Відгуки

  1. Віктор Похватюк ★☆☆☆☆

    Зробив замовлення через їхній сайт телефоную через півтори години дізнатися що з замовленням відповіли що все готово чекають кур'єра в 22.00 вони закрились і на цьому все ( замовлення чекали дві з половиною години а в результаті нічого не отримали напевне це останній раз що ми в них робимо замовлення)

  2. Svetlana Skliarenko ★☆☆☆☆

    Піца Маргарита має бути із помідорів, сиру моцарела та базиліку. На фото піца яку я купила у вашому закладі. Вона має називатися не Маргарита, а піца з томатним соусом. Це жах. І на вигляд, і на смак.

  3. Панна Люція ★★★★★

    Дуже смачні піци , рекомендую ! Оператори допомогли обрати піцу , персонал в закладі дружелюбний ,так ще мега смачні піци

  1. Kira Pereverzieva ★☆☆☆☆

    Я замовила собу на 18:45, видали замовлення через 40 хвилин. Персонал казав іншим і мені зачекати. Я б зрозуміла якщо б вони не встигали, бо пʼятниця вечір, але вони неквапливо все готували а також жартували, обговорювали особисте життя і хамили покупцям. І здавалося б я отримала своє замовлення, але проблема в тому що у ЛАПШУ собу, забули покласти ЛАПШУ. Уже 5 день гаряча лінія просто нічого не робить і вішає мені ту лапшу що не поклали раніше. Більше туди не ногою, і вам не раджу

  2. Alena ★☆☆☆☆

    Колись були смачні і якісні суші, але зараз це жах. 20.10.24 замовили сет. Його було розділено на дві маленькі коробочки, суші розвалюються всі, неможливо дістати з тієї коробочки. Риба стає все тонше. Соєвий соус мав запах згорівшоі кави і на смак такий же. Васабі розтікся, дивна консистенція. Суші мали гіркий присмак. Наче не найдорожчі суші, але й не найдешевші. А по якості далекі від своєї цінової політики. Не раджу і сама більше не замовлю

  3. Modelsales Ukraine ★★★★☆

    Піца не найкраща в окрузі, але нормальна. Часто роблять акції 2 чи 3 піци за гарною ціною. Локшина і рис - раз на раз не доводиться. Але якщо брати, то краще з подвійним м'ясом/рибою. - не набагато дорожче, але набагато краще. А ось суші мені подобаються.

  1. Артем Васильев ★★☆☆☆

    Раніше було дуже добре, стало дуже погано. Рису багато, риби мало. Не знаю, це політика начальства чи співробітників у такій економії, але з таким підходом далеко не підете, конкуренція велика. Найближчого року точно там нічого не замовлю та іншим не раджу. А там може й виправляться.

  2. Игорь Белый ★★★★☆

    Все норм, крім в сушах сильно пастоподібні васабі є складно його,

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi Family?

Sushi Family знаходиться за адресою проспект Героїв, 3, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до Sushi Family?

Дістатися до Sushi Family можна за посиланням

Advertisements