неможливо - стає твердою як камінюка. Також дуже багато чорних плям на картоплі, раніше таке було рідкістю. Заклад довго відкривається після тривоги, іноді доводиться чекати хвилин по 40-50, і дуже часто за цей час починається нова тривога. У залі після ремонту стало тісніше, всередині майже неможливо знайти вільне місце. Також багато хто жаліється на персонал, але особисто мені з цим поки пощастило - дівчата та хлопці завжди дуже привітні та ввічливі.

  3. Володимир Костюк ★★★★★

    На вході потрібно обов'язково показати сертифікат вакцинації. Замовлення можна зробити на сенсорних екранах у залі, одразу ж і сплатити, а потім почекати і отримати на касі. Їжу можна замовити з собою, а можна посидіти та скуштувати в середині закладу. Як завжди в закладі чисто та охайно, приємна затишна атмосфера.

  1. Ольга Мудрая ★★★★★

    Я прихильниця здорового харчування. Вирішила зайти для розширення досвіду. )) Та й у нас вдома такого закладу немає. Чисто, якісно і швидко. На смак теж приємно. Але ми, українці, ще знаємо смак натуральних продуктів. Я вже кілька років не вживаю їжу з добавками Е-шками, ароматизаторами. Тому відчуваю їх присутність в цій їжі. Співчуваю американцям, для яких це щоденна їжа. З найбільш натурального тут лише чай. Какао не чисто какао, якась суміш, зі слів працівника. На смак такоє, надто солодке. Взяла чізбургер, сиру в ньому трішки. Навіть не відчула сирного смаку. Чоловік взяв український бургер, дав вкусити))), смачніше. МакПиріг з вишнею має багато начинки, що порадувало. Але круасан з мигдалем таки смачніший. В таких закладах козир не супер їжа, а швидкість, чистота і сервіс. Тим не менше, в аонеділок о 13:45 кафе повністю заповнене. Найбільше сподобалось табло самообслуговування, 6 штук. Вибирати зручно, швидко, зразу оплачуєш картою і приносять за 3 хв.

  2. Ярослав Пелих ★★★★★

    Дотримання всіх правил карантину. Чистота,швидкість обслуговування, приємний персонал та смачне меню.

  3. Олександр Михайлов ★★★★★

    Подвійні макмафіни з яйцем це найсмачніше чим можна поснідати. ❤️

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса McDonald's?

McDonald's знаходиться за адресою вулиця Юрія Кондратюка, 2б, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49128

Який номер телефону McDonald's?

Зв'язатися з McDonald's можна за номером телефону +38 (050) 463-85-17

Як можна дістатися до McDonald's?

Дістатися до McDonald's можна за посиланням

Advertisements