Відгуки

  1. Аліна Буртова ★☆☆☆☆

    Прострочка, сьогодні 24 число, полетіло у сміття, воняло жах, не як день зіпсоване. Фу, фу, фу.. розчарована, більше не зайду

  2. Wip Klient ★★★★☆

    Не розумію, звідки настільки багато негативних відгуків. Також проживаю тут понад 10 років і регулярно відвідую Лоток. Звичайний маленький продуктовий магазинчик, безладу на поличках нема, асортимент пристойний, хоч звісно Ашан або АТБ які також поруч пропонують більший вибір, на сморід усередині ніколи не натрапляла. Ціни звичайні, як і всюди. Рекомендую магазин як для швидких і невеличких закупок.

  3. Daria Poliakova ★☆☆☆☆

    Касири і консультанти відлетівши від життя, ніколи немає решти, це повна дира а не магазин!!!!! Найміть нормальних людей які можуть відповідати за касу!!!!!!

  1. Sofiia Syngaivska ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин. Більше 10 років тут проживаю, і рада, що поруч зʼявились охайні Сільпо і АТБ, не лінь трішки пройтись, аби не йти сюди. Всередині смердить, часто туалетом, іноді просто затхлістю. Підлога липка. Персонал постійно змінюється, бувають неадеквати. Товар часто прострочений, помʼятий, брудний, полиці занедбані. Загальний вигляд максимально відштовхує. Або вже продайте, або займіться!

  2. Альона Єніч ★☆☆☆☆

    Претензій безліч! Придбано зіпсовані ковбасні вироби це раз. Ціна на ціннику і ціна за якою проводять товар на касі інша це два! Немає генератора враховуючи постійні відключення світла, але вони намагаються працювати рахуючи на калькуляторі і продаючи зіпсовані товари із непрацюючих холодильників це три! Вчора дитина хотіла придбати сухарики, але не змогли їх пробити на касі, адміністратору не було! Був лише один касир на весь магазин! Це стид і позор! Або ви вже закриєте його або підніміть магазин з колін на ноги… бо відгуком на Гуглі я це не залишу.. піду далі із чеками доказами і відео!

  3. Максим Ковальчук ★☆☆☆☆

    Шановні, а хто у Вас відповідає санітарно-гігієнічний стан? За 15 хвилин три собаки ! Може ще аргументуєте, що вони на повідках? Перегляньте відео з камер спостереження 19.40-19.55 за 22.09.21 !!! Собаки обнюхуть та облизують товар на першій та другій полках від підлоги! Доречі зверніть увагу на тараканів!

  1. Ulyana Lushchyk ★★★★★

    Мені подобається. Гарний асортимент, привітний персонал.

  2. Альона Добровольська ★★★★★

    Щодня захожу до магазину! Завжди є свіжі продукти і хліб...

  3. Олександр Самборський ★☆☆☆☆

    Доволі непоганий магазин вічливі касири особливо Надія завжди допоможе вибрати те що потрібно , завжди привітна та уважна дівчина побільшеб таких продавців

  1. Ruslan Palapa ★☆☆☆☆

    Перевіряйте ціни на касі, тому що на поличці вони одні, а рахують зовсім інші.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЛотОК?

ЛотОК знаходиться за адресою вулиця Степана Рудницького, 5, Київ, Україна, 03189

Який номер телефону ЛотОК?

Зв'язатися з ЛотОК можна за номером телефону +38 (080) 050-85-04

Як можна дістатися до ЛотОК?

Дістатися до ЛотОК можна за посиланням

Advertisements