Хотіла купити чоловікові подарунок, хоча в снастях я не дуже розбираюся. Продавець все пояснив, допоміг підібрати ідеальний варіант. Чоловік задоволений, я щаслива — купівля пройшла легко і приємно. Дякую за чудовий сервіс!
Фотогалерея
Відгуки
-
milliana81 ★★★★★
-
Дмитрий Назаренко ★★★★★
Прийшов придбати собі ножика. Знав що буду купляти але вагався між двома ножами. Звернувся до продавця за консультацією. Все надав швидко, як то кажуть дав помацкати ножики, спрямував що краще. Зробили знижку по убд. Дякую що запитали. Питань не маю, в подальшому буду користуватись цією мережею.
-
2Hours ★★☆☆☆
Відгук залишаю сервісному центру, так як не знаю, де ще його можна залишити. Магазин подобається, я хоч і не роблю мільйонні виторги, але є постійним покупцем Ібіса, і ось зіштовхнувся з неприємною ситуацією. Віддав ніж на чистку, бо не ризикнув давати комусь ще ножик за 450 баксів. Подумав - тут брав, тут і буду обслуговувати. Помилка. Механізм то почистили, але позбивали на ножі покриття і позагинали ріжучу кромку. Причому з обох боків, таке відчуття що клинок діставали тупо зажавши його спочатку за рк а потім за клинок плоскогубцями або ще чимось. По часу: віддати ніж-отримати ніж -- зайняло десь 3 тижні. Ок, тут зрозуміло, специфічні сроки доставки і черга, але коли я глянув дома ніж і написав в підтримку, залишити відгук про роботу, мене перенаправлил по номеру сц де і запропонували ще раз відправити ніж на три тижні "ми там подивимось шо з ним" Вибачте, але я не думаю, що ще раз ризикну хоч шось віддати в сервіс ібіса. Це не нормально зробити отак, і віддати товар. Моя дурість, що одразу в магазині при отриманні не глянув, ок, я розумію. Але відгук я все ж таки залишу. Не зважаючи на те, що сервіс відповів вічливо і запропонував взяти ще раз ніж я боюсь, що він через місяць приїде ще в гіршому стані ось такі відчуття. Фото надаю. Висновок, якщо ви хочете ослужити ніж - швидше і скоріш за все надійніше буде знайти людину в іншому місці. Тут, мабуть через кількість роботи, трохи пофігістичне ставлення до речей.
-
Сергей Артеменко ★★★★★
Файне місто, кваліфікований персонал. Є все необхідне а також тир та майстерня.
-
Nikolay Kolisnyk ★★★★★
Магазин іграшок для чоловіків!
-
Виталий Виталий ★★★★★
Тут є все.І ціни радують.А якість-тільки мріяти...
-
Сергей Балан ★★★★★
Відмінна мережа. В магазині ввічливі та професійні продавці. Рекомендую.
-
Vaas Pavlenko ★★★★★
Шикарний відбір уважні продавці . Купували дружині помпу то вона навіть майстер-клас по користуванні отримала.адекватні ціни .
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ІБІС?
ІБІС знаходиться за адресою вулиця Набережна Перемоги, 36, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49094
Який номер телефону ІБІС?
Зв'язатися з ІБІС можна за номером телефону +38 (056) 371-96-99
Як можна дістатися до ІБІС?
Дістатися до ІБІС можна за посиланням