Відгуки

  1. Валентина Головенец ★☆☆☆☆

    Розчарована Pesto cafe на Борщагівській, були там не один раз і майже кожного разу розчаровуємось. Минулого разу замовлення брускети і чай чекали мабуть хвилин 40, нам звісно запропонували комплімент від закладу, але не приємні враження, що про нас забули((( Також 17.12. ми завітали на чай з брускетами ( бо минулого разу сподобалися тим, що червоної риби було пре достатньо) але мені принесли брускети з огірками і дві дуже прозорі пластинки з червоної риби і смак це - огіркова брускета!!! (заявленій ціні не відповідає!!!) І також про наше замовлення забули ми також чекали достатньо довго. Ну і штрудель з яблуками і гарбузом замовила ( бо в Променаді Центр в Песто сподобався), але тут його принесли ну дуже тоненькою полоскою і без горіхів))) На фото в меню там гора горіхів, а тут і не пахло ними)) на запитання чому нема горіхів стиснули плечима. Тому більше не будемо відвідувати цей заклад ні сімʼєю ні з друзями!!! І не рекомендую, так як кожного разу якісь несподіванки неприємні. Склалося таке враження, що на кожному замовленні «економлять» тобто дурять клієнта. Мабуть справи в мережі Песто погані, якщо економлять на стравах, ну або ж не контролюють персонал, який не доїдає!!!

  2. Оксана Ковальчук ★★★☆☆

    Впринципі поїсти середньо по смаку але і бюджетно Бажаю вам розвитку та вдосконалення Плюс за дитячу кімнату Чисто , привітно . Дякую

  3. Екатерина Струтинская ★★★★★

    Дуже затишно і зручно. Завжди приходиш і почуваєшся комфортно. Дуже смачно готують. Персонал завжди ввічливий і турботливий. Тому хочеться повертатися сюди постійно.

  1. Elena Kris ★★★★★

    Тут смачно, затишно, можна прийти з дітьми, бо є спеціально обладнана зона для дітей - дитяча кімната для малюків і старших дітей-підлітків. Часто приходимо сюди з дитиною, зараз їй вже 2 роки, ми тут часті гості майже з її народження. Беремо для дитини пасту-фузіллі з фрікадельками з дитячого меню - їй дуже подобається. Також тут смачні десерти, що не візьми - все буде смачно

  2. Олег Кошевой ★★★★★

    Задоволена дитина - задоволені батьки) Все супер. Як виявилося, що серед персоналу є людина яка не тільки слідкує за порядком в дитячій кімнаті, а й навіть за поведінкою дітей)

  3. Alexandra Oleynik ★☆☆☆☆

    Тиждень тому замовила дві піци на Кіностудію Довженко на свято НГ дітям! Піци прийшли повністю холодні, не смачні. Діти залишились голодні! Попросили залишити телефон щоб виправити ситуацію. пройшов тіждень так ніхто не дзвонив. не рекомендую

  1. Alexandra Oleynik ★☆☆☆☆

    Замовила дві піци одна стандартна, одна велика на кіностудію Довженко на свято НГ року дітям. Піца прийшла зовсім холодна, і тому звичайно не смачна. Діти залишились голодні. Більше замовляти не буду

  2. Руслан Зинченко ★★★☆☆

    Всім доброго часу доби! Щодо даного місця можу сказати наступне: 1. Саме приміщення - атмосферне; 2. Є дитяча кімната, де за дітьми приглялають; 3. Сервіс - одну із страв замовили картоплю-фрі, яку подали холодною, на прохання підігріти - через п'ять хвилин пренисли ледь теплу. Далі приймайте рішення та судіть самі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Pesto Cafe?

Pesto Cafe знаходиться за адресою Солом'янський район, 03056 Київ, Україна

Який номер телефону Pesto Cafe?

Зв'язатися з Pesto Cafe можна за номером телефону +38 (044) 503-38-48

Як можна дістатися до Pesto Cafe?

Дістатися до Pesto Cafe можна за посиланням

Advertisements