Відгуки

  1. Julia Zzz ★☆☆☆☆

    Не знаю в чому справа постійно якісь невдоволення не встигла зайти. Думала здалось може всі люди один два рази розумію. Але ж ні. Це постійно йдешь в доброму настрої виходишь вже з зіпсованим. Раніше не звертала але на постійній основі набридло. Зпходишь посміхаєшься людям а тобі в обличчя наче плюють. І постійно: ви що не бачите світла не має чи щось що в коментах пишуть. Не розумію як взагалі їх допускають із таким відношення

  2. Yulya Polonskaya ★☆☆☆☆

    Не знайшла потрібну адресу, тому пишу тут.Купляла каву на Донецькому шосе(біля тупіка 124а).Обслуговування на найнижчому рівні, дівчата взагалі не знають що таке привітність, працюють дуже повільно, в мене враження ,що їх примушують там працювати, замовлення беруть не вірно,тому що просто не слухають, що їм кажуть, а потім ще й тебе звинувачують(в моєму випадку замовлення повторювала два рази).Клієнтоорієнтовності 0,привітності 0,мова-0!!!! Вдома ты можеш розмовляти хоч на російській,хоч на будь якій,але на роботі,вибачте,це сфера обслуговування, і дівчата повинні розмовляти на українській мові,хоча б на ломаній,хочуть вони того,чи ні.(Хоча за стільки років,можна було б і вивчити). Кава.....кава жахлива.Я сподівалась,що хоч смачна кава буде(беру там не перший раз,але на цю зміну не попадала). Смаку ніякого,окрім гіркоти...Каву викинула. Дуже хотілося б сподіватись,що Адміністрація зверне увагу,і прийме міри.

  3. Маргарита Сафронова ★★☆☆☆

    Відвідувала кав'ярню на провулку Вільний (Лівобережний-3) сьогодні, роблю це майже кожного дня бо дуже смачна кава. Але одна з дівчат сьогоднішньої зміни абсолютно не вміє спілкуватись з клієнтами, плутає замовлення, хамовита та не уважна. По перше - вона спілкується російсьокою мовою, та на прохання дівчини, що робила замовлення, спілкуватись українською. зробила такий відверто зневажливий вираз обличча, що після такого в кав'ярню не дуже хочется повертатись. Адалі знову перейшла на російську мову. І коли я їй робила замовлення теж українською не вважала за потрібне також перейти на рідну мову. При тому що людина в сфері обслугововання, хоча б, має спілкуватись мовою клієнта. А взагалі то ослуговування має відбуватись державною мовою.

  1. Ирина Назюта ★☆☆☆☆

    Доброго дня , останній час кава дуже змінила смак в погану сторону , в капучино наливають еле тепле молоко і все в перемешку , обслуговують не на качество , а на скорость, аби як . Льда практично не буває. Генераторів не має , то єсть їдешь на каву , а там вибачте в лучшем случає скажуть . Втрачаєте клієнтів

  2. Миша Русыняк ★☆☆☆☆

    Гадав ,що най смачніше кава тільки тут ,але до сьогоднішнього дня Після того як вистояли чергу ,дівчина нам на грубила ,та з не довільним обличчям зробила каву та какао Кава гірчила так ,що її не можливо було пити ,какао було смачне то це мабудь свій смак давай муха ,яка була в какао (місто Камʼянське)

  3. Сергей Кулаков ★★★★★

    Гарна кава, за гарною цінною

  1. Андрей Андрей ★★★★★

    Кожен день вранці в цю кав'ярню. Кава смачний, дівчата привітні. Завжди чисто. хороша кав'ярня

  2. Artem Pisarchuk ★★★★☆

    Красивий інтер'єр, ввічливе обслуговування, смачна кава і чай. ------------------- плюси: - Великий вибір сиропів до кави, - Гарне обладнання, - Є pos-термінал, - Можна вибрати потрібний натуральний розсипний чай та його заварять в фільтр-пакеті. - На покупки (ранковий чай / кава) з 7:00 до 12:00 - знижка 20%. ------------------- мінуси: - Працює тільки до 20:00. ------------------- 07.09.2021 ціни в Nero збільшені орієнтовно на 20%. Причини підвищення дівчина-бариста назвати не змогла.

  3. Денис ★★★★★

    Смачна кава, ціни норм, є тістичка :Р

  1. Юлия Юлия ★☆☆☆☆

    Постійно немає льоду, сиропу. Лимонад в спеку або холодний лате випити не судилося. На вулиці спека, в кав'ярні кондиціонер ледве працює. Стоїш вранці чергу людина 10, в результаті немає льоду. Невже складно на двері повісити папірець немає льоду, щоб люди на жарі не стояли даремно. Ще й продавець відповідає в грубій формі. Неповага до клієнтів.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Nero Espresso?

Nero Espresso знаходиться за адресою вулиця Зразкова, 51, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Як можна дістатися до Nero Espresso?

Дістатися до Nero Espresso можна за посиланням

Advertisements