Відгуки

  1. Елена Примакова ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин! Після ремонту зробили дуже вузькі проходи, вітрини змістили далі вже не можна куди. Сьогодні сталася прикра ситуація, дитина випадково зачепила рюкзаком і розбила банку з джемом на полиці, не тому що підійшла навмисно і скинула, а тому що проходи дуже вузькі, нормально не пройти, якщо є декілька людей. Магазин змусив платити за розбитий товар, а охорона в грубій формі сказала, що потрібно знімати рюкзак і носити в руках в магазині!!! Абсурд просто!! Де є такі правила, що при вході потрібно знімати рюкзаки?? Керуйтеся законодавчою базою, перш ніж змушувати платити за вашу халатність!!! Цивільний кодекс України, ст. 1166: Майнова шкода відшкодовується лише тоді, коли є вина особи, яка її завдала. Тобто, якщо дія була неумисною, а випадковою, — платити не потрібно. Магазини зобов’язані забезпечити безпечне розташування товарів (щоб речі не падали від випадкового дотику чи руху покупців).Якщо товар стояв на краю полиці, без фіксації, або у проході, — це недбалість магазину, і відповідальність на продавцеві, не на покупцеві. НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей жахливий магазин із жахливим сервісом!!! Дно просто.

  2. Юрій Шульга ★★★☆☆

    Ребрендинг цікавий. Тепер це "Квартал" + Є парковка для самокатів - нема парковки для велосипедів

  3. Джулі Р ★☆☆☆☆

    Будьте уважні в цьому магазині при розрахунку. По решті недодали 1,5грн. Так, гроші невеликі, але за цілий день з купи людей... Я розумію коли не вистачає дріб'язку, але це вже занадто. Якби я як покупець сказала що мені не вистачає 1,5грн для покупки, мені б наврядчи продали, а продавцям "недодати" можна

  1. Валя Махней ★☆☆☆☆

    Ставлення до клієнтів жахливе! Касир наорала на мене, типу оплата не пройшла, бо чека нема, але в моєму банку списалися гроші, вона мене затримала, а виявилось там просто не було папіра для друка. Вау. Асортимент не великий. Все розкидано в різних місцях, молоковмісні поруч з м'ясом?? Цукерки прям біля овочів?? Ще один випадок, випадково в магазині дівчина якась натиснула на промив водой в кавомашині, на неї наорав персонал також. Більше ніколи не хочу туди приходити.

  2. Nataliy Sereda ★☆☆☆☆

    Сьогодні цей магазин вразив мене відношенням до покупців,принизливим обшуком моєї валізи,бо не сподобалось,що я вибирала довго консерви,ганьба... Більше в цей магазин ходити не хочеться....

  3. Igor Shevchenko ★★★★★

    Дуже корисний і приємний

  1. Papik 17 ★★★★★

    Гарний маркет...

  2. Виталий Шморгун ★☆☆☆☆

    Жах

  3. Наталія Мужикова ★★★★☆

    Мені цей магазин подобається. Зручне розташування, зручний під'їзд авто, є адекватний пандус... в решті стандартно для мережі цих маназинів

  1. Виктория Дьякончук ★★★★☆

    Чисто, охайно, зороше обслуговування, але асортимент не дуже, особливо слабкий вибір овочів та фруктів

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Союз?

Союз знаходиться за адресою вулиця Героїв Чорнобиля 1, Деснянський район, 14033 Чернігів, Чернігівська область, Україна

Який номер телефону Союз?

Зв'язатися з Союз можна за номером телефону +38 (046) 267-98-57

Як можна дістатися до Союз?

Дістатися до Союз можна за посиланням

Advertisements