Дуже не люблю магазин цей, але асортимент переважно гарний, тож доводиться Продавчині максимально повільні, якщо на касі перед тобою одна людина - будь готовий стояти 5 хвилин і більше (навіть якщо покупець перед купляє 3 позиції). Сканування штрих-коду займає нереально багато часу. Останній раз в мене почало танути морозиво, бо переді мною людина купувала персики і помідори. З якістю як повезе, полуниця зацвіла на наступний день. Вартість повернули, але бажання купляти зникло. Вважаю, що з цінами вище середнього (можливо нормально так вищими) варто приділяти час на навчання персоналу або оптимізовувати систему.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Бурмакина ★☆☆☆☆
-
Михаил Якимчук ★☆☆☆☆
Хамське відношення, цінників не має, продавчиня хамськи посміхаючись чи будете брати чи просто питаєте
-
LASTUDIO ★☆☆☆☆
Навчіть нормально розмовляти продавчинь! Особисто блонлинку! Хамка, ще й державною не вміє вміє спілкуватись!
-
mobile cat ★☆☆☆☆
Купила 4 мандарини айхан чомусь за 111 грн, а тому що пробили вагу як 708 г, а насправді 442 г! Це взагалі нонсенс))) Хоча пару днів тому ці ж мандарини 5 штук коштували 86 гривень. Оце так магія! Мало того, що й так тут все дорожче, так ще й в обличчя плюють просто
-
Vitalii Vitrenko ★☆☆☆☆
Дуже багато продуктів з простроченим терміном придатності. Вже декілька раз купив по неуважності. Приклад за 19.05.
-
Alexey Novak ★★★☆☆
Бардак з цінниками, повільне обслуговування. продукти ок
-
Димон ★★★★★
Персонал дуже радує, чуйні, продукція завжди свіжа. Дякую!
-
Ирина Рахманова ★☆☆☆☆
Добрий вечір! Останнім часом до магазину стало все більше і більше претензій. Овочі і фрукти часто гнилі, цінників немає або вони неправильні, брудно, особливо біля каси, але на це я вже закривала очі, оскільки, що чоловікові, що дітям магазин подобається, але просити, коли заходиш з дітьми в магазин, а там від співробітників лунають мати, обуренню немає меж. Думала, гірше вже не буде, але немає ... Від ваших співробітників не раз просто-напросто смерділо спиртним. Я просто в шоці. Ну як так можна? Це вже нікуди не годиться. Свіжий смак - це явно не про ваш магазин. Може бути, вже варто звернути увагу, якщо вам хоч якось ваші постійні клієнти потрібні.
-
J.sky55 Mr.55 ★☆☆☆☆
Вітаю! Продукція в магазині радує, як і асортимент. Є з чого вибирати. Однак прошу звернути увагу на персонал: абсолютно некомпетентні молоді люди, які не знають про продукцію нічого. Кілька разів просив перевести те, що написано ззаду на упаковці, у відповідь тиша. Питав про склад, і теж нічого. Тільки: "ми не знаємо". Будь ласка, зверніть вже увагу. Тільки через одного персоналу не хочеться приходити, бо як-не-як хочеться отримати грамотне і привітне обслуговування, а не слухати хі-хі, ха-ха або грубості від малолітніх дівчат. Якщо вже ви позиціонуєте себе, як магазин вище середнього, то відповідайте до кінця. Пишу про це не з грубості, а тому що дійсно подобається ваша мережа. Так що переглянете персонал, щоб можна було знову з радістю приходити. З найкращими побажаннями.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Freshop?
Freshop знаходиться за адресою Голосіївський проспект, 58А, Київ, Україна, 03039
Який номер телефону Freshop?
Зв'язатися з Freshop можна за номером телефону +38 (097) 900-02-36
Як можна дістатися до Freshop?
Дістатися до Freshop можна за посиланням