Відгуки

  1. Інна Перевалова ★★★★★

    Відвідували дитячий розважальний центр Папашон і залишилися задоволені! Ми прийшли туди вперше з племінницею, яка дуже сором’язлива та зазвичай довго звикає до нових місць. Але цього разу все минуло зовсім інакше. Вже з порогу атмосфера тепла, світла і веселощі розтопили будь-яку напругу. Простір яскравий, продуманий до дрібниць — видно, що створений саме для того, щоб дітям було цікаво, а батькам спокійно. Особливо хочеться подякувати співробітниці Марині. Вона не просто уважно стежить за всіма правилами користування ігровими зонами, а робить це делікатно й доброзичливо. Марина зуміла знайти підхід до нашої маленької непосиди буквально за хвилину: допомогла освоїтися, підбадьорила, показала, що й де можна спробувати. Обов’язково повернемося ще — і з радістю рекомендуємо всім, хто хоче подарувати дитині яскраві емоції та веселощі!

  2. Margo Verger ★☆☆☆☆

    Досвід максимально неприємний, бачила, що офіціантка прямо в залі дозволяє собі занюхувати снюс. Я звичайно все розумію, але Ви заклад для дітей! Працівники, що повинні слідкувати за дітьми - замість цього сидять в телефоні, мабуть мають важливіші справи. Атракціони старі, видно, що за ними майже не доглядають. Шановні власники, якщо ви економите гроші і Вам настільки наплювати на якість надання послуг - чи може легше буде закрити цей заклад замість знущання над здоров'ям та безпекою дітей?!

  3. Анастасія ★☆☆☆☆

    На жаль, перший візит до Парку дитячих розваг Papashon у Ретровілі виявився дуже розчаровуючим. Дитина (1 рік) знайшла на підлозі болт, і добре, що я встигла помітити його раніше, ніж він опинився в роті. Для дитячої ігрової зони це неприпустимо і вкрай небезпечно. Співробітниця, яка повинна стежити за дітьми, постійно сиділа в телефоні, в неї справи важливіші ніж безпека дітей. Коли я зробила зауваження жінці (яка прийшла дивитись звідки взявся болт (жінка з чорним каре) , її реакція була зовсім недоречною. Замість вибачень я почула роздратоване: "Ви що не бачите, двері зламалися". Але навіть якщо двері зламані, деталі не повинні валятися на дитячому майданчику, де грають діти. Це був наш перший похід у це місце і, на жаль, бажання повертатися більше немає. Хотілося б, щоб адміністрація звернула увагу на безпеку та ставлення персоналу.

  1. Vittoria ★☆☆☆☆

    Брудно. Гидко. Вбито. Паскудно. Все почалося з рецепції, де пані адміністратору мабуть встановили ліміт на слова, бо ні добрий день і навіть суму до сплати вона не оголосила, я в руках тримала 600 гртвень (бо знала вартість за дитину і дорослих) вона простоьдала здачу. Система з комірками абсолютно незрозуміла для нових відвідувачів. Ти береш ключик від комірки, не знаючи що вона настільки мала, що туди добре якщо дитяче взуття влізе. Величезна черга до гардеробної і пані гарлеробна, яка нікуди не поспішає поспішає Всередині все брудне, вбите роками і кількістю дітей. Іграшок немає взагалі. Для діточок молодшого віку зона невеличка і м'яко кажучи не вражаюча вражаюча Порядку неса ніякого. 10річні дітки бігають там, де зона до 5 років, працівниця на вході в цю зону просто сидить в телефоні. Підлога брудна, кулькф брудні. Сміттєвих баків немає, відповідно в кульках можна знайти і обгортки від цукерок і пляшки і тд. З урахуванням того, що більша частина простору - це кафе - запах, шум... Загалом, моє враження вкрай негативне в першу чергу персоналом. Бо саме їх відношення до їх роьоти і призвело до такої ситуації, яку ми побачили в даній кімнаті. Ми туди однозначно більше не поїдемо

  2. Лидия Васюрина ★☆☆☆☆

    Вирішили святкувати день народження дитини! Зателефонувала ,відповіли що зв'яжеться менеджер по замовленню організації свята, чекала цілий день ( домовились о котрій годині) дзвінка так і не було (. Наступного дня ми все-таки вирішили святкувати у вас. Які були розчарування з іменинника плати була сто відсотків при наявності свідоцтва 270 грн. Обслуговування жах замовила піци кампот , після замовлення підійшов офіціант і сказав,що закінчилося тісто і треба чекати мінімум сорок хвилин , а коли діти захотіли пити кампот чекали двадцять хвилин при тому, що офіціанта просили три рази принести його. Довелось купувати воду маленьку пляшку за 25 грн. Враження негативні не рекомендую!!!

  3. Марина Лаки ★★★★★

    На минулих вихідних святкували подвійне день народження! Все пройшло чудово, діти в захваті від аніматора, дуже красиві і смачні торти! Замовляли великі різні піци дуже смачні, дитяче меню також сподобалось. Наступний похід до вас в боулінг)))

  1. Светлана Шурубор ★★★☆☆

    Святкували День народження дитини. З точки зору розваг для дітей - місце чудове. А от з точки зору санітарії та обслуговування виникає багато питань. Святкували в окремій кімнаті, їжа була лише та, що готується в закладі. На другий день після святкування більша частина гостей захворіла на кишкову інфекцію. В сусідній кімнаті святкували знайомі, у них та ж ситуація.

  2. Ольга Радченко ★★★☆☆

    Гарне місце для дітей, є кафе на території. Але перевіряйте якість їжі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Papashon Kids Kiev?

Papashon Kids Kiev знаходиться за адресою просп. Європейського Союзу, 47, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Papashon Kids Kiev?

Зв'язатися з Papashon Kids Kiev можна за номером телефону +38 (044) 337-00-77

Як можна дістатися до Papashon Kids Kiev?

Дістатися до Papashon Kids Kiev можна за посиланням

Advertisements