Дуже гарний та комфортний клуб
Фотогалерея
Відгуки
-
Dima ★★★★★
-
Trighubenko Uriy ★★☆☆☆
Оплатив час щоб відпочити, пограти в ігри, однак був вимушений чекати 30 хв поки гра оновиться. При тому на ресепшені сказали що цей час не компенсується, і то моя проблема що гра оновлюється і клуб не зобов'язаний вчасно оновлювати свої ігри.
-
Артур Кулешов ★★★★★
Чудове місце відпочити, компʼютери супер на інферно в кс 2 250-300 фпс, коштує недорого 75 грн за годину. Рекомендую
-
Володимир ★★★★☆
Одного разу коли прийшов на моніторі були лінії це трохи дискомфорт а так в інші рази все добре, сидів за другим пк від каси.
-
Катя Хребто ★★★★★
Нещодавно від знайомих дізналася про саме це місце, в першому ж відвідуванні клубу все дуже сподобалося. До цього бувала у інших клубах міста але не отримала такого комфорту, задоволення та обслуговування як тут. Дуже чуйні та приємні адміни. Їжу та напої можна замовити не відходячи від комп'ютера, це дуже зручно і адміністрація ніколи не змусить вас довго чекати на ваше замовлення. Дуже приємне та зручне місце знаходження клубу, з легкістю можливо дістатись місця.Всім рекомендую це місце, обов'язково прийду сюди знову)))
-
Mogensen ★★★★★
Самый классный компьютерный клуб во всем мире, очень ламповая атмосфера там царит. Отзывчивая и понимающая администрация, все молодые, свою работу выполняют на 100! Советую всем данный клуб, так же там очень много выгодных акций для гостей, желающих поиграть. Дашка лучшая
-
Law ★☆☆☆☆
Всім привіт! Хочу поділитися враженнями про цю забігайлівку! Прийшли компанією друзів відпочити, у кімнатах після людей не прибирають, весь стіл був у вугіллі від кальяну. Люди які сидять на камерах не хочуть бачити те, що люди приходять зі своєю їжею та напоями! Наша компанія отримала попередження за напій, який ми з собою принесли. Двері в кімнату не закриваються від слова взагалі, сам механізм зламаний і не хто не збирається його лагодити. У самому приміщенні постійні крики нецензурної лексики, які ні хто не присікає, за те за гучну музику в кімнаті так одразу зауваження. У вбиральні дуже багато пакетів снюсу, дуже брудно. Фізичної книги скарг немає і не хто не збирається її надавати. Адміністратор який був на зміні зателефонував «Старшому» після чого передав мені трубку, Я запитав у даного громадянина де фіз книга після чого він почав вести діалог бикуватий, і сказав що викличе вбрання охорони і зі свистом від сюди вилетимо ЗАГАЛЬНО, Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНУ ЗАБІГАЛІВКУ!!!
-
Danil Mudrak ★☆☆☆☆
Добрий день! Хочу висловити свої не бажані емоції, з приводу цього закладу, а саме про адміністратора Олександра (прізвисько Санеба), прийшли сіли в ігрову кімнату, і як тільки сів на мене впав гарячий обігрівач, і після цього, перестав працювати телевізор, адміністратор відразу почав звинувачувати нашу компанію, хоч у цьому винен сам LEGION, тому що обігрівач стояв не надійно, потім він подивився по камерах, і побачив наш напій, хоч у цьому клубі всі п'ють, їдять свою продукцію, потім він заходить і каже вам БАН! Ми відсиділи свій час, і пішли до адміністратора Олександра на прохання дати книгу скарг, на що він відповів на стінці QR код, ми перевірили його він виявився не робочим, а звичайної книги скарг у них не існує, підемо далі, візьмемо в приклад вбиральню, коли заходиш справити потребу, двері поламані в умивальнику лежить (якийсь СНЮС), після того як ми намагалися домогтися книги скарг, адміністратор почав загрожувати що викличе охоронну. РАТОРИ АЛЕ ЇХ ПО ПАЛЬЦЯХ ПОЩЕТАТИ.
-
Igor Saint ★☆☆☆☆
Доброго вечора, сьогодні були в Легіоні купили енергетик, хоча знали що не можна зі своїм, бачили як багато разів люди приходили зі своїм і їм нічого не говорили, ми зняли кімнату ігрову, потім чоловік сів на пуф і впав гарячий обігрівач, прям на руку і в цей момент вимкнувся телевізор, ми покликали адміна, він сказав, що ми винні в тому, що впав обігрівач, і видав нам бан на 7 днів. Потім проходжу повз комп'ютерне місце бачу як людина п'є напій якого немає в легіоні, я сказав це адміну, на що він мені відповів йому теж скоро дадуть бан, просидів 2 години і не дали йому бан, і найголовніший прикол, що вимкнулась плойка не по нашій вині і всі скинули на нас, хотіли написати в книгу скарг, на що отримали відповідь що немає фізичної книги скарг, не рекомендую приходити на це місце, є чудові адміни в цьому побачені, вони все роблять чесно, але ми попалися до не досвідченого адміністратора . Чекаю вашої відповіді!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса LEGION?
LEGION знаходиться за адресою пр-т Миру, 1б, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49130
Який номер телефону LEGION?
Зв'язатися з LEGION можна за номером телефону +38 (067) 610-01-61
Як можна дістатися до LEGION?
Дістатися до LEGION можна за посиланням