Дякую дівчатам на касі, дуже чемні і відповідально ставляться до своїх обов'язків
Фотогалерея
Відгуки
-
Наталья Прихидная ★★★★★
-
Анастасія Коробкова ★★★★★
для мене це комфортне місце: працівники ввічливі, в супермаркеті чисто, все охайненько
-
•4PDA•Chubarov ★☆☆☆☆
Магазин зачиняється раніше,ніж вказано в додатку.Біля входу до супермаркету,та у ньому ніяких позначень немає.А ще,на вході зустрічає чудове хамло-охоронець.
-
I T ★★★☆☆
Для центру міста з їх клієнтопотоком, ну прям дуже занедбаний та неохайний Варус (у порівняні з супермаркетом в Мост-сіті в 5 хвилинах ходу). Кулінарія саме тут на вигляд прям пагано виглядає. На смак теж не дуже. Едине, що смачно, це пиріжки, але їх майже ніколи немає у наявності. Якщо є час, оберу для покупок Мост-сіті. В цьому Варусі - якщо треба щось дуже швидко та небагато. Із гарного. Є каси самообслуговування, опція скан єнд гоу, безконтактний та безготівковий рахунок. Дуже подобається колоборація Варусу з ОТП Банком, бо маю при розрахунку їх картою Віза миттєву знижку у 10 відсотків (окрім тютюну та алкоголю). За рогом - сам ОТП, де картку можна швидко оформити.
-
Ствтв Втьвьвлв ★★★★☆
Непогано. Чистенько. Але є над чим працювати далі, щоб бути першими. Працювати над іміджем необхідно постійно, не зупинятися)))
-
Жанна Кислова ★★★☆☆
Багато акційних пропозицій з гарними знижками, але часто акційний товар відсутній, а цінник висить. Кондитерка, бакалія, скриня з вершковим маслом вразили безладом.
-
Таїса Ковальчук ★★★★☆
Супермаркет він і є супермаркет. Одним подобається походити по нашій знаменитій " Озерці" ( Дніпро-Січослав), пробувати і торгуватися. Мені комфортно робити зАкупи в супермаркетах. Можливо, навіть тому, що можна розраховуватися не тільки готівкою, а й карткою, чого в більшості маленьких магазинчиків, чи в торгових рядах Озерки не зробиш. Як кажуть,т кожному своє! У цього дня ( вівторок , 5 жовтня 2021 р., на мій день народження, а виповнилося 74 роки) накупили у Варусі смаколиків на вечерю та продуктів на наступні кілька днів ( на 1300 гривень) та й поїхали додому, трохи втомлені прогулянкою і відвідинами торгових центрів та кав'ярні, але в гарному настрої.
-
Ярина Дібривна ★★★★☆
На сьогодні одна з найзручніших, найкращих торгових мереж, залюбки буваю в цих магазинах у різних дислокаціях нашого міста. Подобається не тільки багатий асортимент і можливість купити усі необхідні продукти, побутові дрібниці, висока культура обслуговування, а також гарна можливість завдяки цим суттєво зекономити свій час. Дуже подобається наявність цехів кулінарії, хлібо-булочних виробів. На жаль, в останній час приготування їжі втратило високу якість, наприклад, смажені пиріжки завжди гливкі, в середині геть сире тісто, а раніше, десь років 1,5-2 це були найсмачніші вироби у всьому місті. Також сирі, жорсткі, несмачні кури в асортименті. Їсти такого ґатунку приготування м'ясо неможливо. Останні півроку я майже нічого не купляю в кулінарії Варусу саме за цієї причини - деяка продукція несмачна і сира через порушення технології приготування страв. Але ця мережа магазинів все одно є моєю найулюбленішою. Велика подяка керуючим магазином на Європейській площі за організацію зони самообслуговування при оплаті зроблених покупок - це ДУЖЕ зручно і сучасно! Велика подяка за високу культуру обслуговування, дуже зручну розкладку товарів, усе в зоні доступності для людини, навіть невисокого зросту, привітність персоналу, надзручний час роботи магазинів. Дуже гарна сучасна мережа магазинів, яка радує і вражає і мешканців міста і його гостей! Дякуємо за вашу працю і турботу про споживачів!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса VARUS?
VARUS знаходиться за адресою Європейська пл., 1Д, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону VARUS?
Зв'язатися з VARUS можна за номером телефону +38 (056) 790-26-09
Як можна дістатися до VARUS?
Дістатися до VARUS можна за посиланням