Салон зачинено
Фотогалерея
Про нас
Oh, Baby! — салон краси. Послуги включають манікюр, догляд за бровами. Підхід до роботи передбачає, що створюють затишну атмосферу та цінують час відвідувачів.
Відгуки
-
Tetyana Mamysheva ★★★★★
-
Iren Bykova ★★★☆☆
Не знаю как обстоят дела, но владельцы явно стали экономить на всем. То вытяжку работнику не купят, спустя 2 недели. Экономия на материалах, поскольку слой лака плачевно мал, и у меня спустя опять же 2 недели один ноготь обломился под мясо, ещё два надломаны. Сам процес снятия, обработки кутикулы и покрытия конечно приятен. Особое внимание конечно хочется отметить обработка кутитулы.. чувствуешь себя в раю. Но! Покрытие на более длинных ногтях лучше тут не делать.
-
tref a_ ★★★☆☆
Приходила на зняття, майстер мене не правильно зрозуміла і зрізала всю довжину яку я так дбайливо відрощувала. Так само не до кінця зняла базу, довелося самій вдома пиляти. Радує хоча б одноразові пилки / бафи і правильна очищення інструментів
-
Станислав Петровский ★★★★★
Дуже затишний і стильний салон, доброзичливий і кваліфікований персонал, Танечка взагалі бубочка. P.S. ще й шампанське наливають безкоштовно, було приємним доповненням поєднувати приємне корисним
-
Анна Раздоріна ★★★★★
Якщо ви хочете відчути себе принцесою, вам терміново потрібно в цей салон. Атмосфера дуже приємна, пропонують приємний бонус у вигляді шампанського. До того ж салон розташований в центрі міста, дуже зручно добиратися сюди. Манікюр зробили якісно з гарним дизайном. Записалася ще й на бровки. Рекомендую цей салон.
-
Olena Hunko ★★★☆☆
Давайте будемо чесними. Розташування салону відмінне, для тих, хто працює або живе в центрі. Сервіс – все мило, приємно. На вході зустрічає жінка, яка просто сидить на дивані, я спочатку подумала що це такий же клієнт як і я. Допомогла мені повісити пальто та запропонувала сісти на диван. Тільки на ньому рівним шаром були розкладені речі дівчини якої роблять манікюр і майстри (телефон). Торкати чужі речі не добре (як вчила мама), примостилася на краю дивана. Шампанське не пропонують! (Напевно обличчям не вийшла) Але каву, чай, воду, запропонували. Комфорт тут хочеться поставити 2. Якщо у вас є можливість орендувати велике приміщення на Хрещатику, чому немає можливості обладнати робоче місце майстра? Коли йдеш у подібний салон, ніяк не можеш подумати, що тобі доведеться балансувати на барному стілець з максимальною висотою і притримувати ліктями нестійкий барний стіл. Який, до речі, розрахований на 3 майстри. Боюся уявити, як він хитається, коли всі робочі місця зайняті. Про який комфорт мова, якщо ти навіть спину сперти толком не можеш, тому що тоді руки далеко, а присунутися на барному стільці, не злагодивши з нього повністю особисто я не можу. Робота майстра - відразу уточню, я нігті покриваю гель-лаком 7 років (начебто є досвід та розуміння). Почнемо зі зняття, знімали фрезою, це дуже люблю. Швидко, безболісно, має бути). Але не тут було, фреза була на таких низьких обертах, що вібрація віддавалася в лікті! На прохання щось із цим зробити, майстер спочатку збільшила оберти, а потім їй стало не зручно і все повернулося (вібрація!). Форма нігтів починалося все добре, але вказівний палець (на фото) явно був п'яний і пішов праворуч. Та це ж права рука, він так і повинен косити вправо чи ні? Акуратність покриття, дуже добре, все рівно, без набряків (покривали частково білим лаком, дуже добре видно всі огріхи). Але до щільності покриття величезні питання, дуже тоненько, на стільки що застібаючи ґудзик пальто на виході в мене зігнувся ніготь! Нікому такого не забажаю! При чому спочатку роботи з моїми нігтями, я попросила їх укоротити, бо вони гнуться. Але на жаль логічний ланцюжок між моїми тонкими нігтями та продажем укріплення не склався. Ціна - як мене привітали, я потрапила на акцію та зняття+манікюр+покриття+дизайн=400грн! Враховуючи всі фактори, вона начебто прийнятна, але осад залишився. У мене стійка асоціація з nail bar у якомусь ТРЦ. Хоча, напевно, варто більше приділяти уваги логотипу з мартинкою. Тут уже в мене не склався логічний ланцюжок келих-бар. Розслабитися тут у вас не вийде. Якщо ви любите коли гелем покривають дуже тонко, вам сюди!
-
Ольга Богомол ★★★★★
Місце, де втілюють в реальність самі божевільні манікюрні ідеї)), де завжди посмішки, затишна атмосфера і професіоналізм у всьому! Починаючи від декількох систем знезараження і крафтового пакетів, ... до величезної колекції трендових кольорів лаків! Дівчата, що ви творите?)) Приходиш за 1 класичним нюдом, а виходиш яскрава, з чудовим настроєм і кольоровим Маник))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Oh, Baby!?
Oh, Baby! знаходиться за адресою вулиця Верхній Вал, 30А, 33, Київ, Україна, 01001
Який номер телефону Oh, Baby!?
Зв'язатися з Oh, Baby! можна за номером телефону +38 (067) 505-18-25
Як можна дістатися до Oh, Baby!?
Дістатися до Oh, Baby! можна за посиланням