Відгуки

  1. Маря ★★★★☆

    Гарний магазин. Черги справді великі, але це скоріше питання не до касирів, а до тих, хто не може найняти більше персоналу

  2. Володимир Шульга ★☆☆☆☆

    Таких тормознутих кассирів ще пошукати треба. При постійних чергах на касах касири замість того щоб пришвидшитись, як на базарі бесіди проводять між собою. Я скопіював відгук, але це так і є... Всі гуляють.. працює 1-2 каси і в черзі по 10+ хв завжи

  3. Сергій Коваль ★☆☆☆☆

    Таких тормознутих кассирів ще пошукати треба. При постійних чергах на касах касири замість того щоб пришвидшитись, як на базарі бесіди проводять між собою.

  1. Татьяна Клименко ★☆☆☆☆

    Так як зараз в країні війна, багато людей виїхали за кордон. Мене попросили відправити цукерки Еклер. І так як мені потрібна була вага 1кг і більше, то вирішила йти саме в АТБ. Подивившись що знизу в коробках немає, я попросила продавця чи зможуть мені дати цілу упаковку, на що мені люб'язно принесли без питань. За це я щиро вдячна. Але вже іншого разу, вирішивши відправити своїй мамі її улюблені цукерки "Ромашка". Я прийшла до магазина знов. Подивившись , що цілої пачки немає, я звернулась до продавця. Яка через гарнітури передала "Здесь барышня хочет конфет". Я з повагою, привітавшись, а мені ось так значить, називають незаміжньою (чоловік поруч був)не звикшою до роботи баловоною дівчиною. Напевно не знаючи , що означає це слово. Коли прийшла друга продавчиня, на мене з наїздом, що я тут їй завжди(саме цікаве) перериваю всі коробки. Так я дійсно подивилася, але я як покупець на це не маю права? Принешси мені цукерки, сказала цінити чужий труд, бо в неї все було поставлено під лінійку. Я звісно вибачаюсь, що на 5 см відхилила ваші рівнорощташовані коробки. Я звичайно ж поважаю труд інших людей! Але я також вимагаю повагу і до себе! Будьте добріші! Бажаю вам щастя, добра, сердечності!

  2. Ukrainian Jedi ★★★★☆

    Тупа атб

  3. Roman Katrich ★★★★★

    Мало місць для паркування

  1. Михаил Воронов ★★★☆☆

    Хотілося би й краще

  2. Елена Лаврушко ★★★★★

    Дуже зручно, завжди ж необхідні товари , приємні ціни

  3. Linden Badi (Linden Badi) ★★★★★

    Дуже комфортне географічне місце розположення! Товари розміщені, в правильному порядку, що дає можливість швидко орієнтуватися всередині приміщення.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-МАРКЕТ?

АТБ-МАРКЕТ знаходиться за адресою вулиця Старий Шлях, 6, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до АТБ-МАРКЕТ?

Дістатися до АТБ-МАРКЕТ можна за посиланням

Advertisements