Ходжу сюди часто, бо є хороші знижки та цікавий асортимент товарів. Але хочу звернути увагу на неприємну ситуацію з працівниками, які приймають замовлення на піцу. Коли робиш замовлення, складається враження, ніби люди працюють без будь-якого бажання: невдоволені обличчя, роздратований тон, відчуття ніби ти відволікаєш людину від чогось важливого, хоча її основна задача - робити піцу. Розумію, що робота може бути складною, навантаження велике, можливо й заробітна плата не надто висока, але це не виправдовує таке ставлення до клієнтів. Таке ставлення відштовхує й не викликає бажання робити повторні замовлення. Хотілося б, щоб керівництво звернуло увагу на якість обслуговування — адже приємне ставлення персоналу не менш важливе, ніж знижки чи асортимент.
Фотогалерея
Відгуки
-
Дар'я Єрьомченко ★☆☆☆☆
-
И.В. ★☆☆☆☆
Продавець кидає товар який може пошкодитись і псується товарний вигляд, і пробиває товар не той який сказали, навчіть будь ласка своїх касирів правильно працювати!!!
-
Володимир Малюта ★☆☆☆☆
11 червня приблизно 10:30 охоронець вчинивши бійку з поганим покупцем, у вхідній групі магазину де в цей час знаходилися інші покупці. охоронець завдав потерпілому 6 ударів на обличчя на повну силу.
-
Маша Бойко ★☆☆☆☆
касири які ведуть себе непрофесійно. Жбурляють товар, дозволяють собі кричати на покупців. Хамське поводження, що псує загальне враження від магазину.
-
Вікторія Володимирівна Ликтей ★☆☆☆☆
Не залишайте нічого у камерах схову цього АТБ)) Забігла на 5 хв купити мінералку, з собою мала маленький пакетик з трьома пиріжками, які купила в пекарні поруч. Залишила в камері. Виходжу, а комірка відкрита і пуста. Охоронець відкрив комірку і викинув цей пакетик у смітник на вулиці біля входу в АТБ. Мене не було 5 хв! Свої дії він пояснив "оно потекло и заванялось" і це за 5 бляха хв! Ну те що викинув не почекавши на мене я ще якось можу пробачити, але те що він зробив потім мене вразило. Він без жодних питань пішов витягнув той пакетик зі смітника і вручив мені))) пакетик з пиріжками зі смітника)) вручив і побіг) це перший і надіюсь єдиний такий мій досвід в житті. Звісно я цей пакет викинула назад у смітник. Він дійсно був у чомусь вимазаний, чи це була начинка пиріжка яка витекла чи може я просто не помітила що та комірка брудна і кинула туди пакет я не знаю. Але викидати чужі речі в смітник - це дно. Витягувати і давати людині в руки ще більше дно. Більше я в ті комірки не покладу нічого і всім іншим покупцям не рекомендую, бо будете зі смітника витягувати.
-
irusik1965 ★★★★☆
Один з мережевих магазинів атб . Чисто,є своя пекарня,магазин невеликій,але все необхідне є.
-
Александр Талащенко ★★★★☆
Тележки з товарами в вузьких проходах заважають переміщенню та доступу до товарів. Не завжди необхідна кількість касирів що створює великі черги. Бажано поставити термінали самообслуговування.
-
Andrii Lashchenko ★★★★★
Зручний магазин, розташування продукції файне та з дотриманням усіх санітарних норм) Єдине, багато людей під вечір
-
KatrusiA FrEeDoM ★★☆☆☆
Не працюють нормально каси навіть вночі. Рідко заходжу і всеодно якісь незручності та розчарування. Не рекомендую цю мережу(
-
Oleksandr Chepelevych ★★★★☆
Нормальний магазин. Чисто і охайно, без сторонніх запахів. Але, в час пік, половина кас не працює. Тому черги до кас що залишилися, не маленькі.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ-Маркет?
АТБ-Маркет знаходиться за адресою вул. Виставкова, 2, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону АТБ-Маркет?
Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15
Як можна дістатися до АТБ-Маркет?
Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням