Відгуки

  1. Ulia Taranyuk ★☆☆☆☆

    Как здесь писали ранее ,а наш случай точно такой же был, то ничего хорошего от этой клиники не получили. Дайте денег, нужны еще деньги, заплатите еще. Временная пломба на якобы полеченный зуб (почищены каналы) ставилась 3 раза. Мало того, учили как правильно разговаривать со своим же ребенком и что в их "храме" нужно общаться только так как они говорят. После, в пустую потраченных денег и нервов как своих так и ребенка, пришлось обратиться уже к более серьезным врачам где нам сообщили, что тот зуб в принципе никто не лечил и каналы в том числе, на снимке было видно и этот зуб подлежит удалению. Очень жаль, что потеряли столько времени здесь.

  2. Наталья Колесникова ★★★★★

    Ходімо до стоматолога, дуже задоволені. Лікують усі зуби, в інших місцях ой це молочні давайте видалимо, навіщо їх лікувати? Тут нам цієї нісенітниці не говорять, лікують і молочні зуби, канали та інше. Завжди підуть на зустріч, якщо потрібно терміново прийняти або поміняти трохи час прийому-таке зустрінеш не скрізь, за окреме спасибі. Так може не найдемократичніші ціни - але оформлення кабінету це теж не державна стоматологія. Взагалі особисто ми дуже задоволені і завжди їздимо тільки в цю клініку, були в інших місцях, але все одно повертаємося сюди

  3. Оксана Беззук ★★★★★

    12.05.21 були на плановому огляді Ганни Василівни. Що я можу сказати) Дуже добре, коли лікар знаходить підхід до дитини. Моя дочка мені не дає спокійно почистити зуби, а на прийомі спокійно показала свої зубки докторові. Ще дуже подобається, що не намагаються швидше позбутися клієнта, а дають багато корисних рекомендацій, відповідають на всі питання. Дякую, Кідс Клінік та Ганна Василівна, дуже приємно знаходиться у вас у клініці)

  1. Родеон ★☆☆☆☆

    Добрий день, мій відгук заснований на моєму суто особистому досвіді і думка. Переглянувши коментарі зрозумів що власники даного бізнесу орієнтовані виключно на комерційну складову і відповіді на всі негативні відгуки не несуть ніяких вибачень і жалю, а тільки звинувачують клієнтів в їх неправоті. Власне по суті: Були на прийомі, оглянули, нарахували план лікування практично всіх зубів. Подивилися, погодилися, природно їх горезвісна процедура чистки, це навіть не обговорюється, її «впарюють» всім. Почали лікувати зуб, один прийом, тимчасова пломба, другий, тимчасова третій тимчасова, лікування з місця не рухається говорили ми ложем ліки. При цьому суму за лікування зуба взяли відразу, а це практично 1000 грн. Що ж, йдемо з дитиною до мого так сказати дорослому стоматолога, він оглядає, підтверджує що потрібно лікувати ті ж зуби. Починає доробляти зуб розпочатий в Кідс Клінік, розкриває тимчасову пломбу і дивується, ніяких ліків там немає і не було, в кращому випадку анісептік і то не факт, взагалі покладає ліки, через тиждень пломбують канал і ще через тиждень ставить стаціонарну пломбу, з гарантією в НЕ залежно від чищення або ще чогось. На гроші які заплатили за лікування зуба плюнули і навіть не намагалися і не будемо намагатися їх повернути, оскільки 100% нам розкажуть які ми некомпетентні батьки, нехай вони залишаться на корм вашому кролику. Сама клініка це не більше ніж хороший маркетинговий хід, і правильна СММ розкрутка. Для прикладу дитяча пломба в звичайній приватної стоматології 350 в кідс клінік 700. В цілому нехай кожен робить висновки сам і вирішує чи варто переплачувати за маркетинг.

