Відгуки

  1. Tanya Kovalchuk ★★★★★

    Зручно, що біля дому та що працює з самого раннього ранку до пізнього вечора. Базові товари завжди в наявності та за привабливою ціною. Як то кажуть, 1000 грн в АТБ відчувається по-іншому ніж 1000 грн у Сільпо :)

  2. Анна Черноусова ★★★★★

    Працює аж до пізна, це просто чудо) і респект за каси самообслуговування

  3. Gold Brandays ★★★★☆

    як і всі атб, не гірше не краще... бонусом запрацювали каси самообслуговування, яких не вистачало, здається в пікові години, там просто немає місця всім бажаючим щось купити. щодо кас самообслуговування варто іх на діагностику, не так давно встановлені у мене на кожній покупці туплять

  1. Irina Kopa ★★★☆☆

    Овочі та фрукти часто "підгулявші". Персонал привітний.

  2. Даша Оксенюк ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс. Більше ніколи сюди не прийду і вам не раджу. На вході без проблем пустили з маленькою собачкою на руках, після 20хв витрачених на вибір товару мені на КАСІ повідомили що продати нічого не зможуть. Витрачений час і зіпсований настрій

  3. Юлія Гобіньш ★☆☆☆☆

    Жах, обслуговування 0.Ціни не відповідають дійсності. Адміністратор не компетентна. Жодного працівника в залі

  1. Марина Б ★☆☆☆☆

    Сьогодні касир пробила в чеку кілограм білої редьки як кілограм грейпфрутів. Були і інші покупки, тому одразу не звернула увагу. Чи "випадково?" - якось не віриться

  2. Andrew Sidov ★★★★☆

    АТБ-маркет в цьому районі (серед буджетних) досить не поганий, тому що новий!: завжди чисто, привітний більш-менш персонал, охайна викладка товару, працює цілодобово, є парковка. Величезний плюс- ціни. Мінуси: не має нормальних десертів і готової кулінаріі. З двох сторін території маркету небезпечна дорога з незручним перехрестям і майже непомітним знаком пішохідного переходу, то дітям і людям похилого віку там потрібно бути надобережними! Як і у всіх маркетах після 22 працює одна каса і є черга. Не подобається, що коли дивишся і обираєш товар обов'язково прийде робітник порпатись і викладати перед тобою товар, ще й підвине тебе, бо їй/йому більше ж треба працювати, ніж тобі купити. Чого це не роблять вночі? А так новий маркет, все добре.

  3. LaRa Lukian ★★★★★

    Новий магазин, товари як у всій мережі. Продавці не завжди вчасно поновлюють товар на пустих полицях. Буде користуватися попитом, поруч великий житловий комплекс

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 24а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону АТБ-Маркет?

Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements