Відгуки

  1. Галина Абрамян ★★☆☆☆

    Трошки не зрозуміло, чому мережа магазинів з підвищеними цінами не може придбати генератор, хоча б щоб працював термінал і один холодильник, щоб не псувалися продукти

  2. Сергій Воробчук ★★☆☆☆

    Сам магазин нормальний. Персонал не дуже. Стоять вирішують при вході якісь свої питання. Якийсь мужик в желетці з написом лоток вліз без черги робити собі каву!!!! І навіть не вибачився!!!

  3. Elena Goncharuk ★★★★★

    Невеликий магазин біля дому, великий вибір товарів, хоча трохи дорожче, ніж у Форі

  1. Olena Goncharuk ★★★★★

    Невеликий магазин біля дому, великий вибір товарів, хоча трохи дорожче, ніж у Форі

  2. Татьяна Редькина ★★☆☆☆

    Субота, о пів на сьому вечора. Черга 9 людей. Працює одна каса. Дратує. Заходить людина і відразу падає . Даже слизько. Дякувати богові, не забилася. Зверніть будь ласка, увагу.

  3. Тетяна Редькіна ★★☆☆☆

    Субота, о пів на сьому вечора. Черга 9 людей. Працює одна каса. Дратує. Заходить людина і відразу падає . Даже слизько. Дякувати богові, не забилася. Зверніть будь ласка, увагу.

  1. Наталія Толстоп ★★★★★

    Обслуговування прекрасне. Дякую

  2. Евгения Ботяк ★☆☆☆☆

    Не раз зіштовхувались з тим, що працівники зайняті своєю справою і не звертають на тебе увагу. Ще ситуація, під час пандемії в маленькому закритому приміщенні якось не правильно збирати черги по 8-10 людей на 1ну касу і це при проханні відвідувачів відкрити ще 1 касу. Ще дуже обурило те, що деякі продавці мутяться з твоєю рештою, кажуть що кидають на карту накопичувальну, а по факту, решту собі в карман(знаю, бо по можливості стараюсь брати чеки і перевіряти ).

  3. Константин Никитин ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування. Касирша мало того, що не розмовляє українською, коли до неї звертаються державною мовою, відмовилась обслуговувати мене через те, що в мене не було захісної маски. Хоча вона сама використовувала маску не належним чином. Є таке правило :"клієнт завжди правий", так от, в цій крамниці воно не працює.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЛотОК?

ЛотОК знаходиться за адресою вулиця Чорних Запорожців, 14, Київ, Україна, 02139

Який номер телефону ЛотОК?

Зв'язатися з ЛотОК можна за номером телефону +38 (080) 050-85-04

Як можна дістатися до ЛотОК?

Дістатися до ЛотОК можна за посиланням

Advertisements