Про нас

Імідж — салон краси для щоденного догляду. Послуги включають манікюр, жіночі та чоловічі стрижки.

Advertisements

Відгуки

  1. Koidy ★★★★★

    Вкотре тут стрижуся. Все супер. Майстри своено справи! рекомендую

  2. Тарас Орловский ★★★★★

    Що сказати - В'ячеслав майстер своєї справи. Відмінний фахівець і хороша людина. Стабільно стрижуся раз на місяць і як завжди - результат перевищує очікування. Просто Ідеально! Воджу сина на стрижку, а дружина робить у дівчаток відмінний манікюр. І ціни не кусаються. Спасибі за такий підхід! Успіху і процвітання :)

  3. Тарас Орловський ★★★★★

    Що сказати – В'ячеслав майстер своєї справи. Відмінний фахівець та хороша людина. Стабільно стрижуся раз на місяць і як завжди – результат перевищує очікування. Просто Ідеально! Вожу сина на стрижку, а дружина робить у дівчаток чудовий манікюр. І ціни не кусаються. Дякую за такий підхід! Удачі та процвітання :)

  1. Александр Недомирок ★★★★★

    Професіонал своєї справи, рекомендую !!!

  2. gjyhjy bkjhgkbї ★★★★★

    добре

  3. Олександра Кукшина ★☆☆☆☆

    Вчора була в цьому салоні краси, ставлення до клієнтові не шанобливе, тут ставляться до тебе добре, якщо ти постійний клієнт і то, вибірково, особисто чула як майстра між собою дають клички клієнтам. І як вони обговорюють у кого які нігті і зовнішній вигляд. Зробили манікюр і покриття, лаком залили не тільки ніготь, але і палець (кутикулу в тому числі), все руки були в застиглому лаку. Коли робота була закінчена, мені сказали вартість і все. А я дивлюся на свої нігті і задаю питання: «Ви вважаєте це нормальним?» На що мені відповідають: «А че ти психуєш, щас виправлю!» По-перше, на яких підставах зі мною перейшли на ти, я не зовсім зрозуміла, адже я навіть не знала імені майстра, а зі мною на ти! У підсумку мені намагаються фрезером підпиляти зайве, але краще б цього не робили. Підсумок: я прийшла зі старим манікюром на вигляд краще, ніж пішла з новим, нігті у мене такі, як ніби мене фарбував дитина, витратила 270 гривень, для того, що б завтра йти в інший салон і переробляти цю «красу»

  1. Oleksandra Kukshyna ★☆☆☆☆

    Вчора була в цьому салоні краси, ставлення до клієнта не поважне, тут ставляться до тебе добре, якщо ти постійний клієнт і то, вибірково, особисто чула як майстри між собою дають прізвиська клієнтам. І як вони обговорюють у когось які нігті та зовнішній вигляд. Зробили манікюр і покриття, лаком залили не тільки ніготь, а й палець (кутикулу в тому числі), всі руки були в застиглому лаку. Коли роботу було закінчено, мені сказали вартість і все. А я дивлюся на свої нігті і запитую: «Ви вважаєте це нормальним?» На що мені відповідають: «А че ти психуєш, зараз виправлю!» По-перше, на яких підставах зі мною перейшли на ти, я не зовсім зрозуміла, адже я навіть не знала імені майстра, а зі мною на ти! У результаті мені намагаються фрезером підпиляти зайве, але краще б цього не робили. Підсумок: я прийшла зі старим манікюром на вигляд краще, ніж пішла з новим, нігті у мене такі, ніби мене фарбувала дитина, витратила 270 гривень, для того, щоб завтра йти в інший салон і переробляти цю «красу»

  2. Viktoria Maksimec ★★★★★

    Кращий салон манікюру та педикюру!!! Дівчатка - майстри своєї справи! Одним словом працюють професіонали)))) Рекомендую всім))) Вікторія та Оленка, ви найкращі!

  3. Anny Green ★★★★★

    Дуже рада, що за порадою подруг сходила саме в цю студію, мені зробили французький манікюр, майстер Олена зробили все ідеально на вищому рівні, краса нігтів просто радує. Обстановка в студії комфортна та затишна. Відмінна не дорога студія, тепер завжди сюди ходитиму.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Імідж?

Імідж знаходиться за адресою просп. Європейського Союзу, 12В, павильон 14, Київ, Україна, 04108

Який номер телефону Імідж?

Зв'язатися з Імідж можна за номером телефону +38 (095) 475-02-90

Як можна дістатися до Імідж?

Дістатися до Імідж можна за посиланням

Advertisements