Зручно що заклад працює з 7-ї ранку ,знаходиться прям на жд вокзалі Чекала на замовлення хвилин 15 ,смачно
Фотогалерея
Відгуки
-
Богдана Клименко ★★★★☆
-
Евгения Малеванная ★★★★★
Все сподобалось, смачно,особливо байти териякі
-
Yuliia Semerhieieva ★☆☆☆☆
Жарко, грязнючий і ванючий туалет, столи грязні, їжу готували дуже довго хоча було мало людей(( чекали біше ніж 30 хвилин!!((
-
Коряга Матвій ★☆☆☆☆
23.112025 в 16-59, отнимали заказ. Картопля по- селянськи була двічі, а можливо і тричі підогріта в маслі. Бо суха, темна . Це вже не вперше. Більш немає бажання заходити в ваші сімейні ресторани
-
Микола ★★★★★
Дуже смачна їжа та приємний сервіс. Обов'язково завітаю сюди іще раз!
-
F Pikey ★☆☆☆☆
Додатковий відгук 30.12.2021: Ви або почніть вже працювати для клієнтів, або змініть назву закладу, наприклад «Шаверма» підійде. Навіть після відповіді менеджменту компанії по минулому відгуку, ситуація не змінилася. Сьогодні, ресторан також відкрився з запізненням, в 7:20. На запитання персоналу і адміністратору, чому ресторан відкрився з запізненням - у відповідь отримав що це нормально, вони так завжди працюють, а також був варіант про новорічні свята. Особлива історія про вбиральні кімнату - щоб помити руки, потрібно зайти в натуральний свинарник, інакше не можна назвати таке приміщення, наголошую що я був першим клієнтів який зайшов до вбиральної кімнати з моменту відкриття. Там не прибирали можливо кілька днів. Адміністратор Андрій мене запепевняв, що вбиральна кімната не входить в першочергові приготування до відкриття ресторану, схоже гігієна персоналу і клієнтів тут не на першому місці! Лише після мого зауваження прибиральниця пішла наводити лад у приміщеннях. Тепер це точно мій останній візит до цього закладу. Дивно бачити на стільки поганий сервіс в мережі з світовим ім’ям. Напевно в цьому закладі не чули про клієнто-орієнтованість, не приємне, безповажне відношення до клієнтів, складається враження що клієнти відволікають персонал від якихось, більш важливих справ. Профессіоналізм та пунктуальність починаються з моменту відкриття ресторану, двері якого відкриваються на 10-15 хвилин пізніше ніж вказано в розкладі. Персонал не повідомляє клієнтам про наявні спеціальні знижки. Досить рідко трапляється бувати саме в цьому закладі KFC, та кожного разу впевнюсь в тому що цей заклад найгірший.
-
Dmytro Panchenko ★☆☆☆☆
працівники не змогли нормально закрити напій з другого разу! Також працівники перевищують свої повноваження вимагаючи пред'явити сертифікат
-
Mykola Rubakha ★☆☆☆☆
Найгірший заклад де я був! Організація - нуль! Заставили чекати 15 хв на замовлення
-
Ольга Мудрая ★★★★★
Класно! Ніколи не цікавилася такими закладами. Але чекаючи поїзда, довелось. Філе курочки "стріпси оригінал" смачне, чай хороший, мафін шоколадний дуже смачний. Недорого. Смачніше, ніж в Макдональдс. Заклад на вокзалі, але тут чисто, чистий туалет. Тепер завжди буду очікувати поїзда тут, а не на вокзалі. Ще отримали миттєву лотерейку, наступного разу безкоштовно дадуть картоплю фрі. Для подорожуючих зараз акція, знижка за білет. Дрібниці, але приємно.
-
Vitali Kolomiets ★★★☆☆
Замовив негостре дали гостре. Хотів напій взяти, виявилося працює лише одна каса, якій роблять перерахунок паралельно з видачею. Все дуже повільно 3 зірочки.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KFC?
KFC знаходиться за адресою площа Вокзальна, 13, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону KFC?
Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 557-79-51
Як можна дістатися до KFC?
Дістатися до KFC можна за посиланням