Були в клініці перший раз на прийомі у Яворської Марини. Все сподобалось, лікар дуже привітна, під час прийому розповіла про всі маніпуляції, що і навіщо робить, дала рекомендації. Нам все сподобалось, дуже привітний персонал клініки.
Фотогалерея
Відгуки
-
Єлизавета Сущенко ★★★★★
-
Олена Білоцерківська ★★★★★
Була на прийомі у лікаря Яворської Марини Анатоліївни. Дуже задоволена! Лікар перевершила всі мої очікування. Професійна, чуйна, уважна, вміє створити комфортну атмосферу. При огляді не чинила морального тиску, а навпаки - підтримувала й заспокоювала. А ще детально проконсультувала, що і до чого. У мене нарешті зʼявилося відчуття, що я в «правильних руках». Рекомендую!
-
Iren Dorof ★★★★★
Шановні пані! Цей відгук саме для вас! Моя історія схожа на багато історії наших сучасних жіночок. Настав час пройти профогляд ,я називаю тех огляд. І почалось це саме з кабінета гінеколога,а саме лікаря гінеколога Козінчук Наталія. В кабінет зайшла чарівна,та доглянута фєя. Зібравши анамнез моєї не простої життєвої історії,мене запросили на на огляд на крісло, до речі чистота ,та охайний вигляд кабінету,кріслі,кушеток я теж відмітила. Ну і от саме цікаве ,гадаю ,що гінекологічне крісло в багатьох жінок викликає "особливі" емоції... Фєя Наталія Анатоліївна,зробила незрозумілий( для мене) рух і крісло підналаштувалось під мене))) опис саме всієї протокольної процедури з певних причин я не буду описувати,але дуже хочу звернуть увагу ,що сам огляд був не відчутний, і не завдав негативних відчуттів. І я зрозуміла,що саме сьогодні в мене склався новий нейронний зв'язок. Дякую щире лікарю,та усім хто стоїть і піклується про всі складові ,щоб в нас ( клієнтів) були такі чарівні спогади. Здоров'я та процвітання Вашому колективу!
-
Lora Kabachenko ★★★★★
Дуже задоволена клінікою. Завжди надається кваліфікаційна допомога. Зверталася не тільки я, а і члени моєї родини. Особливо хочу сказати слова подяки лікарю УЗД Даниленко Олені. Фахівець високої відповідальності, дослідження проводилися у спокійній, комфортній атмосфері. Дуже задоволена ставленням лікаря до моєї проблеми. Ще сподобалась мені адміністратор Наталія, яка привітала мене посмішкою, заспокоїлися, створила приємні враження і настрій . Рекомендую клініку для відвідування
-
Марина Овсяннікова ★☆☆☆☆
Дуже не сподобалося відношення до потенційного клієнта!!! По-перше, ціни на сайті не актуальні (написано 750 грн., коли записувались сказали 1000грн.). По-друге, записалась за два тижня до прийому, за день зателефонували і сказали, що лікарка прийняти не зможе, записали на інший день, ситуація повторилась. Я на ці дні відміняла уроки з учнями, бо працюю викладачем у музичній школі. Коли мені дзвонили, не вибачилися, а на питання "Як так виходить чому лікар не може прийняти?" Мені відповіли "Понимаете, просто Виктория Викторовна (психіатр до якого я записалась на прийом) очень востребована". Тож у мене виникає логічне питання, при чому тут затребуваність до безвідповідальності??
-
Инна Мамян ★★★★★
Дуже подобається клініка, хоч стала клієнтом відносно недавно. Знайомство почала з кабінету лазерної епіляції, вже зробила 4 процедури і результат радує. Дуже швидко, не боляче. Тепер вже "дружбу" поглиблюю: записала дитину на вакцинацію. Доречі, в клініці є чудові лікарі як для дорослих, так і для діток. Привітний адміністратор завжди допоможе у вирішенні питань. Дякую за роботу, тепер я ваш клієнт
-
Роменский Евгений ★★★★★
Чудова сучасна клініка! Особлива вдячність Анастасії Олегівна Підтергері! З огляду на те як важко нині знайти гарного сімейного лікаря - нашій родині пощастило саме з таким висококваліфікованим спеціалістом!
-
Dyka Antonych ★★★☆☆
Ніби сучасна клініка, але є суттєві недоліки. Мені дуже не сподобалося, що двері до кабінету УЗД не зачиняються, тобто будь-хто з персоналу може зайти під час процедури. І це неприємно через певний ступінь оголеності, та й взагалі для мене це досить інтимні процедури. Відсутня навіть елементарна ширма. А ще дуже не сподобався стиль спілкування: надто зверхній, жарти й сарказм, як в совковій клініці. Клініка, що претендує на певний статус має звернути увагу на те, як лікарі спілкуються з пацієнтами. Не впевнена, що прийду знов, хоча ціни цілком пристойні, й прийом відбувся вчасно, без затримок, але відчувати себе недолюдиною не хочу, ці приниження дуже неприємні.
-
Анна Деребера ★★★★★
Чудова клініка (чисто, затишно, вічливий, доброзичливий персонал) і зокрема гінеколог Козінчук Наталія Анатоліївна. На консультації все чітко й зрозуміло пояснила, заспокоїла і, що теж важливо, виписала направлення,яке можна легко прочитати,а не розбирати з дешифратором. При плануванні вагітності будемо звертатися з чоловіком саме до неї.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mediclub?
Mediclub знаходиться за адресою вулиця Воскресенська, 2A, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Mediclub?
Зв'язатися з Mediclub можна за номером телефону +38 (067) 776-03-03
Як можна дістатися до Mediclub?
Дістатися до Mediclub можна за посиланням