Відгуки

  1. Богдана Клименко ★★★★☆

    Зручно що заклад працює з 7-ї ранку ,знаходиться прям на жд вокзалі Чекала на замовлення хвилин 15 ,смачно

  2. Евгения Малеванная ★★★★★

    Все сподобалось, смачно,особливо байти териякі

  3. Yuliia Semerhieieva ★☆☆☆☆

    Жарко, грязнючий і ванючий туалет, столи грязні, їжу готували дуже довго хоча було мало людей(( чекали біше ніж 30 хвилин!!((

  1. Коряга Матвій ★☆☆☆☆

    23.112025 в 16-59, отнимали заказ. Картопля по- селянськи була двічі, а можливо і тричі підогріта в маслі. Бо суха, темна . Це вже не вперше. Більш немає бажання заходити в ваші сімейні ресторани

  2. Микола ★★★★★

    Дуже смачна їжа та приємний сервіс. Обов'язково завітаю сюди іще раз!

  3. F Pikey ★☆☆☆☆

    Додатковий відгук 30.12.2021: Ви або почніть вже працювати для клієнтів, або змініть назву закладу, наприклад «Шаверма» підійде. Навіть після відповіді менеджменту компанії по минулому відгуку, ситуація не змінилася. Сьогодні, ресторан також відкрився з запізненням, в 7:20. На запитання персоналу і адміністратору, чому ресторан відкрився з запізненням - у відповідь отримав що це нормально, вони так завжди працюють, а також був варіант про новорічні свята. Особлива історія про вбиральні кімнату - щоб помити руки, потрібно зайти в натуральний свинарник, інакше не можна назвати таке приміщення, наголошую що я був першим клієнтів який зайшов до вбиральної кімнати з моменту відкриття. Там не прибирали можливо кілька днів. Адміністратор Андрій мене запепевняв, що вбиральна кімната не входить в першочергові приготування до відкриття ресторану, схоже гігієна персоналу і клієнтів тут не на першому місці! Лише після мого зауваження прибиральниця пішла наводити лад у приміщеннях. Тепер це точно мій останній візит до цього закладу. Дивно бачити на стільки поганий сервіс в мережі з світовим ім’ям. Напевно в цьому закладі не чули про клієнто-орієнтованість, не приємне, безповажне відношення до клієнтів, складається враження що клієнти відволікають персонал від якихось, більш важливих справ. Профессіоналізм та пунктуальність починаються з моменту відкриття ресторану, двері якого відкриваються на 10-15 хвилин пізніше ніж вказано в розкладі. Персонал не повідомляє клієнтам про наявні спеціальні знижки. Досить рідко трапляється бувати саме в цьому закладі KFC, та кожного разу впевнюсь в тому що цей заклад найгірший.

  1. Dmytro Panchenko ★☆☆☆☆

    працівники не змогли нормально закрити напій з другого разу! Також працівники перевищують свої повноваження вимагаючи пред'явити сертифікат

  2. Mykola Rubakha ★☆☆☆☆

    Найгірший заклад де я був! Організація - нуль! Заставили чекати 15 хв на замовлення

  3. Ольга Мудрая ★★★★★

    Класно! Ніколи не цікавилася такими закладами. Але чекаючи поїзда, довелось. Філе курочки "стріпси оригінал" смачне, чай хороший, мафін шоколадний дуже смачний. Недорого. Смачніше, ніж в Макдональдс. Заклад на вокзалі, але тут чисто, чистий туалет. Тепер завжди буду очікувати поїзда тут, а не на вокзалі. Ще отримали миттєву лотерейку, наступного разу безкоштовно дадуть картоплю фрі. Для подорожуючих зараз акція, знижка за білет. Дрібниці, але приємно.

  1. Vitali Kolomiets ★★★☆☆

    Замовив негостре дали гостре. Хотів напій взяти, виявилося працює лише одна каса, якій роблять перерахунок паралельно з видачею. Все дуже повільно 3 зірочки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса KFC?

KFC знаходиться за адресою площа Вокзальна, 13, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону KFC?

Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 557-79-51

Як можна дістатися до KFC?

Дістатися до KFC можна за посиланням

Advertisements