  2. Elizabeth Kolesnik ★★★★★

    Лікуємо зуби у Володимира Сергійовича. Прийшли на перший прийом, дитина жодного разу не був у стоматолога. Ознайомча зустріч пройшла відмінно, зробили чистку. Вдруге запломбували відразу два зуба. Дитині було просто лоскітно :) звертаються з дітьми добре, по-дружньому, не примушують терпіти. Загалом, перший і наступний досвід у стоматолога пройшов відмінно! Рекомендую!

  3. Irina Champion ★☆☆☆☆

    Хочу залишити негативний відгук про дитячого стоматолога Кідс клініки Натяжко О. В. Звернулися до клініки за рекомендацією, але більше туди не підемо. Дитині 4-х років запломбували зубки і лише через 2 місяці – 1 пломба випала. Перепломбували і вже біля стійки адміністратора розповіли, що гарантія на пломби поширюється лише у разі гігієнічного чищення зубів кожні 3 місяці. Тобто або ми оплачуємо вартість пломби, або записуємося на чистку, оскільки підходить час. Інакше – гарантія на пломби знімається. Але: 1. Де зв'язок між якісною установкою пломби та чисткою всіх зубів, крім комерційної 2. Натяжко О.В. не визнала "свій косяк" - пломба випала через наліт на зубах, і акцентувала увагу, що ми погано чистимо зуби дитині. 3. Я не проти чищення зубів, і влітку перед пломбуванням чищення було зроблено. Але пломба все одно випала, найімовірніше причина як робота. 4. Оголошувати умови надання гарантії необхідно, перш ніж ставити пломби. 5. Перепломбування було так подано, начебто нам зробили ласку. Між іншим, за записом через адміністратора, і дитина тиждень мучилася, тому що їжа забивалася і це викликало біль. В результаті нашої історії у дитини немає гарантій на пломби. Але є досвід – до Натяжка О. В. ми більше не підемо. Бажаю всім діткам потрапляти лише до професійних стоматологів. Продовження нашої історії. 12 листопада Той самий зуб, з якого злетіла пломба через 3 місяці. На сьогодні, буквально через місяць після повторної пломби, підлягає видаленню. Набрякла ясна, зробили знімок, зуб мертвий. Показання для видалення. Доньці розкрили зуб, третій день виходить гній, біль, набряк. Це жорстоко по відношенню до дитини, якій лише 4 роки. Ганна Василівна прокоментувала ситуацію, що я попереджала і що таке буває. Завіса. Чи попереджали, що від "лікування" стане гірше? Дитині 2 рази ставили пломбу на 1 зуб, робили рентген і не помітили розкритий канал. Будь ласка, робіть висновки і не навчайтеся на своїх помилках, а тим більше на своїх дітках Зуб видалили...

  1. Таня Похвалит ★★★★★

    Сьогодні потрапили до кідсу клінік до стоматолога Ганни Василівни. Були тут вперше, але точно не востаннє! Дуже довго не могли знайти "свого" лікаря. Вперше бачу такий підхід до дітей. Син сидів як зайчик, відкривав рота, робив усе, що просила лікар. Улюблені мультики, м'який і точний підхід лікаря, а ще й подарунок наприкінці зробили свою справу - син щасливий. Мама звичайно задоволена теж)) Склали план лікування, адміністратору окреме спасибі - все зрозуміло пояснила і знайшла зручний час. Тепер лише вперед! З такими стоматологами нічого не страшно))) З.И. пишу із телефону сина, т.к. мій розрядився. Просто захотіла нвписати поки не вщух захоплення від такого прийому))) Всім бажаю ходити до лікарів ТАК! А вам, Кідс Клінік тільки успіху та процвітання!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Kids Clinic?

Kids Clinic знаходиться за адресою Донецьке шосе, 123 А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49130

Який номер телефону Kids Clinic?

Зв'язатися з Kids Clinic можна за номером телефону +38 (067) 955-11-99

Як можна дістатися до Kids Clinic?

Дістатися до Kids Clinic можна за посиланням

Advertisements