Відгуки

  1. Яна Демедюк ★★★★★

    Мені дуже сподобався магазин. Неочікувала, а саме тут знайшла домашню випічку (здається Десерт чи Десертикоф) . Якщо буде нагода, то скуштуйте брауні чи конвертики творожні з вишнею. Ніде на районі немає їх. Навіть на базарчику. А вони молодці, знайшли виробника і продають найсмачнішу, а головне, домашню випічку.

  2. Alisa Belskite ★☆☆☆☆

    Добрий день. Зазвичай, ніде не залишаю відгуків, але сьогодні накипіло. Задаюсь лише одним питанням, де ви набираєте таких продавчинь. Хамське відношення, ніякої консультації, поводяться так, наче до них в квартиру зайшла без дозволу. Якщо не хочете втрачати покупців та виторг, візьміть до уваги цей відгук.

  3. Oleksandr ★★★★☆

    Гастроном в якому все через прилавок. Вибір товару досить великий, ціни середні. Гарні м'ясний і кондитерський відділ. Ціни середні. Не у всіх відділах є термінал для розрахунку карткою. У кав'ярні роблять непогану каву.

  1. Ярослав Ярослав ★★★★★

    Є вибір товарів яких не знайти в супермаркетах.

  2. Ruslan Valko ★★★★☆

    Гастроном в радянських традиціях і обліку. Чисто для інтересу, та для тих хто не бачив що таке совкова торгівля, раджу зайти. Бо скоро його викуплять мережеві гравці.

  3. Антон Мироненко ★★★★★

    Мама купила печіво "опенькі" дуже смачно (з чорним шоколадом не дуже)

  1. Julia Mendrukh ★★★★★

    Чудова екскурсія в совок! Антураж і персонал - відповідні. Здається, що "бабушкі" за прилавком, кожного ранку, машиною часу прибувають з якогось там 1984-го і відправляються туди само після закінчення робочого дня. Остаточному зануренню в застій заважає невластивий тим далеким часам асортимент, відсутність синіх тушок курей, гнилої капусти, рахівниць та черг (останні, правда, бувають: треновані продавці Весни при бажанні створюють їх навіть з двох покупців). Рекомендую гідам як треш-локацію для іноземців, ще й гроші можна немалі брати... за вихід з Весни... за те, що їх не пустили під ніж, в компанію до курячих стегенець! 5 балів!

  2. Валюшка Якименко ★★★★★

    Завжди свіжі продукти в бакалії, приємні продавці

  3. Sasha Ashas ★★☆☆☆

    Обслуговування жахливе!!!Продавець гастрономії, (жіночка в віці),постійно хамить,дозволяє собі ,,тикати" ,повишати голос,переходить на особистості щодо покупців ,причому системачно. Неодноразово продавала прострочені товари,що не додає репутації ні закладу ні продавщині(((

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Гастроном?

Гастроном знаходиться за адресою бульвар Жуля Верна, 3, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Гастроном?

Дістатися до Гастроном можна за посиланням

Advertisements