Відгуки

  1. Sergiy ★☆☆☆☆

    Купив шпроти в олії. Був дуже розчарований смаком. Дуже не смачно і половина банки складається з олії, про що, правда, чесно написано на пакування дрібними літерами. Після вивчення пакування виявилось, що виробником є польська компанія з рейтингом 2.2! І вони якимось чином уклали контракт та закупили цю "чудову продукцію". При цьому по інформації від мережі - виробник Латвія, що є введенням покупця в оману.

  2. Вікторія ★☆☆☆☆

    Вітаю. Замовлення 14431455. За 9.11.2025. Привезли поганої якості, чорні банани,. Також ліхтарик, в комплекті якого повинні бути батарейки. Але їх там немає. Прошу звернути увагу, і зробити компенсацію за товари неналежної якості.

  3. Evgeniy Ivanets ★☆☆☆☆

    Не компітентність операторів горячої ліній. Не надають інформацію яка мене цікавить. Один з операторів Сергій через 2 хв розмови скинув трубку. Інший Ігорб не зміг прочитати мені правила Акції тому що не знав їх. Та не відповів на всі мої питання після чого також кинув трубку. Дата звернення до операторів 21.06.2024 об 9-30

  1. Мария Крылова ★☆☆☆☆

    В цьому магазині не знають ваші права та свої обов'язки та намагаються надурити. Сьогодні, десь о 8:30-8:40 25.12.23. я була у вашому магазині і, коли проходила біля алкогольних виробів, випадково зачепила корзинкою пляшку алкоголю, вона впала та пошкодилася. До речі, пляшки стоять на самому краї полиці та ніякого захисту (наприклад, бортиків від падіння) ,не мають. Від мене вимагали, щоб я заплатила за пляшку! При чому, заради своєї вигоди, вони готові були порушити закон двічи, адже вони хотіли мені, юній дівчинці, продати алкоголь без паспорта!!!! І це лише заради того, щоб змусити мене заплатити за пляшку, яку я не умисно зачепила корзинкою і стояла вона на самому краї. В Україні є закон, що людина не має платити за товар, зіпрований не навмисно. Прошу вас провести зі своїми працівниками профілактичну бесіду за такими темами: 1. За товар, зіпсований не спеціально, не мають право навіть заікатися про оплату. 2. Поставити захисні бортики на полиці, де стоять крихкі продукти, а краще на всі полиці. 3. Продавати алкоголь лише за паспортом, а не як мені хотіли просто так втюхати алкоголь, хоча за віком мені не мають право продавати алкоголь вільно.

  2. Константин Стогний ★☆☆☆☆

    Дніпро Атб на пр О.Поля 40 НЕ РАДЖУ Ніколи не дають решту в повному обсязі, завжди частково забирають собі, дійшло до того, що замість 90 копійок решти, кажуть що немає 90 і дають нуль Річ не в грошах, а у відношенні до клієнта Поряд з цим атб живу років 10 Дуже часто відсутній товар на полицях, не докладають, не слідкують Завжди неприємні обличчя у касирів та охорони Завжди було питання, поряд офіс а працівникам просто пох Задля ефективного відгуку вважаю за потрібне сказати про адекватні магазини, наприклад на бульварі зоряному в Дніпрі Завжди все є Таких магазинів достатньо у Дніпрі та Україні. В таких магазинах касирів достатньо, вони не на перерві, як на о.поля 40 Товар є на полицях ЗАВЖДИ! Цей магазин дуже не приваблює, але люди які тут живуть не мають іншого вибору Дякую

  3. Віктор Козленко ★★★☆☆

    В Кропивницькому ваші магазини зручніші!

  1. Ірина Прізвище ★★★★☆

    Хороший атб,але без візків важко

  2. наталя опришко ★★★★☆

    Поряд з роботою. Асортимент різний. Дуже виручає...коли щось терміново потрібно!

  3. Artem ★★★★★

    Дуже чемний персонал і завжди свіжий і широкий вибір продуктів! Живу навпроти і дуже радий такому сусідству.

  1. Поліна Ревнюк ★★★★☆

    Маленький, багато чого нема. У низу вул.О. Поля 7 набагато кращий і більший асортимент.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою проспект Олександра Поля, 40, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону АТБ-Маркет?

Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements