На жаль оцінити якість саме надання медичних послуг не вийшло, через неможливість запису. Виявляється десятки лікарів вищої категорії, кандидатів, та докторів наук, які представлені на сайті не можуть провести «огляд післяопераційного шву на предмет ускладнень». Дослівно: «у нас немає такої послуги». Цікаво, куди вони відправляють своїх пацієнтів, в разі запальних процесів після власних операцій? Відсилають подалі з таким самим формулюванням?
Фотогалерея
Відгуки
-
Eugene Andrienko ★★☆☆☆
-
Poco X3 ★★★★★
Робила рентген легень для профілактичного огляду. Дуже приємні співробітник рентген-кабінету та лікар, все зробили дуже оперативно. Враження виключно позитивне! Дякую за Вашу роботу!
-
Дарія Тодорошко ★★☆☆☆
Чоловік записався на прийом до нейрохірурга. Досвід з приватними клієнтками є, але в цю клініку прийшли вперше. Прийом на 16.00. В 15.50 перепитала у реєстратора біля кабінету, чи треба чекати, поки покличе лікар, чи самим заходити? На що відповідає, що чекайте, лікаря все одно ще нема, він починає о 16.00. Тобто наш прийом перший. О 16.15 знов звертаюся до реєстратора. А де лікар? Зараз зателефоную. Я відійшла туди, же сиділа, бо не маю наміру стояти над головою. І ці жінка відповідала зі свого місця (між намі метрів 5 точно було), що лікар скоро підійде. О 16.20 з'явився лікар... Він не перепросив за запізнення. Єдине, що сказав, що приймає ще в іншій кліниці. Навіщо? Та і ставлення лікаря не дуже. Навіть печатку на своєму висновку не поставил. Від реєстратора теж нічого не почули. Навіть якось пом'якшити сітуацію не намагалася. Ні до, ні після. Єдиний позитивний момент був тоді, коли телефонували на запис. Дівчина, яка прийняла дзвінок декілька раз перепитала, чи впевнені ми, що треба до лікаря, якого нам порадили, бо нам радили звернутися до професора. А як виявилось, цей професор нашим питанням не займається. Один єдиний плюс.
-
Олександр Луцак ★★★★★
Всім добрий день. Рак передміхурової залози ( це якщо своїми словами). Неочікувана інформація вибила трохи з колії звичного життя. Але провівши консультацію з професором Молчановим Робертом Миколайовичем, налаштувався на позитивний результат. Операція пройшла успішно, відновлення лише почалося. Загальний стан хороший. Безмежно вдячний всім працівникам клініки, від приймальної до касира. Професійність видно на кожному кроці, як досвідченого професора, так і молодих спеціалістів. Лікарі, медсестри, санітарки, уважні, чемні, чітко знають свої обовʼязки і ретельно їх виконують. Імен і прізвищ не називаю, щоб когось не забути і не об ділити увагою. Якщо висловлюватися технічною мовою, то загальна логістика клініки на вищому рівні, включаючи обладнання. Іноді кошти не завжди можуть мати перевагу над людяністю. Тут людяність присутня. Всім щиро вдячний за основний етап лікування. Сподіваюсь і вірю в повернення до нормального життя. Бережіть себе і , як показала практика, заставте себе хоч раз на рік здавати аналізи які необхідні після 45-50 років.
-
Катерина Чернишова ★☆☆☆☆
Хочу поділитися негативним досвідом під час організації онлайн-консультації у вашій клініці (Дніпро) Консультація була запланована на 13:30, посилання на зустріч адміністратори прислали в 13:40. Двічі я дзвонила і нагадувала. Це посилання виявилося не робочим, за ним неможливо було перейти до зустрічі. О 13:45 ми зідзвонилися з лікарем просто по телефону. Зв'язок постійно переривався, ми з лікарем не чули одне одного. Зустріч перенесли на 16. Однак о 16 я знову не отримала посилання на зустріч, і знову мене ніхто не попередив, що лікар затримується. О 16:20 нам все ж таки вдалося сконтактувати. Під час зустрічі з'ясувалося, що результати обстежень, які є завантажила в додаток Medical Plaza лікар не бачив, бо вони в нього не відображаються. Хоча адміністратори мене запевнили, що лікар ознайомиться з ними до зустрічі. В кінцевому підсумку це вплинуло на консультацію - коли лікар ще раз переглянув аналізи при підготовці заключення, з'ясувалося, що діагноз, про який ми говорили всю консультацію, малоймовірний. До лікаря я не маю жодних претензій - він в цій ситуації зробив, що міг. Але організація процесу та комунікація з адміністраторами просто жахлива. Сподіваюся, ви врахуєте ці недоліки для покращення роботи у майбутньому.
-
Надежда Гайсина ★★★★★
Дякую лікарям та медичному персоналу хірургічного відділення №2 за поважне та доброзичливе ставлення, за Ваші золоті руки та добрі серця. Щастя, любові та злагоди Вам !!!
-
Eugene Orehov ★★★★☆
Був у Дніпрі у відрядженні. Захворів. Був на прийомі у терапевта у неділю ввечері. Все пройшло причудово. Лікар - професіонал. На наступний день потрібно було здавати аналіз крові. Краще б поїхав у Сінево. В результаті я чекав 40 хвилин просто для забору крові. Ніякої черги не було. Просто лаборант десь ходив у своїх справах. Всі мої походи до Сінево тривають максимум 10 хвилин. Цінуйте свій час! Через декілька днів був повторний прийом у того ж лікаря - все було на високому рівні.
-
RB ★★★★★
Велике спасибі за професіональне та чуйне відношення медсестрі Могильний Аліні,та лікарю Губаренко Галіне Васильовні
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Medical Plaza?
Medical Plaza знаходиться за адресою проспект Олександра Поля, 141А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49055
Який номер телефону Medical Plaza?
Зв'язатися з Medical Plaza можна за номером телефону +38 (080) 033-00-05
Як можна дістатися до Medical Plaza?
Дістатися до Medical Plaza можна за посиланням