Відгуки

  1. Роман Пилипенко ★★★★★

    Неймовірні роли! Завдяки вам я закохався у японську кухню. Пробували у багатьох закладах Києва та Чернігова, але ці ролі як рідні – завжди на висоті!

  2. Mariana Pylypenko ★★★★★

    Приїжджаю з Києва, щоб поїсти ці роли. Найсмачніші!

  3. Dan Relayer ★★★★★

    Так вийшло, що давно у них не замовляв. Життя все більше заносила мене в Київ, і суші я ласував в основному там. А це ось повернувся до витоків після дворічної перерви, будучи нині в Чернігові на карантині. Що я можу сказати - з самого початку як вперше спробували (а це вже років 5 назад) - планка якості не впала ні на йоту. Красиво виглядають роли з преміальних інгредієнтів (чого вартий тільки рис один!). Навіть в Києві таке кач-во не знайти легко, а навіть якщо і знайти - коштувати буде НЕ дешево. А тут такий рівень в рідному Чернігові. Все упаковано незрівнянним чином. Таке відчуття, що в самій Ніппон буде не набагато краще. Єдине що - ні, не скарга а, швидше, побажання - поверніть будь ласка місо суп з шиітаке, дуже за ним сумую. ))) Спасибі за відмінний сервіс, постійну планку кач-ва і дуже смачні суші! Рекомендую від щирого серця (і шлунка). P. S. Негативні відгуки внизу - нахабно наклепу від завидющі конкурентів, які краще зробити просто не в змозі, мабуть. Іншим чином я ці відгуки пояснити НЕ можу. Щоб не думали, що я бот иль щось в цьому роді - сторінка в інст danrelayer - ласкаво просимо, пишіть, якщо Ви, аки Фома / Станіславський, не вірите. )

  1. Даша Даша ★★★★★

    Спасибі величезне за швидку доставку !!!! Дуже смачно і якісно, ​​замовляємо постійно, будучи постійними клієнтами, всі продукти свіжі і смачні !!! Удачі вам і процвітання! Радуйте нас своїми шедеврами !!! Все що пишуть погане вам, це брехня !!! Рекомендуємо і сподіваємося на знижку як для постійних клієнтів :)))) Дуже задоволені якістю і смаком! І ще ... дійсно для своїх постійних клієнтів роблять відмінну знижку !!! Це правда!

  2. Микита Філончук ★☆☆☆☆

    Нікому не раджу цю доставку! Роли скручені непрофесійно, кожен різного розміру, рис розвалюється. Риба явно протухла! А темпура взагалі кошмар! Ми всією сім'єю злягли в лікарню з отруєнням! Під час обстеження після отруєння, лікарі запідозрили у мене Злоякісні новоутворення яєчок і видалили їх. Я тепер кастрат на все життя. Моя мати з горя почала пити, навіть квартиру в заставу віддала. Спасибі, суші.кі за зламане життя! Мені було всього 21 рік ...

  3. Alexandra Gromova ★★★★★

    Велике вам спасибі! Приїхали з чоловіком з Пітера в гості і були приємно здивовані якістю Вашого сервісу, у нас так смачно не готують, та й порції не такі великі :) Замовляли в Чернігові в інших закладах і практично скрізь були якісь вади ...

  1. Карина Малышева ★★★★★

    Кращий суші постачальник в моєму житті. Ці теплі роли це щось. Дорожче, може трохи більше чекати (завжди зателефонують і попередять про час), але спробувавши раз - на інші дивишся з презирством. Навіть в Києві не знаходив сушевскіх такого рівня. Локшина теж вогонь, та що б не замовив - у всьому впевнений, завжди вчасно, завжди смачно. Рекомендую від душі душевно!

  2. Dmytro Naumov ★★★★★

    Кращий постачальник суші в моєму житті. Ці теплі роли це щось. Дорожче, може трохи більше чекати (завжди передзвонять і попередять про час), але спробувавши раз - на решту дивишся з погордою. Навіть у Києві не знаходив сушевських такого рівня. Локшина теж вогонь, та що б не замовив – у всьому впевнений, завжди вчасно, завжди смачно. Рекомендую щиро душевно!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса SUSHI.KI?

SUSHI.KI знаходиться за адресою вулиця Пушкіна 21, Деснянський район, 14000 Чернігів, Чернігівська область, Україна

Який номер телефону SUSHI.KI?

Зв'язатися з SUSHI.KI можна за номером телефону +38 (050) 301-25-39

Як можна дістатися до SUSHI.KI?

Дістатися до SUSHI.KI можна за посиланням

Advertisements