Я дуже рада що вибрала саме цей ресторан.27.09 святкувала день народження. Обслуговування на вищому рівні. Офіціант так поводив себе що і не заважав нам, і в той час вчасно на столі був порядок. Сподобались всі блюда. Торт неймовірний. Музика не гучна і ми могли спілкуватись спокійно. Адміністратор запропонував гарне міню. Сподобалось все. Дякую ввм
Фотогалерея
Відгуки
-
Тетяна Квачан ★★★★★
-
Лена Мулик ★★★☆☆
Суші замовили рол Філадельфія з вугрем 270 грам, але там якщо буде 150 грам за 8 шт то буде добре.Ціна 369 грв. але вони не коштують стільки, вони дуже маленькі - не рекомендую. Бульйон як бульйон - нормальний , ще взяли бургер с куриці - сухий і я б ще його не взяла, ціни на бургери - нормальні, до картошкі подають соус якийсь не зрозумілий.
-
Татьяна Иванова ★★★☆☆
30.07.2025 року замовили столик для святкування дитячого дня народження. Замовлення принесли вчасно, але є нюанс, рівень обслуговування нашого стола був на дуже низькому рівні. Дівчина-офіціант, навіть не представилась, тому не можу вказати її імʼя!!! Постійно десь губилась, коли потрібно було щось до замовити, її потрібно було шукати по залу. Ми вважали, що це заклад більш-менш високого рівня, тим паче, на сайті за значно, що це ресторан! І в ресторанах такого рівня, як мінімум, персонал вітає з днем народження іменинника, але що більше всього засмутило дитину та вразило дорослих, його просто банально, навіть не привітали словесно, не кажучи про якісь свічки та мінімальний смаколик)) Незважаючи на досить непогану кухню, ймовірність нашого вибору даного закладу в наступний раз - нульова!!! Атмосфера і обслуговування все перекреслило.
-
Вероніка Семенюк ★☆☆☆☆
Сходили з подружками в цей ресторан і знайшли там дещо цікавеньке. Ми замовили суші сет "Сіті стар" та чекали хвилин 40, якщо не більше. Потім коли нарешті його принесли і з'ївши більшу половину я побачила у себе в тарілці ОПАРИША. Я відразу ж пішла до офіціантки, та забрала його і пішла. Потім до нас підійшла якась інша дівчина та стала перепрошувати за це та запропонувала десерт за рахунок закладу. Ми відмовилися тому що не знали що взагалі відбувається в цій кухні. А також нам зняти сет з чека. Більше на цей ресторан навіть не погляну і вам не раджу
-
Инна Турок ★★★☆☆
Скористались послугою 1+1 " Забери сам."Замовляли скумбрія гриль. На сайті заявлено скумбрія з міксом салатів, помідорами Чері. При отриманні замовлення, крім лимону нічого не було. Серед двох піц Чотири сира, одна була сильно прирорівшою, навіть чорною з іншої сторони. Зробили висновок, на виніс роблять не дуже якісно.
-
Marina Boiko ★★★★★
Заклад тримає високий рівень. Є пару зауважень по обслуговуванню, але то я дуже прискіпливий гість)))
-
Лариса Ворона ★★★★★
Чернігівська Мафія краща київської!! Суші були свіжими і смачними, десерти неймовірними. Рекомендую!!!
-
Ірина Писанка ★☆☆☆☆
Відвідали родиною ваш заклад. Зробили замовлення, яке через несправність обладнання мусили чекати довше ніж розраховували. Нас про це попередили. Ми скасували замовлення, проте напої нам принесли. Коли нас розраховували відповідальна за це людина то ми спостерігали картину " швиряння" чеків у наш бік.враження дуже неприємні. Більше не будемо відвідувати даний заклад.
-
Алла Сінчуу ★★★★★
Дякуємо Мафії за смачні суші:) Швидко прийняли заказ і вчасно доставили❤❤❤
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mafia?
Mafia знаходиться за адресою проспект Миру, Деснянський район, 14000 Чернігів, Чернігівська область, Україна
Який номер телефону Mafia?
Зв'язатися з Mafia можна за номером телефону +38 (096) 307-14-14
Як можна дістатися до Mafia?
Дістатися до Mafia можна за посиланням