Чудові професійні лікарі і високоякісна клініка! Лікуємо зубки всією сім'єю разом з дітьми вже близько 10 років, були на прийомі у всіх лікарів клініки- висока професійність, чудове обслуговування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо)
Фотогалерея
Відгуки
-
Вікторія ★★★★★
-
Світлана Кирша ★★★★★
Від душі рекомендую дану стоматологію. Дуже радію, що потрапили до лікаря Сулейманова Сулеймана. Ми з сином проходили в нього лікування. Ми знайшли «свого» лікаря! І відношення, і професіоналізм на вищому рівні! Дякую!
-
Надежда Шпитько ★★★★★
Хочу висловити щиру подяку лікарям клініки Aurum за надзвичайно професійну роботу. Олександр Володимирович поєднує високий професіоналізм, турботу та доброзичливе ставлення до пацієнта. Після такого відношення, хочеться вернутися до цього лікаря знов. Його асистент Катерина, дуже дбайливо відноситься до своєї роботи і завжди уважна до пацієнтів. Лікар Сулейман дуже класно знаходить підхід, він детально пояснює кожен етап лікування та робить максимально комфортно, процедура проходить швидко, з гарним настроєм і чудовим результатом. Однозначно рекомендую цих лікарів усім, хто хочу отримати якісне і комфортне стоматологічне лікування!!! Дякую за вашу роботу!!!
-
Кира ★★★★★
Я дізналась про цю клініку взагалі випадково. Вперше я прийшла до Вас у жовтні 2024 року на чистку і була вражена тим, що лікарі здатні лікувати зуби не через біль, враховувати думку клієнтів та знаходити підхід. Сьогодні мені ставили пломби і вкотре я впевнилася у професійності лікаря. Не просто коли тобі одразу "вставляють шприц в рот", а питають, що саме турбує і що будемо робити. Так, це саме елементарне, що може зробити лікар, але повірте, усі стоматологи в котрих я була, ніхто не питав, що саме турбує. Дуже дякую Вам за таких працівників і тепер свої зуби я довіряю тільки вам
-
Ксюша Кучук ★★★☆☆
Неоднозначне враження від клініки. Дивно, картку мені не завели. Ніякі мої дані ніхто не питав. Ставила імплант. Іто не зрозуміло, яка буде у нього доля. На прийомі лікар дивився знімки іншого пацієнта, абсолютна байдужість до прийому. За час установки імпланта навіть знімок не зробили.
-
Юлия Николышак ★☆☆☆☆
Не рекомендую, категорично !!!!! Жахлива клініка !!! Жахливе звернення !!!! Робили дитині пломбу, лікар (дівчина) її почистила і залишилося тільки поставити пломбу, дитина почала плакати і у неї посмішка з обличчя зникла і вже не такий доброзичливої стала різко. Я попросила її, що заспокою дитини і знову зайти, вона категорично відмовилася, сказала що у неї вже чергу і після вона їде додому. Залишила величезну дірку в зубі і сказала їдьте куди хочете, ми тут дітей тримати не будем.І попередила що вночі може початися біль. Це нормально? Прийом зайняв з чищенням 40 хвилин і вона вже почала обурюватися що у неї такий запис .... І при всьому ще й 200 гривень заплатите за прийом. Нам довелося в терміновому порядку їхати з цієї жахливої клініки в іншу, де змогли вирішити нашу проблему. Просто потрібно було трохи більше часу і все. Тобто в цій клініці вас залишать з вашою проблемою один на один. НЕ РЕКОМЕНДУЮ !!!!
-
Имя Фамилия ★☆☆☆☆
Не рекомендую дану стоматологію для дітей. По телефону докладно пояснила адміністратору все ньюанси проблем з зубами у дитини. Обговорили розцінки. Записалися на консультацію (вартість 200грн, чекали 5дней) і в підсумку стоматолог відмовила у допомозі тому в їхній клініці подібними проблемами не переймаються. Загублено час, а все "спасибі" чудо-адміністратору! Причому прийшовши на консультацію адміністратор зустрічає з таким виразом обличчя, ніби у неї самої зубний біль, грубіянить і підганяють дитини, який затримався возде іграшки, що стоїть біля входу. Морок!
-
Ольга Матузова ★★★☆☆
Хірург і терапевт, відмінні лікарі. А ось сьогодні сходила на чистку, і це було жахливо. Робила її чомусь дитячий стоматолог, лікар, який займалася чистками до цього - звільнилася. Частка була жахлива, залишилися в роті рани. Частка проходила з серветкою на все обличчя, перший раз у мене таке. Була дуже травматична чистка, мова пек просто. І за все це з мене взяли 800 грн., Хоча ще 8 місяців тому чистка тут коштувала 500. На мої обурення, що послуга надана погано і явно не на 800 грн ніхто не відреагував. Нікому не рекомендую дитячого лікаря стоматолога. І моєму племіннику вона теж довго не могла вилікувати зуб, поки її колега не взялася за лікування
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Aurum?
Aurum знаходиться за адресою вул. Степана Рудницького, 7, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Aurum?
Зв'язатися з Aurum можна за номером телефону +38 (097) 933-03-33
Як можна дістатися до Aurum?
Дістатися до Aurum можна за посиланням