Доброго дня,хочу залишити гарний відгук про відвідування магазину Єва на Слобожанському 1 . Дуже приємні дівчатка, привітні, допомогли мені підібрати подарунок, і відповіли на всі мої питання. Якщо ще буду у вашому районі обов'язково зайду)
Фотогалерея
Відгуки
-
Alena Shamorokova ★★★★★
-
I T ★★★★★
Один з магазинів мережі "EVA". Не дуже великий, але охайний. Широкий асортимент товару. Ціни - щось дешевше, щось дорожче. Є застосунок, система дисконтів. Наскільки пам'ятаю, тут не має зони самообслуговування, бо невелика площа. Є безготівковий та безконтактний розрахунок. З паркуванням будуть проблеми, бо проспект та великий трафік транспорту.
-
Лариса Егорова ★★★★★
Сьогодні зранку - гарний настрій на весь день , тому що побувала у дівчаток на пр.Слабожанському 1-ж . Там , як завжди , кожного зустрічають , як найгарнішого знайомого . Завжди уважні та усміхнені (диву даюсь,як вистачає терпіння у дівчаток,слухаючи деяких вередливих покупців). Дякую мережі ЄВА та керівництву і адміністрації за підбір кадрів . Особливо на Слабожанському 1-ж ! Пропоную якось їх заохотити за їх уважність, терпіння та позитив !
-
Алина Магала ★★★★★
дівчатка дуже оперативні та привітні, дякую
-
Валерия Петриченко ★☆☆☆☆
Зайшла в вечірній час в Еву на Слобожанському проспекті 1 , обирала крем , одна з консультантів вимовила «Будто на одних кремах живут» подумавши , якщо я в навушниках, то нічого не чую , що відразу відштовхує повертатися в цей магазин
-
Виктория Новикова ★★☆☆☆
Обурена до краю! 13.12 придбала цей товар у цьому магазині! Спробувала скористатися один раз-результат на фото! Ця металева скоба при натисканні одразу ж вилітає, відповідно, виконати свої функції не може! Ось така якість! Так, я розумію, що це не найдорожчі щипчики, на 100 гривень - навіть не одноразові! Прикро! Жаль, що не маю звички, зберігати чеки! Висновок: подібні товари слід купувати у спеціалізованих магазинах, а не тут (де вони «якісні» для розширення асортименту)! І все-таки якщо купуєте тут таке-зберігайте чек! Усім розумних покупок!
-
Ольга Мамишина ★★★★★
Мені дуже подобається Єва, прийнятні ціни, на товар, і гарне обслуговування, позитивні люди.
-
Александр Михайлович ★☆☆☆☆
Єва - це жах! Замовив парфум через інтернет. Замість 3 днів чекав 10. Прийшов у магазин на по. Слобожанському,13. Сплатив. Забрав. Відчинив. Але замість чоловічих надіслали жіночі. 4 рази дзвонив на гарячу лінію, щоби поміняли на чоловічі. Розберемося і бла бла бла. Втомився боротись, тепер прошу повернути гроші за товар. Поки чую бла бла бла... Більше нічого купувати у них не буду!
-
Марина Пастушенко ★★★☆☆
16.10 вирішила після нічної зміни зайти до Єви, яка ближче до РАГСу. Вибравши покупки на касі, мені дівчина не доброзичливо відразу повідомила, що якщо у мене немає суми без здачі, то продавати вона мені не буде. Коли я запитала скільки ж буде в сумі покупка коштуватиме, то вона сказала рахуйте самі. Такого ще жодного разу не було. Може, мені ще й пробити самій треба було. Якщо така ненависть до людей із ранку, то навіщо йти працювати у сферу обслуговування. Добре вчасно підійшла друга дівчина. Їй велике спасибі. Без жодних питань пробила мій товар і побажала гарного дня.
-
Надежда Денисенко ★★★★☆
Єва на Пастер. Дуже мала площа для такої кількості товару. Вітрини хороші, асортимент також. Консультанти уважні та професійні. А ось площа невелика. Заходиш як у рукавичку, удвох розминутися складно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EVA?
EVA знаходиться за адресою проспект Слобожанський, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону EVA?
Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00
Як можна дістатися до EVA?
Дістатися до EVA можна за посиланням