Про нас

KOKO-nailroom- — салон краси з фокусом на якісному сервісі. Доступні послуги: манікюр, жіночі та чоловічі стрижки, макіяж.

Advertisements

Відгуки

  1. Natalya Silina ★★★★★

    Я вибаглива до манікюрю. Люблю чьорний лак на коротких нігтях. Майстриня Тетяна Суслова - 100% професіоналізм. Але раджу при замовлені онлайн вказувати який колір лаку ви любите. Наразі в салонах всі звикли працювати з гель-лаком, мало майстрів, які знають особливості звичайного лаку. А це 2 різні техніки

  2. Наталія Осьмак ★☆☆☆☆

    При записі на педикюр на сайті була одна ціна і вона була зазначена у підтвердженні, яке прийшло на пошту. При повторному нагадуванні перед процедурою в листі вже стояла інша ціна (пройшло менше доби), хоча про підвищення ціни жодним чином ніде не повідомлялося. При озвученні цієї проблеми адмінстратору отримала відповідь, що мені мав зателефонувати працівник (стажер) і сказати, що від сьогодні ціни підвищуються. Дзвінка я не отримувала. І вважаю, що мала повне право отримати послугу по тій ціні, по якій бронювала візит. Проте прайс був виставлений по оновленій вищій ціні, незважаючи на моє звернення. Майстер виконав свою роботу чудово. І виконаною послугою я задоволена. Проте ситуація що склалася з ціною, на жаль, є дуже прикрою і бажання знову повернутися у салон не виникає.

  3. Natasha Magluy ★★☆☆☆

    Порівняно з тим, яка якість була декілька років тому, стало гірше. Майстер Наталія, яка робила педикюр, все ідеально зробила. А манікюр (не пам’ятаю імені) був зроблений дуже необережно, в декількох місцях були ранки до крові, форма нігтів і покриття теж нерівне.

  1. Julia Sliusar ★★★★★

    Я попадала на професіоналів манікюру також зачіски і макіяж на рівні. Порівняно нормальні ціни. Якісний сервіс.

  2. Evgeniya Slepicheva ★★★★★

    Дякую чудовій майстрині Галині за розкішну стрижку. Дуже привітний персонал.

  3. Мария Мельничук ★☆☆☆☆

    Була в п'ятницю на педикюрі зі зняттям в студії на Подолі в майстра Наталії Трішиної. Результат на фото, відразу в той же день. Якість кваліфікації майстра викликає сумніви. Майстер навіть не запитала, який вид педикюру я хочу, а просто почала виконувати апаратний педикюр без моєї згоди. Коли я відповіла, що не хочу апаратний, вирішила обробити стопу все ж таки і фрезою, і щіткою. Як виявилось, немає навіть одноразових пакетів на ванночку для ніг. Жахливе оброблення ступні й кутикули. Можна відразу йти на педикюр повторно! Не раджу відвідувати цю студії манікюру!!!

  1. Tasha Riazantseva ★★★★☆

    2-гий раз роблю у них педикюр, мабуть попадала на хороших майстрів. Один раз на ВВасильківській, 2-й раз на Подолі. Дизайн студії сподобався, тому вибрала. Лак тримається , пальці ніхто не повідрізав. Але спостерігаючи за атмосферою, видно що персонал навіть між собою не дуже привітний, це прикро. Насторожило так багато негативних відгуків , особливо про маникюр, спробую інші салони.

  2. Valerie Koziarenko ★★★☆☆

    Манікюр зробили красивий, але дорого : 500 з чимось за зняття+ напівобрізний+база і ще 100 за дизайн (крапочка під кутиколою). Шкіра навколо нігтів дуже боліла прртягом 2 днів, з'явилися задирки

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса KOKO-nailroom-?

KOKO-nailroom- знаходиться за адресою вулиця Костянтинівська, 16, Київ, Україна, 04071

Який номер телефону KOKO-nailroom-?

Зв'язатися з KOKO-nailroom- можна за номером телефону +38 (067) 353-44-23

Як можна дістатися до KOKO-nailroom-?

Дістатися до KOKO-nailroom- можна за посиланням

Advertisements