Відгуки

  1. Tetiana Bilan ★☆☆☆☆

    Сьогодні купувала каву, дівчинка з червоним волоссям веде себе не чемно у відношенні відвідувачів. На прохання дати контакти керівництва відмовила.

  2. Анжела Гришина ★☆☆☆☆

    30.08.2025 в торговельному центрі Терра на Тополі в Coffe Magic зробила замовлення, але дівчата переплутали і зробили не ту каву .На моє зауваження дівчата відповили, що за свій рахунок нову каву готувати не будуть. Я запропонував доплати, але у відповідь була груба поведінка,хамство,поводили себе високомєрно. Я попросила номер телефона їх керівника. Мені показали номер юриста,який був написаний на вхідних дверях. Мої спроби комусь дозвониться були неуспішні. Після такого обслуговування пропадає бажання заходити до цього закладу. В загалі заклад дуже подобається, але хамство саме ціх працівниць дуже зіпсував настрій.

  3. Поліна Ревнюк ★☆☆☆☆

    Не здивована, що ця кав'ярня має лише 2,5 зірки. Кава в них не погана. Але персонал нахабний. Зайшовши в кав'ярню я хотіла роздивитися, щоб вибрати собі каву або напій. Але бариста як я тільки зайшла відразу почала з своєю пропозицією "Замовляйте". Тричі сказавши мені "замовляйте", поки я продовжувала дивитися вгору на "перечень" напоїв, вона наче не видихаючи кричала "наступний замовляйте". На мене звернули увагу усі хто стояв поряд, так ніяково я себе давно не відчувала. А бариста продовжувала кричати. Я відповіла, що обераю. Усі люди з розумінням відвернулися. Але не бариста, ця наполегливо чекала. В кав'ярні я стояла не більше 1хв, але за цей час 5_6 разів почула славнозвісне "замовляйте". Дякую, вже немає бажання. Дихайте частіше, і менше кричить і тисніть на людей!

  1. Ruslan Ruslan ★★★★★

    Якщо черга, значить смачно! І Правда Вкусно.

  2. Alex ★★★★★

    Дуже смачна кава, веселі дівчата та оперативність дуже тішить у цій кав'ярні, бажаєте відмінний настрій і бадьорість з ранку приходьте в Coffe magic.

  3. Снежана Соско ★★★★★

    Ходжу дуже часто сюди по каву. Дівчата просто диво, веселі та чуйні завжди поцікавляться, що сталося і чомусь без настрою. Отримала свій смачний латте із серцем і дуже багато приємних слів. З усіх точок найкращий персонал у Террі на Тополі ! СКРІЗЬ БИ ТАКИХ!

  1. Алёна Суршко ★★★★★

    Чудове місце зі смачною кавою. Персонал на Террі дуже привітний. Там завжди черги, бо воно того варте. Дякую вам ❤️

  2. Юлия Ткачёва ★★★★★

    Чудове місце! Ароматна та смачна кава, приємна обстановка та найкращі баристи Галя та Ліза! Ходжу сюди із задоволенням! Рекомендую всім Coffee Magic.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Coffee Magic?

Coffee Magic знаходиться за адресою вулиця Панікахи, 15, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до Coffee Magic?

Дістатися до Coffee Magic можна за посиланням

Advertisements