Я зайшла в цю клініку, щоб видалити свої родимки, а вийшла з відчуттям, що мене обдурили. Наскільки я розумію, власник планує купити нове спортивне авто і має проблеми з оплатою, бо в клініці мене постійно просили зробити додаткові непотрібні аналізи, які коштують тисячі грошей. Вам скажуть, що у вас гепатит, у вас рак, і вам потрібен саме цей тест, той самий тест. Я не рекомендую цю клініку, триматися подалі. Дякую, за відповідь, приємно, що звернули увагу . По-перше я заплатила не 400 , а 1700 , дякую за "додаткові" послуги. Я вже звернулась в іншу клініку з чесним підходом до клієнта, так що насолоджуйтесь моїми грошима.
Фотогалерея
Відгуки
-
Alona O ★☆☆☆☆
-
Ольга Лазаренко ★★★★★
Була на прийомі в гінеколога Пантюх Оксани Василівна, дуже задоволена! Ввічлива спокійна лікар! Сама клініка сучасна, комфортна! Також приємні дівчатка на рецепції! Дуже радує,що такий хвилюючий момент,може пройти в максимальному комфорті.
-
Valeriia Kriukova ★★★★★
Це одна з тих клінік, куди приходиш не лише за медичною допомогою, а ще й за відчуттям спокою та турботи. ⠀ Була на прийомі у гінеколога та ендокринолога — і кожен контакт із лікарями залишив лише теплі враження. Уважність, делікатність, глибоке розуміння та людяність — саме ті якості, яких так часто не вистачає, але які тут — на першому місці. ⠀ Окремо хочеться відзначити атмосферу: естетика простору, тиша, чистота і відчуття, що про тебе дійсно піклуються. Все гармонійно — від рецепції до завершення візиту. ⠀ Дякую команді клініки за те, що робите медицину не лише професійною, а й по-справжньому комфортною. Обов’язково повернуся і точно рекомендую від щирого серця.
-
Оксана Гавриленко ★★★★★
Чудова жіноча клініка. Лікарі професіонали. Був досвід як звичайної консультації, так і узд, операцій, тому можу рекомендувати. Атмосфера як вдома, тепло, затишно, дуже вічливо і з турботою про вас. Також хочу відмітити те, що тут дуже гарно.
-
marina M ★★★★★
Гарна клініка, привітний персонал. Стояла на обліку по вагітності у Оксани Вікторіни, професійний лікар. Це моя третя вагітність, до цього дві були на обліку у державних , це небо і земля. Ніяких черг, аналізи приходять на вайбер, якщо є питання, можна вирішити ро телефону. Дуже вдячна.
-
Антонiна Кравець ★★★★★
Хочу висловити слова подяки медичному персоналу клініки,які всю свою душу віддають пацієнтові. Дякую адміністратору Юлії,яка привітно зустріла і порадила записатися до гарного лікаря,майстра своєї справи - Василя Васильовича,який надалі проводив мені операцію. Щиро вдячна за його теплоту та підтримку. Особлива подяка медсестрі Анастасії,яка була завжди поруч і піклувалася про моє самопочуття. А також дякую всім працівникам,які також були поряд і професійно виконували свою роботу. Палата сподобалась,чиста,зручна. Харчування також на високому рівні. Я дуже задоволена і не шкодую,що прийшла саме до Вас. Хочу побажати Вам міцного здоров'я,сил та нових вдосконалень в вашій медицині.
-
Marichka Herashchenko ★☆☆☆☆
Для чого телефон для довідок, якщо ніхто не відповідає!?
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса OKCLINIC?
OKCLINIC знаходиться за адресою вулиця 1 Травня 166-Б, Деснянський район, 14029 Чернігів, Чернігівська область, Україна
Який номер телефону OKCLINIC?
Зв'язатися з OKCLINIC можна за номером телефону +38 (068) 123-48-90
Як можна дістатися до OKCLINIC?
Дістатися до OKCLINIC можна за посиланням