Зручно, що біля дому та що працює з самого раннього ранку до пізнього вечора. Базові товари завжди в наявності та за привабливою ціною. Як то кажуть, 1000 грн в АТБ відчувається по-іншому ніж 1000 грн у Сільпо :)
Фотогалерея
Відгуки
-
Tanya Kovalchuk ★★★★★
-
Анна Черноусова ★★★★★
Працює аж до пізна, це просто чудо) і респект за каси самообслуговування
-
Gold Brandays ★★★★☆
як і всі атб, не гірше не краще... бонусом запрацювали каси самообслуговування, яких не вистачало, здається в пікові години, там просто немає місця всім бажаючим щось купити. щодо кас самообслуговування варто іх на діагностику, не так давно встановлені у мене на кожній покупці туплять
-
Irina Kopa ★★★☆☆
Овочі та фрукти часто "підгулявші". Персонал привітний.
-
Даша Оксенюк ★☆☆☆☆
Жахливий сервіс. Більше ніколи сюди не прийду і вам не раджу. На вході без проблем пустили з маленькою собачкою на руках, після 20хв витрачених на вибір товару мені на КАСІ повідомили що продати нічого не зможуть. Витрачений час і зіпсований настрій
-
Юлія Гобіньш ★☆☆☆☆
Жах, обслуговування 0.Ціни не відповідають дійсності. Адміністратор не компетентна. Жодного працівника в залі
-
Марина Б ★☆☆☆☆
Сьогодні касир пробила в чеку кілограм білої редьки як кілограм грейпфрутів. Були і інші покупки, тому одразу не звернула увагу. Чи "випадково?" - якось не віриться
-
Andrew Sidov ★★★★☆
АТБ-маркет в цьому районі (серед буджетних) досить не поганий, тому що новий!: завжди чисто, привітний більш-менш персонал, охайна викладка товару, працює цілодобово, є парковка. Величезний плюс- ціни. Мінуси: не має нормальних десертів і готової кулінаріі. З двох сторін території маркету небезпечна дорога з незручним перехрестям і майже непомітним знаком пішохідного переходу, то дітям і людям похилого віку там потрібно бути надобережними! Як і у всіх маркетах після 22 працює одна каса і є черга. Не подобається, що коли дивишся і обираєш товар обов'язково прийде робітник порпатись і викладати перед тобою товар, ще й підвине тебе, бо їй/йому більше ж треба працювати, ніж тобі купити. Чого це не роблять вночі? А так новий маркет, все добре.
-
LaRa Lukian ★★★★★
Новий магазин, товари як у всій мережі. Продавці не завжди вчасно поновлюють товар на пустих полицях. Буде користуватися попитом, поруч великий житловий комплекс
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ-Маркет?
АТБ-Маркет знаходиться за адресою вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 24а, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону АТБ-Маркет?
Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15
Як можна дістатися до АТБ-Маркет?
Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням