Відгуки

  1. Юлия Терехович ★☆☆☆☆

    Вибачайте, але півгодини чекати, після відбій повітряної тривоги, це ну дофіга

  2. Даніїл Черкаський ★★★☆☆

    Вчора в період з 20:40 по 21:50 стояли в очікуванні відбою тривоги. Коли дочекалися, зробили замовлення. Замовив 2 меню і два роли. Попередньо попросив великий пакет, щоб напої, поки їду у машині, були зафіксовані і не порозливалися (видавайте напої в коробках як для курʼєрів). Попросили почекати на парковці. Почекаємо. Як сказав раніше, замовив пакет. Дивлюсь, йде хлопчина, несе все в руках, 100500 пакетів. Приносить. Кажу, у мене в чеку вказаний пакет. Поніс назад. Чесно, я взагалі міг би відмовитися від свого замовлення. Отакі малі помилки - ви псуєте собі репутацію. Їжу від парковки до мака донести 3 рази - ну вона просто охолоне(що і відбулось). На питання чи все поклали, сказали «ТАК, ЗВІСНО». Приїзджаю додому(бо воно їжа вже холодна, треба гріти), нема соусу який я замовляв. Вийшов дуже «приємний» вечір. Якби не нагадав, надурили б на пакет та соус, так тільки на соус. Прошу всіх відвічувачів, що заїджають у макдрайв, перевіряйте свої замовлення одразу, не відпускаючи цього співробітника.

  3. Ростислав ★★☆☆☆

    Зробили замовлення "Дабл Роял чізбургер меню" очікували замовлення близько 20 хвилин, на питання коли отримаємо сказали "Сейчас соберем", оплата була о 16.18 замовлення отримали о 16.38. Прошу керівництво закладу повпливати на персонал та наголосити що потрібно обслуговувати клієнтів проводити УКРАЇНСЬКОЮ мовою

  1. Vlada Zavitaeva ★★☆☆☆

    Дуже засмутив цей заклад, особливо відношення до клієнтів пані на видачі замовлень. Підійшла забирати замовлення, ми були проїздом, дещо замовили у залі, дещо з собою. Попросила пакет, щоб взяти з собою, мені незадоволено відповіли, що пакет тільки через касу - 15 грн. Ну ок, але в касі величезна черга. Вирішила дозамовити окремо на терміналі, але як виявилось тільки пакет замовити неможливо. Довелось брати воду, вирішила що в дорозі знадобиться. Та сама пані видала мені воду в стакані, на моє прохання дати бутильовану, сказала, що в них такої немає і одразу комусь незадоволено крикнула: "Здається у нас отмена". В мене не було на це часу, то воду я забрала і ніби на цьому мало все закінчитися, але зробивши ковток, я зрозуміла, що пити її просто неможливо, на смак ніби з-під крану! І це "задоволення" коштувало 25 грн. за півлітра. До речі, ще й Біг Тейсті роблять без сиру і взагалі несмачний. Тож заклад нікому не рекомендую, клієнтам тут не раді! Приємна тільки дівчина, що зустрічає та проводжає гостей на вході. Все інше - повне розчарування!

  2. Володимир Костюченко ★★★★★

    Заклад швидкого приготування відповідає якості: незважаючи на тривоги, коли доводиться їм зачинятися і вимикати прилади, коли ж все таки за півгодини запрацювали - більше півсотні людей нагодували за лічені хвилини. Чисто, смачно, а з сертифікатими ще і дешевше, тому встановлюйте додаток.

  3. Zakhar Kanevskiy ★★★★★

    Чисто, охайно, сучасно. Стандартне меню, якісні продукти і дуже файний персонал.

  1. A M Мannanoff ★☆☆☆☆

    Під час нічної переви прочекав 20хв, апотім ще 15 поки не обслужили авто, гі..но а не заклад

  2. Січеславський Бандерівець ★☆☆☆☆

    Спитав який бургер є в розмірі біг тейсті Сказали роял чикен, замовив відкрив...

  3. DMM DMM ★★★★★

    Красиве озеленення території, дитячий майданчик, Mакдрайв. Усередині як у всій мережі. Зовні зелень, яка дозволяє створити невеликий затишний куточок, захищений від інфраструктури сучасного міста. Складається враження, що відвідувачів трохи менше ніж в інших Макдоналдсах міста, хоча порожнім його не назвеш.

  1. Максим Кравець ★★★★☆

    З мінусів - мало місця і дитячі зони закрито.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса McDonald’s?

McDonald’s знаходиться за адресою проспект Слобожанський, 1а, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону McDonald’s?

Зв'язатися з McDonald’s можна за номером телефону +38 (050) 463-37-06

Як можна дістатися до McDonald’s?

Дістатися до McDonald’s можна за посиланням

Advertisements