Відгуки

  1. Лололошка Майкрафт ★☆☆☆☆

    Найсмачніша шаурма, яку я їв у своєму житті. Мало м'яса дуже багато овочів. Не рекомендую її нікому!

  2. Виктория Зубова ★★★★★

    У них на террі дві точки, одга біля зупинки кафешка, інша ліворуч за паркуванням, ми все літо ходили там десь на виніс за паркуванням, там працювала дуже приємна дівчина світла, у неї була шалено смачна шаурма, завжди привітна, чисто, помітила, як жінка, то помітно, як жінка, то помітно, як жінка, то помітно, як жінка, то помітно, як жінка, то помітно, як жінка, то помітно, як жінка, то помітно, як жінка, то помітила, що не стало, як і помітно, що ми не помітили. та зовсім шаурма .... Через час ми пішли на другу їх точку біля зупинки кафешку, нашу дівчинку знайшли там! Її переклали, всім рекомендую! Біля світлофора кафе Doner King, видно, що вона любить свою роботу, і робить шаурму з любов'ю, велика, соковита. Ми дуже задоволені.

  3. Никита Grand ★☆☆☆☆

    Ганебна шаурма, не розумію як себе потрібно не любити щоб купувати щось у цьому місці. Є відчуття що люди, які роблять цю «шаурму», ніколи не їли смачну шаурму. Персонал не компетентний, роблять довго те, що в будь-якому іншому місці видають за 3-4 хвилини.

  1. Peach ★☆☆☆☆

    Найгірша шаурма , яку я їв в місті Дніпро. Вже 2 раз поспіль мені готує жінка під алкоголем(не одна й та сама) , хитається і перепитує по декілька разів що я хочу . З цього висновок , що обслуговування 0 . Що стосується шаурми , дуже великі шматки м'яса , які дуже складно перекусити через те , що майже кожен шматок з прожилками, в причині чого шаурма розсипається ; лаваш також не найкращої якості , пішов по швам ще до того , як я взяв його в руки. Більш ніж пів шаурми викинув , через те , що просто не міг це їсти . Дякую за увагу , сподіваюсь цей комент прочитається і люди та заклад зроблять свої висновки.

  2. Андрей Абажей ★☆☆☆☆

    Замовили бурум якщо це можна так назвати.... По перше він був маленький. По друге це було холодне, сир навіть не підігрівся. І коли його їси на початку йде начинка а потім один лаваш жуєш, половину викинув. І навіть без соусу зверху. Ще й коштуе 130 грн. Висновок, такі заклади потрібно обходити третьою дорогою, або взагалі зачіняти!!!

  3. Игорь TREXIG ★★★☆☆

    Не дуже тут шаурма, все таки сама класна точка була біля кубометра, коли там працював шаурмист Віталій

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Doner King?

Doner King знаходиться за адресою вулиця Панікахи, 11, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до Doner King?

Дістатися до Doner King можна за посиланням

Advertisements