Відгуки

  1. Mary Krasavina ★★★☆☆

    До привів кому жаль це одне з небагатьох місць в Дніпрі де можна було послухати рок, або виступити з важким репертуаром. Але місце розташування і зовнішній вигляд заклад вже не перший рік обіцяє робити кращого. Тепер це просто Гараж, в який навряд чи захочуть приїхати поважають себе і своїх фанатів виконавці. Даль що рок рух в Дніпрі ось так от пішло кудись в тінь і забилося в кут.

  2. Karina Weinstein ★★☆☆☆

    Відвідувала тільки заради концертів. Ну що сказати, за емоціями від концертів все здавалося не так і погано. Але, переглянувши це все через час, розумієш, що все не так вже й добре. У приміщенні жарко, дуже, охорона метається туди-сюди, не зрозумій навіщо, епогеем стає те, що "сек'юріті" займає почесне місце на сходинках біля сцени і захаращує людям вид, краса. Розташування - окрема розмова.

  3. Инга ★☆☆☆☆

    Відвезли дитину на концерт (аніме, друге відвідування), 20.05.18. "LAY BRICKS". Якщо на міському сайті заявлена ​​ціна вхідного квитка 100 грн., чому за фактом із підлітків беруть 150???? Я чудово розумію, що у квітні, на аналогічному концерті, було втричі більше підлітків, але... це не привід покривати свою оренду за рахунок тих хто прийшов сьогодні. Не знаю жодного закладу, щоб був такий бардак із квитками. Так само не зрозуміло, якщо пишуть, що початок о 16.00 чомусь починається продаж квитків о 16.15??? Організатори чекали, коли зберуться глядачі? А побачивши, що їх мало вирішили відповідно підняти ціну квитка? Дівчата під дощем розважали себе як могли. У квітні була всередині, в барі, щось можна було взяти на самому початку, через годину роботи кави вже не було. Дивилася на фотографії, які важать у самому рок-кафе, і не вірилося, що всі ці виконавці виступали тут.

  1. Andrey Kasenuk ★★★★★

    Хороший заклад у стилі РОК

  2. Rostyslav “BeardedManul” Bihdan ★★★☆☆

    Вже не торт, але все ще можна іноді прийти послеміться. В цілому місце неабияк розгубив свій стиль як і музикантів, які бажають тут грати. Хоча алкоголь все ще недорогий, музика (коли вона є) все ще гучна і слем все ще завзяті (коли вони є). Для ознайомлення рекомендую сходити, однак тільки в день концерту.

  3. Rita ★★★★☆

    Колосальний плюс цього закладу – абсолютно не дорого! Випивка та їжа в порядку. "Страшної" охорони не зустріла. Приміщення розраховане на пристойну кількість людей, тож прохолодно. Звук норм, але зі словами запору, та й знову ж таки, при заповненому залі звук буде кращим. У кафе (малій залі) дуже сподобалося, затишно та комфортно. Поки що з маси відвіданих закладів у Дніпрі це сподобалося більше за решту, незважаючи на недоліки. Якщо ви хочете підняти настрій, випити, перекусити, трохи потанцювати та послухати гарної музики – то вам сюди

  1. Alex Radchuk ★★★★★

    Чудовий клуб витриманий в класичному Рок-н-рольному стилі, малий зал для затишних акустичних концертів, та великий зал для великих рок концертів сейшенів, фестивалів, трибютів.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рок кафе?

Рок кафе знаходиться за адресою вулиця Князя Ярослава Мудрого, 51, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Рок кафе?

Зв'язатися з Рок кафе можна за номером телефону +38 (056) 767-22-32

Як можна дістатися до Рок кафе?

Дістатися до Рок кафе можна за посиланням

Advertisements