Відгуки

  1. Turbo Play ★★★★★

    Неперевершенний смак риби та м'яса. Виконують ваші побажання на 100%. Їжу привозять як кажуть з пилу з жару. Максимально свіже та тепле. Соуси разривають мозок! Дякую всій команді. Ви круті, так тримати!

  2. Лукьянец Юлия ★★★★☆

    Перший раз замовляла, продавчиня дівчина з "недовольним" лицем, я сказала з собою, на вулиці холодно, навіть у фольгу не завернули, так у маєчку і іди з Богом, як кажуть, замовляла з яловичиною, на смак звичайна, їла і смачніше

  3. Макс Голубенков ★☆☆☆☆

    Перший раз замовляли , сказали , що не зроблять донер , бо закінчилось мясо. Хоча перед нами видали клієнтам донер. Другий раз хотіли замовити донер і нам , говорили що немає курки , і це було не пізнього часу . Жах, а не сервіс!

  1. Alena Proskurina ★★★★★

    Замовляла вперше тут шаурму. Приготували швидко) Все свіже. Шаурма дуже смачна і соус просто Вау. Буду купувати тепер тут

  2. Веня Авельцев ★★★★★

    Найсмачніша шаурма! М’ясо готується на мангалі, тому воно не жирне, але соковите. Особливо сподобалася шаурма з яловичиною, ананасами та фірмовим бургер-соусом. Чудовий вибір після тренування й для тих, хто стежить за фігурою :)

  3. Маргарита Слабышева ★★★★★

    Дуже смачна кухня, каре з баранини просто тане в роті, смачна м'яка. Люля кебаб найсмачніша, що я їла. Грибочки супер, шашлик із свинини давали дитині, вона їла із задоволенням. Лаваш свіженький. У мене з'явилося нове кохання, це пахлава, до цього скільки їла і не розуміла, чим вона всім подобається, як спробувала їх одразу закохалася. По доставці все супер, добре упаковане, приїхало все тепленьке. Привітний кур'єр. Ми у великому захваті. Тепер ми надовго з вами. Рекомендую всім!

  1. Руслан Кузьменко ★★★★★

    По-перше, щоб хотілося сказати з приводу даного маркету шашлику: Доставка абсолютно своєчасна дуже здивувався що хлопці так чітко спрогнозували терміни доставки і їх реально виконали; Шашлик шалено смачний, мангальщик просто красень. Пробував багато різних видів шашлику, мало того, просто сам дуже добре роблю шашлик, мангальщик просто професіонал; Також замовив сир у лаваші скажу коротко це понад блаженство особисто для мене; Важливо хотів би відзначити останню з позицій, яка дійсно гідна поваги і уваги це фірмовий соус!!!!! ! Дякую PETTER за шалено смачну вечерю !!!!!!

  2. Nastya Vishnya ★★★★★

    Чудове місце. Чисто всередині. Все дуже смачне. Хлопці дуже привітні. Відразу видно, що люблять свою справу. Продукти свіжі, асортимент ого-го. Доставкою не користувалася, але її наявність не може не радувати.

  3. Игорь Мухин ★★☆☆☆

    Брав днями шаурму. Не сподобалось. Соус кислий не густо і замало чісночний як на мене. М'ясо смачне на мангалі (напевно) тому що його взагалі не відчувати. Воно несмачне а якщо був смак то його перебив солоний огірок. Навіщо він я не знаю. Гаразд взимку але влітку навіщо? Був голодний з цього насилу але з'їв повністю але все одно не наївся. Замала вона коротше. Чи не найжахливіше що я пробував але 60 грн вона не варто. максимум 40

  1. Денис Степанов ★★★★★

    Я відкрив для себе прекрасну кухню компанії PETTER навесні 2021-го року. Весняна погода навіювала на мене ностальгію по шашликів на дачі. Але пандемія поміняла звичний мені розклад життя і замість дачі я проводив з друзями вже онлайн застілля (благо технології дозволяють). Залишалося тільки знайти добротний шашлик з доставкою. І в той день удача була на моєму боці. Я знайшов сайт PETTER. Порівняв ціни. Вони були шалені, як у деяких конкурентів, але і в той же час достатні, щоб розуміти, що компанія не економить на інгредієнтах (що зараз велика рідкість). Приємно порадував менеджер, який чемно відповів на всі мої запитання за якістю м'яса, порадив смачні соуси і зорієнтував за терміном доставки. Ще я дуже вражений тим, що у них власна служба доставки. Тобто тобі привозить замовлення не незадоволений життям таксист, а ввічливий і життєрадісний співробітник фірми, який залишає після себе тільки приємні враження. Плюс замовлення вони привозять в якісній термосумке. Тобто їжа ще гаряча. Неначе з шампура відразу на стіл. За смаком можу сказати чесно, це кращий шашлик з того, що я коли-небудь пробував. Відмінна подача. М'ясо хорошої якості. При обліку, що я перфекціоніст і дуже прискіпливий до якості продуктів, це дуже висока оцінка. Я настільки вражений, що почав всіляко радити його своїм друзям. І для мене відразу відпало питання, чим порадувати своїх близьких на найближчі свята. З тих пір я став їхнім постійним клієнтом. За останні пів року я спробував близько 80% їх асортименту. На першому місці для мене стоять шашлик зі свинячого ошийка і дорадо на грилі. Остання мене особливо порадувала. Я таку смачну рибку їв в нашому місті тільки в дорогих закладах. Також радує, що компанія не стоїть на місці і розширює свій асортимент, враховує побажання і переваги постійних клієнтів. Зараз в меню з'явилася шаурма. Я негайно спробував і перебуваю під великим враженням. Вуличний фастфуд і поруч не стояв з цієї шаурмою. Вона ближче до страв ресторанного якості. Від менеджера дізнався, що незабаром у них з'явиться ще 4 види шаурми і 3 види бурума! З нетерпінням чекаю їх появи і вже хочу це все спробувати))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса PETTER?

PETTER знаходиться за адресою вулиця Набережна Заводська, 97В, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону PETTER?

Зв'язатися з PETTER можна за номером телефону +38 (098) 747-11-37

Як можна дістатися до PETTER?

Дістатися до PETTER можна за посиланням

Advertisements