Дуже професійний і сучасний офтальмологічний центр! Харченко Христина Олександрівна неймовірна!!! Всією родиною тільки до неї) Рекомендую - найсучасніше обладнання, адекватні ціни, чудовий персонал.
Фотогалерея
Відгуки
-
Tany Sakhno ★★★★★
-
Valeri Valeri ★☆☆☆☆
На сайті центру «Візіум» вказана вартість консультації офтальмолога 950 грн, але на практиці пацієнту нав’язують дорожчу «консультацію з тонометрією» за 2300 грн. Тому коли записуєтесь уточняйте ціну. Бо будуть наполягати одразу на консультацію з тонометрією. Під час візиту в мене був нормальний внутрішньоочний тиск, відсутні ознаки глаукоми, але все одно наполягали на додатковому обстеженні, подаючи його як «обов’язкове». Ще що здивувало, лікарка сказала, що зір не погіршується, хоча звідки їй знати, якщо я в клініці була перший раз(!!!), і вона навіть не переглянула папери попередніх моїх оглядів за минулі роки. Ще й щоб підібрати окуляри, ви повинні заплатити додатково 500 грн. Ви серйозно? Берете за консультацію немалі гроші та ще й додатково за підбір окулярів у вас же в центрі. Не сподобалось мені в цьому центрі. Плюс перед консультацією дають підписувати згоду, що претензій до лікарні та лікаря не маю, навіть без проведення консультації знімають з себе відповідальність.
-
Oleksandra Holota ★★★★★
Сервіс клініки - блискучий, на дуже високому рівні. Усі працівники були дуже уважними, дбайливими, пояснювали усе дуже чітко та зрозуміло. Докториня Ольга Михайлівна мені сподобалась ще з першої зустрічі, дуже приємна та досвідчена жінка та врачиня. Лазерну корекцію зору робила 16.12, сьогодні вже 7 день реабілітації і завтра зніматимуть захисні лінзи - дуже очікую цього моменту) Так, реабілітація була дуже важка, але зір мрії вартий того, щоб перетерпіти декілька днів. Знову ж таки, це завжди індивідуально. Зір потроху стабілізується, але ще не ідеал, попереду ті 100%) Під час операції майже не переживала, оскільки кожен крок озвучувався, відчувалась підтримка, та усе пройшло дуже швидко та безболісно. Приємно, що перед операцією проконсультували щодо реабілітаційного процесу, надали усі необхідні ліки, а також номер Ольги Михайлівни, за яким можна звертатися за потреби в будь-якому випадку. Рада, що обрала саме цю клініку та саме Боброву Ольгу Михайлівну. Дякую за вашу працю та професіоналізм!
-
Maryasha Annt ★☆☆☆☆
Клініка в цілом добра персонал привітливий, коли я була у лікаря Нежиденко А.В., я залишилася задоволена, вона дуже привітлива і професійна, вона допомогла мені знайти причину поганого зору і дала поради щодо лікування. Залишившись в хорошому вражинні від центру я записала свою маму щоб також перевірити поганий зір про те їй проводила діагностику лікар Селедцова Т.В., яка дуже грубо й зверхньо говорила зі мною та мамою, кричала, дуже грубо реагувала на поставлені нами питання, одразу назначила операцію не пояснивши, які наслідки вона може завдасти. Тому в такому разі не має жодного бажання продовжувати лікування в цій клінікі й рекомендувати іншим.
-
Мария Юрина ★★★★★
Була на лазерній корекції 24.10 у лікаря Бобровой Ольги Михайлівни. Чудовий , привітний та компетентний лікар, яка розповіла про всі нюанси процедури та реабілітації. Про саму реабілітація багато говорити не буду, вона була важка, але це дуже індивідуально. Зараз 5 день після операції і зір потроху починає стабілізуватися. Перед операцією, за день до цього, провели усі перевірки зору, зайняло 1.5-2 години. Сама операція швидка, але з підготовчими моментами, оплатою, підписанням договору і тд, вийшло 1.5 години. Одним словом, клініка сподобалась. Вибір стояв між новим зором та візіум. Обрала візіум, так як у Нового зору дуже багато негативних коментарів, вирішила не експериментувати.
-
Татьяна Татьяна ★★★★★
Большущая благодарность Бобровой Ольге Михайловне, теперь я могу видеть мир во всей красе! Ольгой Михайловной была проведена лазерная коррекция зрения безконтактним методом StreamLight, после которой мое зрение восстановилось на 100%, это с тем что у меня была близорукость и сильный астигматизм. Спасибо Ольге Михайловне за профессионализм, нацеленность на максимальный результат, точность и приятное отношение.
-
Victoria Gavelya ★★★★★
Дуже гарна клініка. Робила лазерну корекцію зору у прекрасного професора Бобрової Ольги Михайлівни. Чудовий лікар, хірург і просто приємна людина. Обслуговування в клініці хороше, всі попередні діагностики робила так само, після операції всі наступні консультації були включені у вартість самої операції. Я дуже рада, що потрапила саме до вас, і тепер рекомендую вас усім знайомим. Дякую, що показали мені новий чіткий світ)
-
Алла Драненко ★★★★★
Не люблю писати відгуки, але тут зашкалюють емоції. Хочу висловити велике та людське ДЯКУЮ всім працівникам цього диво центру. Оперувалися 13 листопада 2021 року, дуже уважний, доброзичливий колектив, кожен робітник виконує свої функції, все налагоджено, розподілено, супер обладнання. Ми потрапили до Кравченка Олени Валеріївни, це взагалі диво лікар і людина, підготувала, розрахувала (заміну кришталика) і їй окреме спасибі. Також дякую хірургу цієї клініки, який робить такі унікальні операції. Якщо ще хтось замислюється, шукає не наважується, йдіть у Візіум!!!
-
Татьяна Милостная ★★★★★
Дякую за гарне відношення,за професійний персонал.Особлива дяка медсестричці Дар'ї і лікарю Еллі Юріївна за професійне обстеження і добре ставлення. Сьогодні 18 вересня ще прийшлося побувати в офтальмологічній лікарні Візіум і підтвердити для себе і ділюся з іншими людьми професійністю і людяністю лікарів і медичного персоналу вцілому.Дякую сьогодні лікарю Ксенії Сергіївні за професійну пораду,за добре слово,за розуміння.Дякую також дівчаткам на рецепції.Шановні "візіумці"(мій термін) до вас приємно приходити,спілкуватися і отримувати професійну консультацію і лікування.
-
Галина Колесник ★★★★☆
Світлий і просторий
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Візіум?
Візіум знаходиться за адресою вулиця Гоголя, 12, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49044
Який номер телефону Візіум?
Зв'язатися з Візіум можна за номером телефону +38 (056) 790-10-10
Як можна дістатися до Візіум?
Дістатися до Візіум можна за посиланням