Жахливе відношення персоналу, катастрофічно жахливе, брали 2 бургера, хлопець за касою порекомендував взяти інші бо до них картопля йде в подарунок, але не попередив що акція діє лише з фішкою, якою в мене не було, довелося заплатити на 250 грн дорожче за товар який я не хотів купувати( не перевірив суму на терміналі, автоматично підніс телефон для оплати, адже касир завірив що сума не змінюється) Після звернення на підтримку, відповідали пів доби як мінімум, жінка з підтримки, спілкувалася жахливо, обіцяла розібратися але навіть не перетелефонували Після цього випадку був ще 1 раз на цій АЗС, але думка не змінилася, персонал як спілкувався нахабно так і спілкується Рівень обслуговування нижче нуля Рівень підтримки просто жахливий Про черги взагалі мовчу На щастя більше не потрапляю на цю мережу АЗС, на будь якій іншій вам будуть привітні і в нормальному тоні спілкуватися
Фотогалерея
Відгуки
-
Богдан Литвинов ★☆☆☆☆
-
Катерина ★★☆☆☆
Заїхали заправити авто та випити кави. Замовили лате: молоко наче розведене водою і на смак як капучино.
-
Дмитрий ★☆☆☆☆
Просто жах! 30.07.2025 року 17-00-42 колонка номер 14, заїхав заправитись на ТОВ ,,OKKO-ЛАЙТʼʼ АЗС з магазином номер КГ49 за адресою: вул. Любарського, буд. 2м, м. Дніпро., на касі оплатив 2000 грн. про що було видано чек. та пішов до автомобіля. На всю АЗС працює одна жінка, яка заправляє автомобілі. Підійшовши до свого автомобіля та чекав близько 5-10 хв. щоб почали заправляти, однак ні у касира ні у жінки, що заправляє нічого не виходило та не могли нічого пояснити, чого не можуть мене заправити? Приблизно через 10-15 хв. пішов в черговий раз розібратися чого мене не можуть заправити, мені сказали що заправили однак підійшовши в черговий раз до автомобіля на табло було по нулям. Знову пішов розбиратися та мені повідомили, що замість заправити мене на 2000 грн. мене заправили на 800 грн., однак чека не дали та сказала касир Барьська Ольга, щас мене ще заправлять на 1200 грн., та на останню суму видали чек. Результат: надав касиру заправитись на суму 2000 грн., вони нібито заправили мене з початку на 800 грн., не надавши чека на цю суму та після чого ще на 1200 грн. Розібратись з цією ситуацією на місці не було можливості так як 30.07.2025 близько 17 год. 13 хв. на АЗС відсутній керівник або управляючий цією АЗС, відео також сказали відсутнє на якому можна було б побачити що мене заправили на загальну суму 2000 грн. Клієнти всі стурбовані по різним причинам та ходить одна жінка на всю АЗС що нібито заправляє, однак реально не заправляє! Будь ласка Керівництво розберіться з цим безладом що творився на АЗС - 30.07.2025 року об 17:00 год., а також можливо шахрайських дій ваших працівників!
-
Олексій Ендеберя ★☆☆☆☆
Рекомендую відганаяти заправщиків поки заливається паливо і не давати їм руцями тримати пістолет поки йде заправка. Тільки ставити і знімати вже в кінці. Завжди все було добре. Але останній раз заправляв 60л дизеля, заправщик стояв весь час і тримав пістолет. Від'їхав на кілометр від заправки і на півтора ділення впала стрілка, наче повітря назаправляли з паливом. Буду міняти або масце заправки, або взагалі на іншу ТМ.
-
Ирина ★★★★★
Чисто,комфортно, затишно, смачна кава!
-
Vladimir Kharchenko ★★★★★
Гарне паливо. Чудові смаколики
-
Сатья Вєда ★★★★☆
Автозаправка ОККО, та що поруч із центральним мостом, через Дніпро, доволі зручна та простора. Якість пального приємно радує. Ввічливий персонал. Хочеться, щоб і надалі сервіс був гідного рівня.
-
Василь Чеповик ★★★★★
Класна заправка. Користуюсь ОККО пейкою, щоб зайвий раз не контактувати. Ще там поруч мийка мамообслуговування, магаз Fozzy
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса OKKO?
OKKO знаходиться за адресою вулиця Любарського, 2М, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону OKKO?
Зв'язатися з OKKO можна за номером телефону +38 (080) 050-11-01
Як можна дістатися до OKKO?
Дістатися до OKKO можна за посиланням