Відгуки

  1. Дар'я Єрьомченко ★☆☆☆☆

    Ходжу сюди часто, бо є хороші знижки та цікавий асортимент товарів. Але хочу звернути увагу на неприємну ситуацію з працівниками, які приймають замовлення на піцу. Коли робиш замовлення, складається враження, ніби люди працюють без будь-якого бажання: невдоволені обличчя, роздратований тон, відчуття ніби ти відволікаєш людину від чогось важливого, хоча її основна задача - робити піцу. Розумію, що робота може бути складною, навантаження велике, можливо й заробітна плата не надто висока, але це не виправдовує таке ставлення до клієнтів. Таке ставлення відштовхує й не викликає бажання робити повторні замовлення. Хотілося б, щоб керівництво звернуло увагу на якість обслуговування — адже приємне ставлення персоналу не менш важливе, ніж знижки чи асортимент.

  2. И.В. ★☆☆☆☆

    Продавець кидає товар який може пошкодитись і псується товарний вигляд, і пробиває товар не той який сказали, навчіть будь ласка своїх касирів правильно працювати!!!

  3. Володимир Малюта ★☆☆☆☆

    11 червня приблизно 10:30 охоронець вчинивши бійку з поганим покупцем, у вхідній групі магазину де в цей час знаходилися інші покупці. охоронець завдав потерпілому 6 ударів на обличчя на повну силу.

  1. Маша Бойко ★☆☆☆☆

    касири які ведуть себе непрофесійно. Жбурляють товар, дозволяють собі кричати на покупців. Хамське поводження, що псує загальне враження від магазину.

  2. Вікторія Володимирівна Ликтей ★☆☆☆☆

    Не залишайте нічого у камерах схову цього АТБ)) Забігла на 5 хв купити мінералку, з собою мала маленький пакетик з трьома пиріжками, які купила в пекарні поруч. Залишила в камері. Виходжу, а комірка відкрита і пуста. Охоронець відкрив комірку і викинув цей пакетик у смітник на вулиці біля входу в АТБ. Мене не було 5 хв! Свої дії він пояснив "оно потекло и заванялось" і це за 5 бляха хв! Ну те що викинув не почекавши на мене я ще якось можу пробачити, але те що він зробив потім мене вразило. Він без жодних питань пішов витягнув той пакетик зі смітника і вручив мені))) пакетик з пиріжками зі смітника)) вручив і побіг) це перший і надіюсь єдиний такий мій досвід в житті. Звісно я цей пакет викинула назад у смітник. Він дійсно був у чомусь вимазаний, чи це була начинка пиріжка яка витекла чи може я просто не помітила що та комірка брудна і кинула туди пакет я не знаю. Але викидати чужі речі в смітник - це дно. Витягувати і давати людині в руки ще більше дно. Більше я в ті комірки не покладу нічого і всім іншим покупцям не рекомендую, бо будете зі смітника витягувати.

  3. irusik1965 ★★★★☆

    Один з мережевих магазинів атб . Чисто,є своя пекарня,магазин невеликій,але все необхідне є.

  1. Александр Талащенко ★★★★☆

    Тележки з товарами в вузьких проходах заважають переміщенню та доступу до товарів. Не завжди необхідна кількість касирів що створює великі черги. Бажано поставити термінали самообслуговування.

  2. Andrii Lashchenko ★★★★★

    Зручний магазин, розташування продукції файне та з дотриманням усіх санітарних норм) Єдине, багато людей під вечір

  3. KatrusiA FrEeDoM ★★☆☆☆

    Не працюють нормально каси навіть вночі. Рідко заходжу і всеодно якісь незручності та розчарування. Не рекомендую цю мережу(

  1. Oleksandr Chepelevych ★★★★☆

    Нормальний магазин. Чисто і охайно, без сторонніх запахів. Але, в час пік, половина кас не працює. Тому черги до кас що залишилися, не маленькі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою вул. Виставкова, 2, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону АТБ-Маркет?

Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements