Відгуки

  1. Anastasiia ★☆☆☆☆

    Кав'ярня на проспекті Поля у ТЦ Славутич має дуже грубих та непривітливих робітників!!! Саме робітники відбивають бажання брати там каву!!! Завжди працюють з недовільним обличчям!!!

  2. Надія Каїра ★☆☆☆☆

    Замовила Раф, отримала недо раф, бо забули кинути цукор, відповідно смак не той і після звернення дівчина нахабно відповіла, що просто забули цукор покласти, у вас раф. Почала мені пояснювати чим відрізняється раф від інших напоїв, це я так розумію, потік слів був замість вибачень банальних, і я б залишилася задоволена і не було б цього відгуку. Дівчата не вміють правильно виправляти помилки, відбили бажання брати каву тут. Настрій був і так поганий, вирішила за улюблено кавою сходити і так не вдало(((

  3. Дарья Сошникова ★☆☆☆☆

    ТЦ Мельница замовила мега латте, чекаю ...підходить чоловік до стійки переді мною, продавець ставить мега латте, чоловік його бере і виходить. Наступний стакан був малим з чимось на безлактозному. Кажу у мене мега латте, відповідь -Латте вже був, його забрали! А ви не хочете той що на безлактозному? Ні, я хочу своє замовлення! Три працівники друг на друга дивляться, звинувачують мене в тому що сама винна и нічого не вирішують, бо за стакан треба платити, а вони не будуть цього робити! Більш тупої ситуації важко уявити. Як варіант...мені треба було наздогнати чоловіка і з бійкою забрати собі каву? Багато років ходили всією родиною до цієї мережі, після цього припиняю!

  1. Pasha Lan ★★★★★

    Дуже круті дівчата. Дуже смачний флет. Какао взагалі бомбіческі

  2. Володимир Костюченко ★★★★★

    Завжди беру каву тут: гарантована якість, найнижча ціна, якщо річ о Лате XXL. Швидко обслуговують, гарне розташування закладу - рекомендую. Привітний персонал: дві дівчини працюють відповідно. Якщо уточнювати, які саме зерна та порція молока, та ви ніколи не пожалкуєте.

  3. Bohdan Davydenko ★★★★★

    Вже 3 роки регулярно беру кави в точці в ТЦ Вавилон, як і всюди, тут періодично змінюються барісти, на даний момент, на щастя, немає нарікань на смак кави)) Дуже круто було б, якщо ви зробите свій додаток як у Стар Бакс))) З можливістю замовити каву щоб через 5 хвилин просто прийти і забрати, а не стояти в черзі. І відповідно з можливістю оплатити прямо в додатку + ви туди зможете додати свою акцію з безкоштовною кавою, це було б набагато зручніше, ніж збирати наклейки на картці

  1. Ольга Гойман ★★★☆☆

    Полюбляю раф каву. Але оскільки в Дніпрі її скрізь готують по-різному, то неохоче куштую цей напій в нових для себе місцях. Так ось пару тижнів тому були в Каравані. Вирішила зайти взяти собі та чоловікові кави. Спитала у продавця, чи кладуть вершки у раф каву. Вона відповіла, що так, мовляв, звісно, як же без них. Чоловікові купила Американо без молока і йому сподобалося. А от моя раф кава була гидотна - схожа на те, що у подвійний еспресо додали вершків. Шановні, то не раф кава, а якась підробка. Дякувати Богові, що в Дніпрі є кав'ярні зі смачною раф кавою. З плюсів - у вас можна розрахуватися карткою.

  2. Olexandr Azza ★★★★☆

    Кава смачна, але є різні але. Вранці (зараз 09.44, літня пора, ТЦ Міріада на пр. Поля), черга з 13-15 чоловік.... Багато хто просто розвертається і йде за кавою в інше місце, одного бариста явно замало в час пік. Декілька разів траплялося волосся в каві.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Coffee Magic?

Coffee Magic знаходиться за адресою Солнечный, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до Coffee Magic?

Дістатися до Coffee Magic можна за посиланням

Advertisements