Майстриня Дарина вже вдруге бездоганно виконує мої сміливі запити. Усі дуже подобається.
Фотогалерея
Про нас
HAPPY nail house — студія нігтьового сервісу з практичним підходом. Послуги включають манікюр. Команда підтримують охайність простору та створюють затишну атмосферу.
Відгуки
-
Sasha Dorm ★★★★★
-
Катерина ★★★★★
Супер) подобається обстановка і майстри, в салоні чисто, затишно і просторо, майстри працюють акуратно
-
Евгения Барская ★★★★★
Дівчата добре роблять свою роботу. У києві завжди відвідуємо даний салон. рекомендую
-
Oleksandra Hendelieva ★☆☆☆☆
Сьогодні був останній раз коли я відвідую цей салон (хоча ходила сюди півтора, а можливо, і два роки). Хотіла дати ще один шанс, оскільки вади помічала і раніше, але сьогодні остаточно розчарувалася. Минулого разу мені зробили вельми неякісне покриття і манікюр (прикріпила фото), мої подруги здивувалися що зробили в салоні, оскільки покриття "домашньої" якості. + потрапила я не до того майстра, до якого була записана. Я вирішила написати відгук особисто у вайбер, адміністратор вибачилася, пообіцяла безкоштовно перекрити, прийти у зручний час. Оскільки виїжджала у відпустку, то записалася на візит за два тижні, знову ж таки через вайбер. Прийшла і сподівалася на те, що салон вживе якихось заходів. У підсумку ... я потрапила до того ж майстра який минулого разу мені зробив неякісне покриття і за даний візит у мене взяли ПОВНУ оплату, про безкоштовне покриття навіть мови і не йшло (я навіть перепитала про вартість, мені тільки нагадали скинути скріншот про оплату у вайбер!). Оскільки у мене не було готівки, необхідно було переводити на карту, як завжди з комісією, так ще й за послугу, яку обіцяли виконати безкоштовно!!! У результаті висновок один: клієнтів ви не бережете, не чуєте прохань, утримати не намагаєтеся. Дівчата, до вас питання, вам справді не видно листування з клієнтом??? Можливо, варто підняти очі на повідомлення, які ви писали вище? З вибаченнями та обіцянкою перекрити безкоштовно??? Це зовсім не складно. Сподіваюся більше ви таких помилок не припуститеся, оскільки клієнтів може і не залишитися.
-
Софія Рудик ★★★★☆
Манікюр якісний, стерелізація є, дизайн страшний і не дуже комфортний, але ціни відповідно теж нижчі. А ще майстер працює дуууже швидко
-
Sofiia Rudyk ★★★★☆
Манікюр якісний, стерелізація є, дизайн страшний і не дуже комфортний, але ціни відповідно теж нижчі. А ще майстер працює дуууже швидко
-
Sergey Shtepa ★★★☆☆
Норм
-
Mariia Kyrychok ★★★★★
Салон маленький, але комфортний та чистий. Завжди записуюсь до майстра Руслани. Дуже мила дівчина, яка щоразу враховує всі мої побажання і робить манікюр ідеально. Лак тримається прекрасно три тижні. Рада, що знайшла вас!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса HAPPY nail house?
HAPPY nail house знаходиться за адресою вулиця Лютеранська, 6-Б, Київ, Україна, 01001
Який номер телефону HAPPY nail house?
Зв'язатися з HAPPY nail house можна за номером телефону +38 (050) 333-74-55
Як можна дістатися до HAPPY nail house?
Дістатися до HAPPY nail house можна за посиланням