Смачно, але була брудна тарілка попросили замінити. Замовили піцу діаметром 30 см та довелося зачекати десь хвилин 20 а піца коштувала 240 грн але можна було зробити дешевше . Ще замовили компот, в прохолодний день те саме для того щоб охолодитися. Атмосфера вечері приємніша ліхтарики , люди, музика. Тому ставлю 4⭐️
Фотогалерея
Відгуки
-
Софія Клименко ★★★★☆
-
Алена Кривошеева ★★★★★
Нещодавно відвідала цей заклад і залишилась задоволеною. Це ідеальне місце для літнього вечора з друзями або родиною. Атмосфера дуже затишна і розслабляюча. Меню різноманітне, з великим вибором страв. Особливо сподобалися салати. Персонал дуже ввічливий і уважний. Офіціанти швидко реагували на наші замовлення, давали рекомендації щодо страв. Ціни в ресторані адекватні для якості їжі та обслуговування. Рекомендую всім, хто шукає приємне місце для відпочинку з смачною їжею і чудовою атмосферою.
-
Kira Ruzhuk ★★★★★
Була тут в тому році, і можу сказати що місто стало набагато краще!! Кухня шикарна. Офіціанта гарно обслуговувала. Людей було багато але страву принесли швидко. Дуже сподобалося
-
Мария Фетисова ★★★★★
Заклад відмінний. Але є невелике прохання, не могли б ви зробити щось подібне до сайту з меню, замовити на будинок можна, а от меню немає.
-
Ал Лексей ★★★★★
Столики на свіжому повітрі серед дерев, у такому ресторані справді класно розслабитися та поїсти смачної їжі.
-
Iryna Lozovska ★☆☆☆☆
Кафе розташоване у відмінному місці і дуже хотілося там скуштувати багато чого, але на жаль. 30 хвилин очікування за брудним столом ніхто не підійшов, одна офіціантка бігала, другий не було. Пішла з альтанки шукати хто б прийняв замовлення, знайшла дівчину, Уляна так звати її сказали, мабуть, була на гальмі. Зачекали її ще 10 хв, вона й не подумала рухатися. Почала шукати адміністратора. Нікого із керівництва не було. Тобто персонал сам собі режисер. Бармен виявилася коронованою особливою, але також не компетентною. Знайшла номер адміністратора Анни. На дзвінок відповіла дівчина, яка не вислухавши скаргу, не спитавши хто припустився помилки, не вибачилася, а сказала я на вихідному і чого ви мені дзвоните. Питання, за що людина отримує зарплату і чому не було заміни? Значить, заклад працює, адміністрації немає, ніхто ні за що не несе відповідальності. Дуже шкода. Гарне місце, хороша ідея, меню гідне. Організація та обслуговування нульове. Директору варто звернути увагу, оскільки якщо був раз, буде і два, і репутація буде зіпсована.
-
Елена Л ★★★☆☆
Задум для літнього кафе хороший. Інтер'єр приємний. Приготовлено в принципі непогано, але у співвідношенні ціна та якість, дорого. Зазначали ДР. Так як заздалегідь все було обумовлено та замовлено, всі подали під час. Але коли принесли рахунок, то дуже повеселила вартість деяких страв. Так розумію був розрахунок на те, що в компанії всі дуже п'ють і погано знають математику початкових класів)). І це реально зіпсувало гарне враження про цей заклад (((
-
Анна Литвинова ★☆☆☆☆
У мене до офіціантів претензій немає. Але, дама за барною стійкою, не знаю посади, або старший бармен, або адміністратор з гостями закладу спілкуватися не вміє. Відповідає з таким видом ... хамло одним словом. Ув. рукаводства, зверніть увагу будь ласка, на роботу свого персоналу. Дуже у Вас подобається відпочивати, але подібні особистості псують все враження про заклад.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса the Дым?
the Дым знаходиться за адресою просп. Металургів, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51900
Як можна дістатися до the Дым?
Дістатися до the Дым можна за посиланням