Ходила в студію манікюру й залишилася дуже задоволена! Особливо хочу відзначити великий вибір осінніх відтінків — усі ці теплі, глибокі, насичені кольори ідеально передають атмосферу сезону. А для любителів класики — червоних тонів просто море: від ніжного коралового до темного винного. Майстри допомогли підібрати ідеальний відтінок, усе стерильно, акуратно і дуже уважно до деталей. Обов’язково повернуся ще
Фотогалерея
Про нас
Miroshnikova Nails Studio — салон краси з практичним підходом. Тут виконують манікюр, педикюр. Під час процедур дотримуються гігієни та чистоти інструментів та підтримують охайність простору.
Відгуки
-
Анна Светикова ★★★★★
-
Nesme ★☆☆☆☆
Завчасно записалась за день до відʼїзду за кордон на манікюр і педикюр повний зі зняттям матеріалу гель-лаку до ТОП майстра Анни Васькової бо хотіла максимально якісного результату, перед початком роботи я повідомила, що хочу отримати повне зняття гель-лаку на ногах і руках, не пошкодити нігтьову пластину, максимально короткі овальні нігті та охайну оброблену кутикулу і обробку стоп. В процесі роботи мене зовсім не питали чи подобається мені форма та довжина нігтів, в підсумку мусила просити двічі зробити нігті максимально короткими. Гель лак мені Анна Васькова знімала фрезою, я бачила що база не знята до кінця і залишається місцями на нігтях, але я чекала що її до знімуть розмочуванням як зазвичай роблять щоб не пере пилити здорову нігтьову пластину, але цього не сталось і майстер мене запитала «крем чи масло» на, що я вже попросила все ж таки зняти повністю базу на нігтях, майстер невдоволено мені відповіла що «вони не знімають базу повністю методом розмочуання і я ж не хочу щоб мені зіпсували нігті», про що мене не попереджали коли я записувалась! І почала нервово пилити мені нігті просто пилкою знімаючи залишки бази з нігтів, робила вона це доволі агресивно, на що я покликала адміністратора і попросила майстра не пилити так мені нігті, адміністратор мене повідомила, що я в них вже була і маю знати як вони знімають нігті, на фото видно, що я була в цьому салоні в 2021 році останній раз, і не маю знати як саме вони працюють, мене мали попередити, що не можуть повністю зняти матеріал тоді я б обрала інший салон для отримання послуг. Також адміністратор почала казати, що знімати гель-лак розмочуванням - це дуже шкідливо, хоча в іншому салоні куди мені пощастило все ж таки записатись цього ж дня ввечері виявилось, що все прекрасно знімається і не шкідливо, що видно на фото :)! Майстер була дуже нервова і намагалась на швидкоруч спилити мені залишки бази, на що я декілька раз просила зупинитись це робити, і що я записувалась і розраховувала на повне зняття матеріалу, на що цей ТОП майстер Анна Васькова ПІДСКОЧИЛА З РОБОЧОГО МІСЦЯ не закінчивши процедуру і сказала що не буде зі мною працювати і робити мені педикюр. На що я повідомила, що не маю вже часу шукати де мені робити процедуру бо їду за кордон на наступний день і залишу негативний відгук, на що адміністратор сказала «НУ ТАК И БУДЕТ». Я НЕ РАДЖУ цю студію! ТОП майстер Анна Васькова мене залишила з як попало попиленою нігтьовою пластиною яку вона пилила агресивно на руках і без педикюру. В студії 0 клієнт орієнтованості. Неприємна зверхня атмосфера. Я отримала неприємні враження і змушена була терміново шукати де доробити послугу педикюру із зняттям матеріалу, так як маю час тільки сьогодні перед відʼїздом за кордон.
-
Марьяна Шевченко ★★★☆☆
Робила 3 рази манікюр з покриттям в цій студії. Нігті носились гарно, претензій не маю. Але коли майстер мені їх зняла, я побачила жахливий стан нігтьової пластини. Тепер місяців 5 доведеться чекати її повного оновлення.
-
Виктория Раздольская ★★★★★
Не зраджую студії з моменту її відкриття. Всі майстри професіонали своєї справи! Дуже якісний манікюрний сервіс! Завжди красиво та стерильно!
-
Ольга Обозна ★★★★★
Дуже люблю цю студію. Майстри завжди професійні і атмосфера така, що після манікюру виходиш як з відпочинку. І ще пригощають смачною кавою.
-
Lyudmyla Logush ★★★★★
Дуже задоволена цією студією. Послуги надаються якісно, завжди все вчасно, чисто, продезинфіковано. Рекомендую!
-
Maria Fomenko ★★★★★
Затишно, гарно, безпечно - це все про Miroshnikova Nails Studio. Майстер Юлія із задоволенням береться втілювати в життя найскладніші дизайни, завжди час минає непомітно за переглядом цікавого фільму, та ще й пригощають кавою з цукерками. Якщо за манікюром чи педикюром-то тільки сюди!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Miroshnikova Nails Studio?
Miroshnikova Nails Studio знаходиться за адресою вулиця Родини Крістерів, 20, Київ, Україна, 04203
Який номер телефону Miroshnikova Nails Studio?
Зв'язатися з Miroshnikova Nails Studio можна за номером телефону +38 (097) 563-58-80
Як можна дістатися до Miroshnikova Nails Studio?
Дістатися до Miroshnikova Nails Studio можна за посиланням