Відгуки

  1. Іцхак Кнурман ★☆☆☆☆

    Обслуговують російською, музика виключно московітська реп та попса. Коли поставив низьку оцінку за обслуговування, зателефонували та почали себе захищати виключно через підвищений тон. Не можу рекомендувати.

  2. Kateryna Bohatova ★★★★☆

    Адміністратор на рецепшині боулінгу грубий. Святкували день народження підлітка 06.11.2021, адміністратор спілкувався грубо та вимкнув доріжку на три хвилини раніше, чим зіпсував настрій дітям. Офіціант був чудовим, добре спілкувався та був дуже уважним та вічливим. Лаундж-зона дітям сподобалася. Замовляли піцу Маргариту та піцу з салямі, нагетси, картофель фрі, десерти, коктейлі б/а. Коктейль мохіто з полуницею викликав фурор, а вот піноколада не сподобалась.

  3. Григорій Хохотва ★★★★★

    Чудово провели час. Є бар,кухня все смачно. Дуже сподобалося

  1. Katherine Dzyuba ★★★☆☆

    Дуже добре працює стрункий хлопець, який приймає відвідувачів. Справляється з усіма питаннями. Тактовний. В туалеті чисто. Іноді збивався механізм на доріжці, не виставляючи всі кеглі. Також бувають незрозумілі затримки в подачі кеглів. Вузький простір для компанії. Затемнення в залі трохи дизорієнтує. Відео на моніторі докучає. В цілому місце варте відвідування.

  2. Марина Дядик ★☆☆☆☆

    Доріжка постійно зависала. замовили 2 стакани сока, так офіціантка спочатку їх несла 15 хвилин, а потім навіть довелося звати адміністратора, щоб надали решту.

  3. Oksana Granchenko (Оксана Гранченко) ★★☆☆☆

    Були на святкуванні дня народження. Попередньо забронювали доріжку для гри в боулінг та столик. Хлопець на видачі взуття абсолютно вів себе не ввічливо, дуже навіть агресивно налаштовано. Напевно втомився видавати взуття і ми були в цьому винні. Для того, щоб у нас прийняли замовлення довелось завчасно дати чайові. Грали на протязі 3 годин, за цей час всім по черзі винесли 8 страв, не одночасно, а через кожні 20-30 хвилин. Замовлення робили всі разом. В результаті нас розрахували без знижки імениннику ( завчасно при бронюванні по телефону це обговорювалось, але як виявилось потрібно було бігати окремо за офіціантами) При тому, що принесли з собою торт і домовились винести його пізніше. В результаті пили чай уже в іншому місці. Тому якщо ви просто хочете пограти в боулінг, то вам можливо і сподобається, але для якихось святкувань компанією взагалі не підходить. Я не порекомендую!!!! І ще, взуття більших розмірів для хлопців все було рване, і навіть не вистачило, мій хлопець грав в своїх кросівках.

  1. Yaroslav Tereschenko ★☆☆☆☆

    Саме розчарування, сервіс на 3, система виставляння кеглів мало того що якась тормознута, ще й бува сама збиває кеглі під час виставляння, пару разів скидала кеглі поки не встиг ще кинути кулю. Не рекомендую тим зто хоче відпочити, а не витрачатт нерви на ці косяки

  2. Yuri Ot4eret ★☆☆☆☆

    Реально ....убоге місце... ціна мега перевищена, взуття рване, сама боулінг система глючить. Сервіс на 2.5.

  3. Олексій Васильчук ★★★☆☆

    Місце де можна провести час в боулінгу. Є мінуси: обладнання вже зношене. Метрова піца мінус великий.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фа-Соль?

Фа-Соль знаходиться за адресою вулиця Боброва, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Фа-Соль?

Зв'язатися з Фа-Соль можна за номером телефону +38 (068) 680-70-49

Як можна дістатися до Фа-Соль?

Дістатися до Фа-Соль можна за посиланням

Advertisements