Хотів би висловити подяку співробітнику зала Людмилі,с першого погляду видно ,що ця охайна жінка турбується за кожного відвідувача закладу,щоб люди вживали їжу в чистоті.Дякуємо Вам
Фотогалерея
Відгуки
-
Андрей Ивченко ★★★★★
-
Ірина Марченко ★☆☆☆☆
Були проїздом в Дніпрі. Зробили замовлення з собою і поїхали, а коли відкрили пакунки, то були неприємно вражені - нам не поклали дабл чізбургер, за який теж взяли гроші. Зрозуміло, що якби я була місцевою, то повернулась би за ним, а так... не поїду ж я по дабл чізбургер назад із Запоріжжя... Дуже неприємна ситуація.
-
Katja Blazheichuk ★★☆☆☆
Зайшла в заклад, і перше що почула як якийсь менеджер за прилавком на когось гучно на все приміщення кричить кацапською мовою. Ще не почала їсти, а враження та настрій уже зіпсовані. Trigger warning!
-
Сергій Цапко ★☆☆☆☆
Учора скуштував наггетси с перцем, але на наступний день пошкодував про це. Що б без зайвих подробиць, отруївся. Мені вони з самого початку здалися якимись не такими, але я не приділив цьому уваги. Так ще й подноси дуже брудні. Є таке враження ніби їх зовсім не миють
-
Dasha Golik ★☆☆☆☆
Я в шоці, після відбою тривоги працівники 15 хвилин повертались до своїх робочих місць, сервіс просто на "вищому" рівні, при тому що працівники Цнап наприклад починаємо роботу після відбою через хвилину, вже на робочих місцях!!!!!!! Літо, спека і такий сервіс
-
Павел Суптеля ★☆☆☆☆
Якість обслуговування та й сама їжа значно гірша ніж зазвичай. Не рекомендую тут щось купувати :(
-
Юрій Приступа ★★★★★
Неприємно вражений, атмосфера закладу зійшла на нівець, все якось" прісно", взяв на сніданок якийсь бургер з котлетами зі свинини, смак біля Мак Дональд і близько не стояв, одне слово Розчарований.
-
Михайло Довгопол ★★☆☆☆
Мак з непрацюючим туалетом - це як ... Навіть не знаю, з чим порівняти. Все інше - досить стандартно, єдине місце біля вокзалу, де можна зранку комфортно посидіти
-
Михаил Юрьевич Литвяков ★★★★☆
Розчарований швидкістю, а точніше, відсутністю швидкості обслуговування. Замовив каву та ріжок морозива, година була майже одинадцята вечора, в черзі переді мною одна людина, збирали моє замовлення біля 10 хвилин. Ще б трохи і я міг спізнитися на автобус, встиг тільки тому, що від морозива з'їв лиш половину, а морозиво смачне. Кава теж гарна, добре що її можна було випити вже в дорозі, з морозивом наврядчи би в автобус впустили. Коротше, смачно але довго.
-
Bon Shev ★★★★☆
Зранку забігли на ранковий сніданок-перекус. Ранкове меню Макдональдсу не дуже калорійне, але доволі поживне. Чисто в залі та в туалеті. Поменшало всіляких пройдисвітів та уражених представників місцевої фауни. Чеки перед дверима до туалету роблять свою справу. Замовлення зроблено в табло (кіоск самообслуговування). Зробили швидко.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса McDonald's?
McDonald's знаходиться за адресою площа Старомостова, 5, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону McDonald's?
Зв'язатися з McDonald's можна за номером телефону +38 (050) 463-91-40
Як можна дістатися до McDonald's?
Дістатися до McDonald's можна за посиланням