Гарний магазин. Черги справді великі, але це скоріше питання не до касирів, а до тих, хто не може найняти більше персоналу
Фотогалерея
Відгуки
-
Маря ★★★★☆
-
Володимир Шульга ★☆☆☆☆
Таких тормознутих кассирів ще пошукати треба. При постійних чергах на касах касири замість того щоб пришвидшитись, як на базарі бесіди проводять між собою. Я скопіював відгук, але це так і є... Всі гуляють.. працює 1-2 каси і в черзі по 10+ хв завжи
-
Сергій Коваль ★☆☆☆☆
Таких тормознутих кассирів ще пошукати треба. При постійних чергах на касах касири замість того щоб пришвидшитись, як на базарі бесіди проводять між собою.
-
Татьяна Клименко ★☆☆☆☆
Так як зараз в країні війна, багато людей виїхали за кордон. Мене попросили відправити цукерки Еклер. І так як мені потрібна була вага 1кг і більше, то вирішила йти саме в АТБ. Подивившись що знизу в коробках немає, я попросила продавця чи зможуть мені дати цілу упаковку, на що мені люб'язно принесли без питань. За це я щиро вдячна. Але вже іншого разу, вирішивши відправити своїй мамі її улюблені цукерки "Ромашка". Я прийшла до магазина знов. Подивившись , що цілої пачки немає, я звернулась до продавця. Яка через гарнітури передала "Здесь барышня хочет конфет". Я з повагою, привітавшись, а мені ось так значить, називають незаміжньою (чоловік поруч був)не звикшою до роботи баловоною дівчиною. Напевно не знаючи , що означає це слово. Коли прийшла друга продавчиня, на мене з наїздом, що я тут їй завжди(саме цікаве) перериваю всі коробки. Так я дійсно подивилася, але я як покупець на це не маю права? Принешси мені цукерки, сказала цінити чужий труд, бо в неї все було поставлено під лінійку. Я звісно вибачаюсь, що на 5 см відхилила ваші рівнорощташовані коробки. Я звичайно ж поважаю труд інших людей! Але я також вимагаю повагу і до себе! Будьте добріші! Бажаю вам щастя, добра, сердечності!
-
Ukrainian Jedi ★★★★☆
Тупа атб
-
Roman Katrich ★★★★★
Мало місць для паркування
-
Михаил Воронов ★★★☆☆
Хотілося би й краще
-
Елена Лаврушко ★★★★★
Дуже зручно, завжди ж необхідні товари , приємні ціни
-
Linden Badi (Linden Badi) ★★★★★
Дуже комфортне географічне місце розположення! Товари розміщені, в правильному порядку, що дає можливість швидко орієнтуватися всередині приміщення.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ-МАРКЕТ?
АТБ-МАРКЕТ знаходиться за адресою вулиця Старий Шлях, 6, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Як можна дістатися до АТБ-МАРКЕТ?
Дістатися до АТБ-МАРКЕТ можна за посиланням