Відгуки

  1. Katerina Jaroslavzeva ★★★★★

    Все добре

  2. Сергій Шитець ★☆☆☆☆

    Завжди черги, мало місця щоб пройти. Треба робити хоч іноді ремонт, а то все таке старе.

  3. Maryana ★☆☆☆☆

    Швидше дійти до АТБ та там скупитись, ніж стояти на касі з чергою в 3 людини в цьому Варусі. Коли рахують 5 хвилини решту з 700 гривень за покупки на сумму 550 гривень, ну це просто жесть.

  1. Вика ★☆☆☆☆

    Дуже розчаровує, що важко знайти товар, упакований в плівку без щілин (випічка, сир, тощо). Наприклад сир та випічка на місці щілин підсихає, а також це не гігієнічно, бо люди беруть руками товари. Не раз заходила за чимось, та розчарована йшла, бо не знаходила жодного нормально упакованого шматочка.

  2. Таїса Ковальчук ★★★★☆

    Цей супермаркет, що розташований навпроти Трофимівського ринку, порівняно менший за розмірами від того торгового центру, що ближче до Макдональдса. Місцеві знають, де знаходяться ці об'єкти. У цьому, де сьогодні скуплялася, теж досить широкий асортимент, і якщо чогось не має, то на ринку і вздовж дорога до Метро, є різні торгові точки, а також стоять приватні торговці, пропонують свою продукцію, бо треба виживати, а додаткова копійка кишеню не обтяжить. І прикро стає, що , зокрема, в цьому магазині, та , мабуть, і в інших маркетах, пишучи про вартість пакетів для продуктів в одну копійку, ніякої альтернативної пропозиції покупці не мають. Свого часу, буваючи не один раз в США, і відвідуючи різні за величиною продуктові маркети, звернула увагу, що поки з позика подаєм касиру продукти, поруч стоїть помічник ( і це бувають молоді люди і старшого віку) і пакують куплене нами або ж в наші сумки- торби - екологічні пакети, або, при цьому запитавши нас, складають покупки в екологічні пакети- з ЦУПКОГО ПАПЕРУ , з ручками. Покупець сам не складає, а працівник магазину вміло розподіляє товар і ніколи не покладе солодощі з м'ясними продуктами. Навіть у пакуванні товару, придбаного в маркеті , є свої правила і порядок. А в нас - з одного боку, вболівають за екологію,та з іншого - нічого не зробили , як це заведено за кордоном, щоб забезпечити покупців екологічними пакетами. Тільки й того, що повсюдно висять оголошення в торговому залі, що пакети для продуктів коштують 1 копійку. А ще в цьому " ВАРУСІ" ваги біля овочів і фруктів вже такі зношені. Кладеш пакет з мандаринами, а відбиває чек , де пишеться картопля. І кнопка очищення назви непотрібного товару або закрита оголошенням про вартість пакету, або не спрацьовує. І вагів має бути чотири, як мінімум, а не двоє, щоб в період пандемії біля них не юрмилися покупці. Та й взагалі всього має бути достатньо - і вагів, і продуктів в асортименті, - , щоб сюди ходили і скуплялися, і були задоволені мої краяни.

  3. Рая Юцевич ★★★★★

    Класний супеомаркет з привітними працівниками

  1. Тетяна Косяченко ★★★☆☆

    Хороший середняк. Можна і краще.

  2. Вадим Міньковський ★★★★★

    Звичайна крамниця, нічого особливого.

  3. Тетяна Бібік ★★★★☆

    Поруч з районом моєї роботи.

  1. Polya Vovchenko ★★★☆☆

    Непогано, але можна краще

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса VARUS?

VARUS знаходиться за адресою вулиця Велика Діївська, 38, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону VARUS?

Зв'язатися з VARUS можна за номером телефону +38 (056) 790-19-51

Як можна дістатися до VARUS?

Дістатися до VARUS можна за посиланням

Advertisements